Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon
Toplam 162 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seval_tugce_24 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2009
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    akif sağlık bence yanlış değerlendirmişsin. Allahın adını anarak güzel dileklerde bulunmuş dejavu29 bunun neresini yanlış değerlendirdinki? ve bence bir yanlış yapmışsın hiç yakışmamış sana. doktor nevzat beyden yardım aldım demiş arkadaş elbette bizim hastalık durumlarımız ağır olduğu için bazen sıkıntılı dönemler yaşıyabiliyoruz değilmi? o zaman nasıl fiziktedavi desteği alıyorsak her insan gibi psikolojik tedavi almamızda gerekiyor. açıkçası bende psikoloklara gitmedim değil. ilk dönemlerde çok sıkıntılarım oldu kabullenmek adına ve destek aldım doğal olarak. lütfen birbirimizi incitici yorumlarda bulunmayalım. arkadaşımız bir konuya değinmiş sadece onun hakkında yorum yapılması gerekir kanımca. ve bende söylediklerine katılıyorum çünkü herşeye olumsuz bakılıyor araştırıp edilmeden.

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seval_tuğçe_24 ben orda dikkat edersen nevzat tarhan ı psikolog gözüyle değerlendirmedim dikkat edersen orda tarikat sözünüde kullandım bu arkadaş işi başka yönlere götürüyor benim tükettiğim prozac ların haddi hesabı yok o yönden değerlendirmene üzüldüm

Üye
    seval_tugce_24 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ateist değiliz filan demişsin sendenmi öğrenicez demişsin bence bu yanlış bir yaklaşım tarzı. arkadaş kimseye siz inançsızsınız filan dememişki sadece allahın adını kullanarak güzel dileklerde bulunmuş. her allahın adını kullanan tarikatçimi oluyor? bende allahımın adını kullanırım her zaman. o halde ben tarikatçimi oluyorum? ama sen doktor nevzat tarhanın ismini kullanırken o arkadaşımıza hakaret edercesine kullanmışsın. bende bunu dile getirdim. hepimiz bazen sıkıntılı dönemler geçiririz diyede ekledim. benimde gittiğim psikolog doktorlar oldu daha önceleri. çünkü çok sıkıntılı dönemler geçirdim kabullenmek adına olsun yıpranmışlık adına olsun. lütfen kırıcı olmıyalım birbirimize karşı rica ediyorum. bu doktor cahide topsakal hakkında daha fazla bilgi edinmek lazım diye düşünüyorum. bence bunlar konuşulmalı. belkide gerçekten yaralarımıza merhem olucaktır bilemeyiz. araştırmak lazım sorup soruşturmak lazım.

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hz musa kıssalarını bilirim 4 büyük halifeden risale-i nura kadar okumadığım kitap kalmadı o ortamlarda bulundum bulunmaktayım hz musa yla bu başlığın anlamı ney anlamadım ben bu konuları parapleji araştırmalarını çok yakından takip ediyorum salyangoz deneylerinden bursa da denenmiş deneylere kadar galiba anlatamadım forumu okursan bu iş bir gün olacak diyorum link; http://www.engelliler.biz/forum/sagl...reye-onay.html galiba amacınız ömrünüzü bir tedaviyi bekleyerek yemek afiyet olsun bu forumda ismim anılmadığı sürece bu başlığa daha yorum yapmayacağım bu forumda otomobil ve bilimsel omurilik araştırmaları gibi konulara yorum yazsam daha iyi olacak bye

Üye
    seval_tugce_24 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

açıkçası ben bilmiyorum dejavu29 un anlatmış olduğu kıssayı fakat onu örnek olarak vermiş dikkat edersen. allahın yeryüzündeki tüm hastalıklara çare verdiğinden ama araştırılması gerektiğinden bahsetmiş. bende katılıyorum dejavu29 un yorumuna çünkü herşeyin başı çalışmaktır ve araştırmaktır. tembel olan hiç bir yere varamıyor hepimiz biliyoruz.

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anlaşılMADIĞIMA sevindim bu arada izmirin kızları denildiği gibi güzelmiş

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmet
    haklısın bu konuyu suistimal eden çok kişi var
    dr un çıkdıgı tv programları ben izlemedim yakımlarım izlemişler
    iddia ediyormuş iyleşdirdigi vakalar varmış !
    gidip bir görmek lazım.
    vericegim 200 ytl beni daha fakir edmez
    ama zaten dediğin gibi dr şarlatanlık ve umut taciriligi yaparsa
    bu işi ticarete döktüğünü sezersem söyleyecek sözlerim onda derin izler bırakır
    ben 200 ytl kaybederim ama dr hanım daha fazlasını
    inşallah böyle bir durum olmaz
    ha burda dr bana benim uygulacagım tedavi sizde uygulanamaz
    derse ve mantıklı sebebler söylerse yapıcak bir şey yok o zaman

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmetcigim benim konuyu açtıgım ilk yazımda doktorun websitesinin adresi var ordan tıklayıp bütün tv programlarını izleyebilirsin zaten sende göreceksin platin takmaktan başka birşey yaptıgını söylemiyor yani felç olmuş hastanın oturmasından başka bir şeye fayda saglamaz platin bilgin olsun..

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmet cuma günü randevuyu deyit etmek için arıyacagım
    bende şükür ne denge nede omurilige bir baskı var
    zaten memleketin en iyi dr larında dosyam var
    aksi bir durum olsaydı söylerlerdi bana
    en son 1 yıl önce azmi hamzaogluna muayne olmuşdum
    sekrederi az çok bilir hocanın ne yapdıgını
    tv programalrını izledim gerçekden dedigin gibi
    sogudum açıkcası..

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani ahmet ben senin iyi olmanı yürümeni istemezmiyim ama işin gerçek yüzü kadının çıkıpta tv de ben yürüyüyorum dedigi gibi degil ben başlıgı kendim açtım kendim araştırdım fikirlerimi yazdım.
    200 lira muayene parası 600 lira mr parası senin cebinden gitsin istemiyorum onun için sana yazdım.
    emin ol o doktor sanada aynı şeyi söyleyecek ver 40 bin yürüteyim seni diyecek ama bunlar dogru degil bunu şimdi yapabilmesi imkansiz bu tedaviye daha çok kısa zamanda izin verildi daha insanlarda denenmemiş bir tedavi var kök hücre sen bu gelişmeleri takip et boşver bu doktoru ondan hiç olumlu bir netice alamazsın ben şahsıma senin 1 liran boşa gitsin istemem..

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaşasın kök hücreler :9

Üye
    DeJaVu29 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akif sağlık kardeşim resmen saçmalamışsın kusura bakma... benim kimseye din dersi vermeye niyetim yok ve dahi haddini bilen bir insan olarak böyle bir şeye teşebbüs etmiş de değilim... kimseye karşı inançsız veya ateist gibi çirkin sözleri veya tanımlamaları hayatım boyunca kullanmadım ve ALLAH'ın izniyle de böyle bir yaklaşım içine girmem... eğer ki konuşmalarımın arasında Yüce ALLAH'ın ismini andığım için böyle bir düşünce içerisine girmişsen bu durum sadece seni bağlar... Çünkü asıl mantık da şudur ki; ALLAH'ın ismini anarak güzel temenniler iletiliyorsa, bilinmelidir ki bu durum tamamen hüsn-ü zan ve iyimserliği sembolize eden bir yaklaşımdır... senin çıkarmış olduğun sonuç ise bence art niyet üslûbuyla donatılmış bir düşünce tarzıdır... şifa ve şifanın gelmesi hususunda araştırmaya yönelik ve takipte olmanın gerekliliği anlamında kullanmış olduğum örneği de çarpıtmış olman beni düşündürdü açıkçası... o esnada aklıma gelen küçük bir örnek ile bu durumu anlatmaya çalışmıştım... o kıssayı bilenler ne demek istediğimi anlarlar... bilmeyenler ise yine ısrarla üzerinde durduğum "araştırmacı olmak" olgusuna uygun bir davranış içerisine girerek bu kıssayı öğrenmek adına çaba sarfetmelidirler... uzun uzadıya bu kıssayı yazmayı tercih etmedim ve halen de tercih etmiş değilim... dikkat ettiysen kimseye karşı seviyesiz bir yorum yapmadım... fakat gördüm ki sen seviyesizce, prof.dr. nevzat tarhan'ın bana yardım etmiş olmasını bile alaya alır bir üslûp tarzıyla değerlendirmişsin... bana yardım ettiği doğrudur... 19 yaşımdayken kız arkadaşım ile trafik kazası yapmıştım ve o zorlu günlerde doktor beyden yardım almıştım... hayatta herşey biz insanlar içindir... dolayısıyla her nasıl felçlilik veya engellilik sürecinde yardım alıyorsak, tedavi oluyorsak, keza yine psikolojik anlamda yardım veya tedavi almamız da gayet normaldir... lafı daha fazla uzatmak taraftarı değilim... seval_tugce_24'ün de söylediği gibi aslında bu tür konuşmalardan ziyade doktor cahide hanımın ve yaptıklarının takipçisi olmalıyız... en yakın zamanda şifalarımızın gelmesi dileklerimle... sevgiler sunuyorum

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben söyleyeceğimi söyledim saçmalamaya gelince saçmalamaktan benim anladığım konuyu saptırmaktır bir konunun başlığına bakalım birde söylenene ozaman durum açıklığa kavuşur dediğine katıldığım nokta ise bu tartışmayı uzatmamak umarım bu konuşmam nokta olur virgül deyil mutlu günler

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar
    bu gün randevumü teyit için aradım dr hanımı
    yardımcısı ilgilendi aynen şunu konuşduk
    ben omurilik felçlisiyim 4.5 yıldır omuriligimde zedelenme var
    yani omuilige baskı omurgada başka bir anormal bir durum yok
    hoca bana yardımcı olabilcekmi ?
    hocanın yardımcısı : bey efendi hoca size yardımcı olamaz daha dogrusu
    bu günün imkanlarra size kimse yardımcı olamaz
    dr hanım eger omurilik de zedelenme yoksa
    yani yanlış ameliyat veya omurilige bir baskı veya omurgada yumuşak dokulardaki
    bozukluklar vs vs durumlarda yardımcı olabiliyor dedi.
    bende muayneyi gereksiz gördüm ve iptal ettirdim.
    durum bu arkadaşlar
    sonuç da dürüst davranırdı
    kötü niyetli sadece para kazanmak için hoca kendi reklamını yabmıyor gibi geldi bana
    tedavi edebilecegi hastalar olabilir

Üye
    DeJaVu29 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ahmetcim bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. İşte budur... Anlatmak istediklerimin özeti mahiyetinde olan " araştırmacılık + sonuca varma " durumu... Hiç bir şey bilmeden etmeden arkasından atıp tutmak değil de, araştırıp neticeye varıldıktan sonra daha detaylı bilgiye sahip olmak ve akabinde o konu hakkında hüküm sahibi olmak... Uzun zamandır beklenen cevabı bizlere ulaştırdığın için tekrar sana teşekkür ederim sevgili Ahmet... Belki biz omurilik felçlileri adına iyi bir haber olmadı bu gelişme fakat en azından hanımefendinin sahtekar veya umut avcısı olmadığını öğrenmiş olduk. Böylelikle şunu da bir kere daha anlamış olduk ki insanlar hakkında sui-zan yapmak her zaman kötü bir ahlâk davranışıdır. Umarım Doktor Cahide Topsakal hanımefendi ihtiyaç sahiplerinin isteklerine cevap verir ve onlara yardımcı olur. Selâm ve Dua ile kalınız.

Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon