Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    beyefendi ben televizyona çıkacak egosal heyecanda değilim zaten bir sürü haberim çıktı hem televizyonda hemde gazetelerde, diyorumya dans ve spor alanında zaten az çok türkiye haberlerden tanıyor beni televizyona çıkma ve meşhur olma sevdasında değilim zaten meşhur olacağım kadar varım.. kendi telefon numaramı yazdım herhalde buranın kurallarına uygun değil bu konuda yönetime hak veriyorum ama ben mesajımda telefon numaramı yazdım..

ve bunu bil kimseye umut satmıyorum sadece uyguladığım tedavide sağlanan başarının haklı gururunu sizle paylaşıyorum.. zaten başımı kaşıyacak vaktim yok 4 tane hastam var bunlar yetiyor bana..

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın kalem,

o kadar düşünceli ve sağduyulu yaklaşmıssınız ki inanın oturanboğa ile polemiğe girdiğim için kendimden utandım.. ama hocam inan bana kimse anlamıyor beni ve hep bu sitede rencide edildim.. yani yazılarımı okursanız gayet sade bir dil kullanıyorum ve terbiyemi hiçbir zaman bozmuyorum çünkü herşeyden önce ben eğitimciyim.. hocam inanın bana uyguladığım tedavi hem basit hem bi okadar da hassas bir tedavi taklit ederek yapılacak bir tedavi değildir..

şimdi benim tedavimin en önemli boyutu beyin üzerinden tedavi edilmesidir. Ve kessinlikle sinirleri yenileyerek çalışan sinir sayısını artırıyor.. yani kas çalışmasından ziyade beyin üzerinden kas çalışması yapılıyor.. sinirleri uyararak beyne uyarı gönderiyorum beyinden de tekrar sinirlerle hareket oluşumu için gerekli tüm işlemler için sinirler aracılığıyla tüm dokularla iletişim sağlanıyor ve aynı zamanda beyin çalıştığı için bağışıklık sistemide devreye giriyor ve sinirler beyne doğru giderken hasarlı olan bölgede problem yaşar ve sinirler problemli bölgeden geçişte zorlandığından beyne o bölgenin hasarı ile ilgili sürekli bilgi verirken beynin yönelimide o bölgeye olunca bağışıklık sisteminde çalışan hücreler o bölgeyi tamir ediyor işte kök hücre espiriside budur. kök hücrede o bölgeye gelen hücrelerle savaşırken o bölgenin gelişimi ve güçlenmesi tamir boyutunu artırıyor ama benim tedavimin kök hücreden avantajı vücut dış etken olmadan direk beyin uyarılarak o bölgenin tamiri sağlanıyor.. ve bağışıklık sistemi başka bir hücre ile değil (kök hücre nakli) kendi hücreleriyle mücadele ederken tedavi ve tamir süresi dahada kısalıyor ve daha sağlıklı oluyor.. şimdi bu konuda tedavimin daha da zenginleştirilmesi için tabiki uzman kişilerinde yorumu ve katkısı gerekiyor. benim nekadar bu alanla bilgim varsada asla bir doktor kadar fizyolojiyi bilemem, haddimi bilirim..

ama bu sitede ben bişeyler paylaşmak istiyorum ve kimse bana gelsinde demiyorum ona rağmen beni çok rencide ettiler çok kırdılar.. tamam haklısın belki kendimi bu tedaviyi geliştirmeye karşı geri planda tutmam yanlıştır ama ben bu tedaviyi bulmak için ne kadar eziyet çektim ve bunu başardım ama şimdi sitedeki hastalar beni sindirmedikten sonra makamlar beni maymuna çevirirler.

ama yine diyorum ben insanların iyileşmesi ve insanlara umut ışığı olmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım hiçbir maddi beklentimde yoktur.. benim gönlüm zengin bu bana yetiyor ve annem babam bir rahmet dilenmesi yeterlidir benim için..

bazen kelimelerim düzgün olmadığı için yazılarımı düzeltiyorum özellikle 43. mesajda ama yazdıklarımdan utanmam ve her zaman düşüncemin, yazdıklarımın ve tedavimin arkasındayım. oluşturulacak bir platform yada zeminde ben tüm tedavimi ve bilgilerimi paylaşmaya hazırım..

Üye
    empatizan Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın yalınayak,
    Bu forumu açıldığından beri takip etmekteyim. Size yazmak ihtiyacını niyeyse bugün hissettim.
    Anladığım kadarıyla vücudunuzda diğer insanlara kıyasla daha fazla bioenerji olduğunu keşfetmişsiniz ve bu enerjinin mucizevi sonuçlarına tanık olmak sizin bir yerlerinizi kaldırmış.

Bionerjinizi olumlu ve verimli bir şekilde nasıl kullanacağınızın eğitimini alıp almadığınızı bilmiyorum ancak bu eğitimin sadece Rusya’da akademik düzeyde verildiğini bildiğim için ve sizin de Rusya’da eğitim almış olduğunuza dair herhangi bir bilgiye rastlamadığım için gönül rahatlığıyla yazabileceğimi zannediyorum.

Rusya ‘da akademik düzeyde bioenerji eğitimi almış ve bu eğitimi maksimum düzeyde kullanabilen üç uzmandan aldığım dönütler vesilesiyle, ben de vücudumdaki bioenerjinin, diğer insanlara nazaran daha fazla olduğunu biliyorum. Bu enerjiyi olumlu ve verimli bir şekilde nasıl kullanacağıma dair akademik düzeyde her hangi bir eğitim almadım.

Çok sevdiğim insanların sıradan hastalıklarını ve ağrılarını, fizyolojik şikayetlerini, vücudumdaki bioenerjiyi kullanarak iyileştirebileceğimi biliyorum.

Vücudumdaki bioenerjinin kendi dertlerime, ağrılarıma ve hastalıklarıma çok fazla etkili olmadığını da biliyorum.
    Ayrıca omurilik felcinde tam kesi olması durumunda vücudunuzdaki bioenerjinin nöropatik ağrıları iyileştirmek, fizyolojik şikayetleri nispeten gidermek, duyu ve hareket kabiliyetini artırmak dışında bir halta yaramayacağına, tıbbi çaresi olamayan hastalık ve sakatlıklara ve ecele asla çare olmayacağına kalıbımı basarım.

Lütfen uçmayınız. Bioenerjinizi en verimli şekilde kullanmanın yollarını arayınız ancak bu enerjinin her türlü derde çare olacağı yanılgısına kapılıp, insanları ve kendinizi bu yanılgıya alet etmeyiniz.
    Aksi takdirde, sahip olduğunuz ve aslında size doğanın ya da yaratanın bir lütfu olan ekstra bioenerjiyi de yitirirsiniz, benden söylemesi.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Arkadaslar bılımsel acıklamaları zaten hepımız bılıyorum spinal cord ıle ılgılı gelısmelerı ıylesmelerı ve hem bız eskı cağda yasamıyoruz oturanboğa bu konu ıle ılgılı cok cok guzel acıklamaları var.ve bırılerın boyle bı sey demesı reklam yapmasına kanmayalım arkdaslar....

Üye
    Altan.H Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili yalınayak arkadaş şu tedavide kullandığın böceğin ismini yazarmısın bukadar kıymetli bir böceği haşarat diye öldürüyoruz belkide.soyunu tüketmiyelim ilerde arayıp bulamayabiliriz.evde boş boş oturacağımıza böcek üretelim hiç değilse.bakarsın ihracatını yaparız.sen bizim bu saçmalıklara inanacağımızımı sanıyorsun.ciddi bişeyler yazacaksan yaz yoksa sacmalayıp durma lütfen.

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar
    neden polimiğe giripde adamı dahada şımartıyorsunuz varsa delili çıksın ortaya yoksa boşverin yazsın dursun cevapda vermeyin kendi kendine yazar yazar sonra bıkıp gider ne bu ya başka konulara odaklanın
    o memleketde yokmu engelli bir vatandaş bu yazıları ,veya varsa delilleri (iyi ederim deyipte parasını aldığı kişi)onuda şahit gösterin bulunalım şuç duyurusunda alsınlar dolandırıcıktan içeri
    sanayide bile arıza bitince para veriliyor olmazsa usta parada almıyor çünkü adam işine güveniyor ne bu ya yeter artık
    ayrıca site yöneticisi bu tür yaklaşanlara bir engelde sen koy ciddiyet felan kalmadı
    aynı şey geçenlerde banada oldu inanmadım resmen para tuzağı tecrübeli oflular, okumuş insanlar avukatlar sizlere sesleniyorum inceleyin aslı yoksa atın bunları siteden veya gale almayın

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar yalınayagın uzerıne fazla gıtıp duruyorsunuz bız bu arkadasın mardındekı bır hastasının yanına mardınden bır arkadasımısı gonderdık dedıklerı dogru cıktı hastası yureme asamasına gelmıstı bundan 4 ay once t-8 hastası suan bılmıyorum ne durumda...ama bu hasta zaten ıyılesecekmıydıde ayaga kalktı onuna cenabı allah bılır...bız oflular olarak neler denemedıkkı ımkanım olsaydı bende deneyecektım hıc olmazsa ıcımde kalmazdı..

Üye
    Altan.H Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili deruni yalın ayak çıkıp ben oflu bir hastanın fizik tedavi hareketlerini yaptırıyorum ilerleme kaydediyoruz bu işi iyi yapıyorum dese kimse ona bişey demez ama işin içine börtü böcek girince insan aklından zoru olduğunu düşünüyor.

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

yalınayak ,
    ben bir süre ilk kaza yıllarımda azeri bir doktordan bioenerji (5) seansları aldım.
    seanslar sonucunda sadece çişim geldi yane.
    hatta daha sonra iran lı sizin gibi ,iyileştiremeyeceğim of li yok diyen bir bitki uzmanından sadece 1 seansla doktorumun ölümün eşiğinden dönmüşsün dediği alternatif tedavilere başvurdum .
    size hiç mi hiç inanmıyorum sizin gibiler para tuzağı ,dolandırıcılar.
    ben dilerim inşllh felç kalırsınız ya da en en en sevdiğiniz felç kalır da bizler gibi insanlarla uğraşacağınıza ya kendinizle ya da en sevdiğinizle uğraşmak sizin için bir insanlık görevi olur.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Herkese gecmıs olsun.İkincibahar ablacım.Kendsde blmıyorkı sonucu ne oldugunu, nereye varacagını bence sızde boyle bedua eder gıbı etmeyın.Hem zaten herkes her seyin bilincindedir.Bunu dusunmeye dert etmeye bıle bence luzumu yok...Evet gecmıste yasanmıs kotu bı seyı sıze anımsatıyordur fakat hoş gormelı ınsan her kotu bı seyı anımsatan bırını veya bır seyı kendımıze sıkıntı eder uzuntu edersek ooo...Saygısızlık ettıysem ozurdılerım.TEKRAR GECMIŞ OLSUN.

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

kalem ne çok belgelerle,kanıtlarla yalınayak ı adam yerine koydun yahu.
    çektirsin gitsin,bence bir daha yazma bile.
    zibidinin biri işte değmez sorular sorup cevaplar beklemeye.

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikinci bahar saygı ve terbiye sınırlarını aştığınız için sizi kınıyorum.. ve size son sözüm.. yine beni anlamadınız.. ve yine olan bana değil inanki size olacak zihniyet demekki hiç değişmemiş 90 lı yıllarda 3 genç helikopter projesi çizdi diye hapse atıldı.. walla sizin için hapse atılmaya hiç niyetim yok çünkü bu sitede beni çok kırdınız.. sizin için ben neleri göze alıyorum siz neler yapıyorsunuz.. sizin için çabalayan insanlara bu muamaleyi yakıştıramadım size.. beni böle küstürerek kim kaybedecek bırakta herkes kendi görsün..

ben şerefim ve onurumla yaşamayı en büyük amaç edinen biriyim burda benşi rencide etmenizi asla tasvip etmeyip sizi insanlığa çağırıyorum ve herkes haddini bilsin diyorum.. ve size ihtiyacım yok ve daha bu siteye benim kıymetimi bilmediğiniz için ve gereksiz laf atmalar seviyesiz karalamalar yüzünden bu siteye bi daha yazı yazmama kararı alarak ceza veriyorum beni hazmedemeyenlere SELAMIM OLSUN..

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Erol bey güzel teklifiniz beni onurlandırdı ama bu yazıları okuduktan sonra kimin için çabalıyorum diyorum ve ince teklifiniz için tekrar size teşekkür başka bir habere görüşürüz diyorum..

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kessinlikle sizle alakası yok, ama görmüyorsunuz ben onlar için neler çabalıyorum onlar ise neler yapıyorlr kessinlikle duygusal bir çıkış olarak algılamayın.. hakkedene hakkını vermektir.. kişiliğime ve şerefime bu kadar laf söylettirmem..

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aman da aman küsmüşde gitmiş.
    neyse büyük adamsınız bence.
    büyük adamlara da büyük palavralar yakışır dimi..
    sevgiler öğretmenim.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

Başlığın Etiketleri