Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şimşek_es Avatarı

Son Giriş
    19.04-2009
    Saat
    10:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yaa yalınayakmısın çıplak ayakmısın saçma saçma şeyler yazmışsın oturanboğa abimin dedikleri en doğrusu arkadaşlar inanmayın bu anlatılanlara

Üye
    antibencil Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Bayraklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yalinayak, forumda yazılan kaba kelimeler elbette sırıtıyor ve hoş durmuyor. Ancak senin hiç bir bilimsel değeri olmayan "sallamaların" çok tehlikeli.
    Değerli dostlarım;
    Derdi olan deli olur;denize düşen yılana sarılır; atasözlerimizdeki durumlara düşmemek için "umut pazarlayıp satanlara" karşı uyanık olmalıyız.
    "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir" gayrısı "sallama"dır. Lütfen dikkat.

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inanın yazılarınızı okudukça gülüyorum.. hayırdır ne oluyor size kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz.. sizinle muhattap olmak istemiyorum, bu siteye yazı yazmama kararı almıştım ama kaçtı umduğunu bulamadı gitti deddirtmemek için cevap vermek istedim.. benim kimseye umut dağıtma gibi bir niyetim yok, bunada ihtiyacım yok.. oturan boğa atıp tutuyorsun demişti. eğer gerçekse tedavi yöntemini yaz dediği için bende bir kaç kelime ile anlattım.. ister inanırsınız isterseniz de inanmazsınız.. yanlız beni kırmayın ve haddinizi aşmayın.. inanın size rağmen insanları seviyorummm...

Üye
    yagmurlu Avatarı

Son Giriş
    19.10-2010
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizden daha iyilerine çok para kaptırdım zamanın da şimdiki aklım olsa asla bu tip saçmalıklarla ugraşmazdım..

şimdi ise sitede bulunan insanlar hastalıklarını ve nasıl iyileşeceklerini bilen ve bu bilinçde olan insanlar kimseyi umut gibi tehlikeli bir kavramla kandırmaya çalışmayın

bulundugunuz yerdeki insanları etkilemiş olabilirsiniz yılan hikayesi gibi altarnetif tedavi yöntemi burdaki insanların ihtiyacı olan tedavi şekli değil zaten bu tür konularda çok sinirleniyorum yaşadıklarım dan dolayı

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben mi anlatamıyorum yoksa siz kendi pencerenizden bakıyorsunuz.. benim kimseye tedavi uygulayacak sevdasında ve azminde değilim zaten çok başarılı olduğum bir mesleğim var.. ve mesleğimi de çok seviyorum.. ben sadece tedavi yöntemimi yazdım.. onun dışında lütfen beni umutsuzluğunuza alet etmeyinn.. bence siz içinizdekiyle bi barışınn.. herkesi potansiyel suçlu görmekten vazgeçinn lütfennnn..

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

tabii sen beni tedevi et bende sana 3 değil 5 vereyim ama tedavi sonunda olmadı veya daha sonra tekrar
    ya kardeşim bırakın bu ayakları iki hafta önce banada sen gibi biri hatta senden biraz daha okumuş kendi anlatımıyla geldi hepsi boş laf hatta forumada beni tedaviyi kabul etti ve(sözde) para vermedi diye beni burada bulunan kişilere şikayet etti
    hiç allah korkusu vicdan yokmu sizde çik kardeşim tv ye göster iyi ettiğin kişileri raporları ile türkiye sana gıpta etsin bırak öğretmen maaşını senede aldığını bi gecede al kariyermi al sana TARKAN gibi ünlü ol

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

omirilik felçlisi olarak bende nacizane görüşlerimi belirtmek istedim ayrıntlı olarak bilmiorum kendi açımdan bakcam lumber 2 kırığı olarak (L2) seviyesinde t8 i bilmiorum tıpbın dediğine göre iylleşme 1,5 veya 2yıl içerisnde oluyormuş omirilkteki iyileşme sinirlein yenilenmsi kemklern kaynaşması tam açıklaymayablirim özür dilerim herkesten ondan sonrası arkaşlar kaslar üst bacaktan itibaren sıfırdı sevgili bülent beyin dediği gibi çeşitli fizik hareketleri ile rehabilitasyon ile gelişmeler oluyor azimle ailesinin dostlarının pozitif elektrkleryle yardımlaryla iyileşme zaten olcak gelişir belli seviye ye kadar diolar çabalıosun durmadan geleceği yere gelior burda yanlış anlaşılma olmuş arkadaş başta derdini anlatamamış bence çok da üzerine gitmeyelim bence oda spor la yapıo anladığıma göre müzikle kasları hareket ettirio ben de spor salonuna gidiorum ama çok yorucu oluo onun için çoğu zaman kaytarıom burda müzikle falan motife edio herhlde yok sa duaykla beyin gücüyle olmaz bana da saçma gelio yaptığı kasları çalıştrmak sa hastalırına devam et duarını alırsın işletilmeyen kas zayıflar ölür.

herkese saygılar...

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum ve ben bulunduğum konumdan ve mesleğimden çok çok memnunum ve alanımda türkiyede ilkleri başardım ve sanat çalışmalarında bölgede ilkleri başardım ve medya yeterince beni tanıyor.. ama elimdeki şifai tedavi yöntemini ben para için yapmıyorum, hakkeden ve sevdiğim insanlara yapıyorumm.. ben bu sitede herkese yapacam mesajı gibi algılanmış ve şuan elimde bulunan hastalarımda müthiş ilerlemeler oluyor.. hatta 3 yıllık hastamda bile gelişmeler başladı hemde 10 günde.. neyse bırakın bu sevinci tek ve hastalarımla yaşayayım bu site beni çok rencide etti ve kırdı.. artı benim tedavimde gelişme olmasa tedaviyi durdurup ücretini iade edecem.. belki birileri üzülecek (rencide edenler ve şarlatan diyenler) şuana kadar ücret iadeesi olmadı çünkü başarısız olduğum hastam yokkk..

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Devam et Kardeşm doğrularına inandğın yolda sonuçta insan var odağında burda dedğm gibi bence yanlış anlaşılma oldu herkes aynı yolda çırpınıo sağlık için engellilerr için daha rahat yaşmk için burda herkes takdir edio bnce müzik alanında yaptklarınızı bölge de ilkleri yaşamışsnz tprklr başarılarınzn devamını diliyoruz....

Üye
    mugoaytu Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    22:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

3.5 ay önce T6 parpleji bir hastayı alacaktın yalinayak,o hasta noldu,ne durumda?
    aslında bunu sormak doğrumu bilmiyorum

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kendisi başlamadı daha doğrusu gelecem dedi ve bir türlü onun müsait olmamasından dolayı başlayamadık.. ama c6 dan hasarlı 3 yıllık bir hastayı 15 gün tedavi ettim ve muhteşem bir ilerleme sağladık.. her türlü uyarıda parmaklarını oynatmazken inanmayacaksınız ama 2 saatlık yoğun bir tedaviyle el parmaklarına yapılan basınçta diğer parmakları tepki veriyordu ve en son el baş parmağını isteği dahilinde çok küçük bir kıpırdama ile hareket ediyordu, ayak altından verilen uyarıda sadece ayak bileği hareket ederken yanlız tüm bacak kasılıyordu ve 3 günde dizlerini kullanmasını sağladım ve verilen uyarıda dizlerini çekmeye başladı ve ayak bileği yanlış tedaviden dolayı içe doğru düşmüştü ve kasılma içe doğru oluyordu ama ben yanlış çalıştırılan kaslarını düzelterek ilkbir hafta gibi kısa bir sürede ayak bileği düşmesi düzeldi ve uyarıda ayak bileği değil tüm bacak çalışıyordu. ama hastamın tedaviye başlamadan önce ayak toğuğundan oluşan yaranın enfeksiyon kapması sonucu ameliyat olacağı için şehir dışına çıktı ve tedaviye ara verdik.. yanlız ben bu hastamla 15 gün çalıştım.. ve bu hastamda daha sayamadığım bir sürü gelişmeler oldu. hemde 15 günde..

isteyen istediği gibi karalayabilir ben kimseyle polemiğe girmeye sevdalı değilim böyleleriyle muhattap olmak istemiyorum,

yine diyorum benim spor merkezimde ilerim çok yoğun bu tedavi yöntemimi extradan yapıyorum ve benim 4 hastam tek var ve daha fazla almak istemiyorum çünkü kendi alanımda ilerlemek istiyorum en azından beni anlayanlar var ve hakkedenler..

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yalınayak şu hastam dediğin vatandaşın telefonunu verirsen onu tv ye çıkartayım bakalım ne kadar gelişme olmuş orada anlatsın sende buarada türkiyenin gündemine otur. Ben özel bir tv de çalışıyorum senden buraya telefonunu yazmanı istiyorum....

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ahmetdemir evet cok guzel cok dogru buyur yalınayak.

Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi ben beden eğitimi öğretmeni olduğum için lisansım bu tedavi için elverişli değil daha doğrusu televizyonlara çıkarsam şarlatan diye haber yaparlar bu oyuna gelmem ve şarlatanlığada ihtiyacım yok, dediğim gibi ben bu işii extradan yapıyorum ve hastalarımda müthiş ilerlemeler oluyor, ama ben istediğiniz yere gelirim ve istediğiniz kişi üzerinde tedavi uygularım..ve seve seve sizlere telefon numaramı veririm.. sırf insanlar bana gelsin diye değil yaptığım tedavi belki bir sürü kişiye ışık olur diyee..

ömer HATTAPOĞLU

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım o zaman tv çıkacak kadar kendine güvenmiyorsan ve senin değil iyileştirdiğin vatandaşın telefonun bile veremiyorsan buradan umut tacirliği yapma yazık günah bizler zaten yemiyoruzda bari yeni engelli vs olmuş pek bu konuları bilmeyen vatandaşları buradan bir maceraya sürükleme sinir hasarının tedavisi yok yumşak dokuda olan sorunlara herkes gibi seninde faydan olabilir ama sinir için iddalı olma derim ben....

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

Başlığın Etiketleri