Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    45

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çok yakın akrabamın 54 yaşında hızlı ilerliyen kas hastalıyı var.Yanında olan kişiler doğru dürüs doktara getirmiyorlar yani gittikleri özel bir hastanedeki doktor bunun tedavisi yok demiş evde bakacaksınız demiş böyle kas hastalıkları hastaneye yatırılmaz demiş.Hasta konuşma kabileleytini yitirmiş hiçbir şekilde konuşamıyor vucut organlarını hareket ettiremiyor arasıra bayırdığını duğuyorum aynı apartımanda otuduyumuz için.Yanındaki kişininde doğrudürüs baktıyını sanmıyorum.Bu hastalıyın bi tedavisi yokmu ilaç tedavisi yapılmıyormu.Bu hastakılla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim

Üye
    zardozan Avatarı

Son Giriş
    02.01-2015
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bence öncelikle hastalıgın tam teşhisini koydurun. Kas hastalıklarının çeşitleri vardır. Genetik kas hastalıkları hızlı ilerlemez, oldukça yavaştırlar. Vucudun bagışıklık sistemi bazen kas hücrelerini saldırıyor (IBM), bu tür hastalıklarda ilerleme hızlı oluyor. Kas erimesi başka bir hastalığın sonucu da olabilir. Hastalıgın türü ögrenilmeden birşey yapılması dogru degil.

Alternatif tıptan fayda görmüş, tek bir kas hastası bilmiyorum. Daha dogrusu alternatif tıptan fayda gören tek bir hasta tanımıyorum.

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    45

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zardozan

verdiyin bilgiler çok teşekkürler