Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili Adelya,Fulya'nın uyarısına, tecrübenle vurgu yaptığın için çok çok çok teşekkürler. Sanırım bunları okuyan insanlar neyin ne olduğunu daha iyi anlar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    adelya Avatarı

Son Giriş
    31.05-2008
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba...Öncelikle rica ederim kimse kandırılmayı hak etmiyor.Bunlar paylaşılmadıkça da çok insan umutlarını böyle yalanlara kaptıracaktır...Dediğin gibi bosverr01 gözü para görüyor beyefendinin...Ben zaten odaya yerleştirildikten sonra kalmadım orda gittiğim gün geri çıktım...Sadece seans başı ücretini ödedik bir de muayene ücreti...Neyse konuyu daha fazla meşgul etmeyeyim...Sevgilerle...

Üye
    fulyaa Avatarı

Son Giriş
    07.08-2016
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlar,

Hepinize ben çok teşekkür ederim.Güzel paylaşımlarınız için.Sonuçta konular konuşuldukça,tartışıldıkça daha aydınlanıyor. Hastaların bu düştüğü duruma ben daha önce hastalarla iletişim işimden dolayı çok şahit oldum.Bu tecrübeme güvenerek bu konuya dikkat çekmek istedim.Bu iletişim işinde daha çok sömürüye şahit oldum.Üfürükçü misali akupunkturcular da vardı( bir akupunkturcu meille sorduğum soruma verdiği cevap.seni tedaviye aldım.bilgisayarla seans yapacağım.Arada kendini takip et ve bana hatırlat gelişmeyi söyle gibi laflar ),magnetik yatakla tedavi sözleri ( hastayı görmeden bile verilen sözler ).Bitki çayıyla şu kadar zamanda ayağa kalkarsın sözleri.

Benim şahit olduğum ve şahit olan arkadaşlardan bildiğim için bunu konuşmamız gerektiğini düşündüm.
    Hepinize saygı ve sevgilerimle.

Fulya

Üye
    emine-bolu Avatarı

Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    köroğlunun etekleri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben ve kardeşim İST Çamlıca hastanasinde 1 ay yattık.Bize %100 iyileşme garantisi verildi ama sadece %100 soyulduk.ha bide hafta sonları tüm kardeşlerimle topluca akapunktura geldik artık gerisini siz düşünün.Maddi ve manevi bakımdan soyulduk

Üye
    eroberto35 Avatarı

Son Giriş
    22.03-2007
    Saat
    14:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar adım erdal izmirde oturuyorum forma yeni üye oldum benim hastalığımda musküler kas distrofi 16 yaşlarında başladı.Arkadaşlar bu hastalığı yenmenin en büyük yardımcısı moral,en büyük düşmanı ise de üzüntü ve stres.Akupunktur olayına gelince tam olarak 5 sene tedavi gördüm fakat faydasız arkadaşlar lütfen inanmayın paranızı boşuna heba etmeyin sadece kendinizi o an şartlandırıyorsunuz okadar ben hiç bi yararını görmedim . BUGÜNÜN PARASIYLA 50.000 BİN YTL EM GİTTİ BOŞA. bilgi almak isteyen arkadaşlar email adresimi veriyorum: tag_erdal@hotmail.com ....sevgi ve sağlıkla kalın.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

eroberto arkadaşım. sende epey bi sabretmişsin. o acıya nasıl dayandın yahuu

her zaman dedim. akapunktur vs gibi yollar çözüm değil arkadaşlar. herşey moral.

sağlıkla kalın

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

eroberto kesinlikle haklısın en önemli destekleyici tedavi moral mümkün mertebe yüksek tutmaya çalışmalıyız alternatif tıbbın içindeki özellikle akapunktur türü tedavilerle umutlarımızı sömüren tacirlerede asla kobay olmamalıyız :twisted:

Üye
    camino Avatarı

Son Giriş
    13.06-2010
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/altınoluk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar;Kas hastalıklarının bu gün için kesin bir tedavisi yooook bunu önce kabul edersek hastalığı kabullenmek daha kolay olacak sanırım bizler denize düşen yılana sarılır misali davrandığımız sürece umut tacirlerine kendimiz prim vermiş oluruz. Sadece alternatif tedavi de bitkilerden ve enerji verici vitaminlerden yararlandım ve bunu denedim hastalığın seyrini yavaşlattığını yaşayarak gördüm ama sadece o kadar çünki kendimizi ve hastalığımızı iyi tanımamız şart doğal güç verici gıdalardan yararlanıyorum tabiki kilo almamak kaydıyla akupunkturu bende tasvip etmiyorum herşeyden önce kendi doktorumuz kendimiz olmalıyız diyorum. Moral ,pozitif olmak,konusunda ,sizlerle hemfikirim arkadaşlar üzüntü ve stres bize yasakk :!:

yüksek moralli ve sağlıkla kalın..

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

çok haklısın camino. ben artık bunu dile getiremiyorum. günah keçisi oldum çünkü.

hepimiz takip ediyoruz gelişmeleri arkadaşlar. henüz bir çaremiz yok. mümkün mertebe egzersiz yapmalı ve hüzünden uzak durmalı. ve beslenme tabii.

inşallah birgün güzel haberler duyar bizim kulaklarımız da... :roll:

Üye
    camino Avatarı

Son Giriş
    13.06-2010
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/altınoluk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnşallah dilek inşallah o günler fazla uzakta değildir..

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

BENDE HATIRLIYORUM O HABERI YA NE PARALAR HARCADIK AKAPUNTURA PARAYI BIRAK ACISI VAR 2 GÜNDE BİR DÜŞÜYORUZ YOLARA HAKIMI HARAM EDİYORUM RESMEN KANDIRDILAR BİZİ PARAMIZIDA CALDILAR UMUTLARIMIZIDA BUNLAR İNSAN DIŞI VARLIKLAR 13 YAŞINDA COCUKDUM OZAMAN ASIL ENGELİ ONLAR KALPLERİ MÜHÜRLENMİŞ ,

Üye
    izmirli35 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2007
    Saat
    23:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

O tvprogramından sonra bende ümitle istanbula gitmiştim bugünün parasıyla 50 bin ytl param gitti ama bu para onlara haram olsun olacakta birgün bunun hesabını verecekler 4 yıllık tedaviden hiçbişey çıkmadı tam aksine zararını gördüm dikkat itibar etmeyin sakın ama sakın bu hastanelerden bitanesi istanbulda BÜYÜK ÇAMLICA HASTANESİ oranın psikopat bi başhekimmi diyim artık hastane sahibimi hatta tv ye çıkmıştı hastalara sürekli hakaret ederdi bu haksız kazanc onlardan çıkmasada yakınlarından çoluk çocuğundan çıkar elbet hepsine lanet olsun arkadaşlar sizlerede en derin saygılarımı sunarım dediğim gibi dikkat edin bu şarlatanlara.

Üye
    efsunkar Avatarı

Son Giriş
    21.08-2008
    Saat
    02:45
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu bir gerçektirki kas hastalığının çaresi yok... Ne yapsın doktorlar kas ekleyemezlerya... internetten bir yerde okudum kas hastası bir kişi resmen tatnımlamışlar ve çaresinin olmadığınıda anlatmışlar olay bu

Üye
    estarabim Avatarı

Son Giriş
    27.08-2008
    Saat
    11:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    Foruma yeni üye olmuştum bu başlığı görünce dayanamadım. Ben de hiç inanmama rağmen ailemin yoğun isteği sonucu Özel Çamlıca Hastahanesinde bu tedavi programına dahil oldum. Sizi temin ederim ki bu başlık altında iddia edilen herşey şey doğrudur. Akıl almaz bi rezalet yaşanıyor orada. Fazlası yok eksiği var anlatılanların. Bir umut olarak aklından geçiren varsa aklındaki soruları yanıtlayabilirim.

Üye
    fundacik Avatarı

Son Giriş
    01.01-2009
    Saat
    01:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Paylasimin icin tesekkurler.
    Gercekten cok önemli bir konu. Akupunkturle tedavi edilebilir diye kandiriyorlar, tabi ki para koparmak icin. Kimse kanmasin.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon