Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 62 mesajın 61-62 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Philosophi-k_:p Avatarı

Son Giriş
    01.10-2015
    Saat
    02:12
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,
    Ben 22 yasindaym ve bir sene kadar once universitede bir prof. miyopati tanisi koydu. Sadece emg cekimi ile...
    Ancak bir bilgilendirme ya da baska bir tetkik yapilmadi. Okudugum cogu hasta biyopsiden bahsediyor. Bana bu soylenmedi bile...
    Ne icin gerekiyor? Nasil yapiliyor?

60 seanslik bir fizik tedavi aldim teshisten sonra. Hareket kisitlanmami ciddi anlamda topladi. Ama ben bu hastaligin bendeki seyrini ve nereye kdr gidecegini bilmek istiyorum. Biyopsi bunu belirliyor mu? Ya da belirleyebilecek bir sey var mi?

Cevap verirseniz cok sevinirim...

Üye
    hakin Avatarı

Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkese merhaba. Benim sorunum miyopati ile ilgili. Abimde ( 35 yaşında) 10 yıldır yürümede, merdiven çıkmada ciddi problemler oluyordu ve bir türlü teşhis konulmamıştı. En son miyopati şüphesi dedi doktor ama biyopsi istedi. Çapa dan piraye hanıma tedavi ettirmeyi düşünüyorum. Umarım güzel sonuçlar alırız. Allah herkesin yardımcısı oldun.

Malunen emeklilik ve heyet raporu ile ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ederim.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345