TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emrett Avatarı

Son Giriş
    05.08-2011
    Saat
    18:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu hastalıkla savaşmak için ne gibi yollara başvuruyorsunuz Yardım edin deneyimlerinizi ve elde ettiklerinizi yazın lütfen... Ben de kas erimesi hastasıydım ama çok da güçlüydüm ancak geçen sene bir enerji içeceği içmemle dünyam karardı şimdi sokağa bile çıkamıyorum... Yok mu bir tedavisi ya da güçlendirici birşeyler...

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    02.09-2020
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

yaşınız kaç bende kas hastasıyım bunun tedavisi moralini düzgün tutacaksın ben neden böle oldum diye içine kapanmıcaksın insanlardan uzaklaşma devamlı birileriile sohbet etki rahatsızlığını kafana takma birde hareket çalış mümkünse fizyoterapiste fizik tedavi yaptır en azından seni rahatlatır eğer istanbulda isen floryadaki kas derneğine uğramanı tavsiye ederim çok geçmiş olsun

Üye
    emrett Avatarı

Son Giriş
    05.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim yaşım 20 Konyadayım

Bakın burda ne varSma Tedavisi Kas erimesi için

http://www.smagrubudernegi.org/sma/c.../lang,turkish/

Üye
    mayıntarlası Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    10.09-2020
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    Niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verdiğiniz link açılmıyor

Üye
    emrett Avatarı

Son Giriş
    05.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

google dan sma tedavisi falan yazın çıkar

Üye
    bercestee Avatarı

Son Giriş
    23.07-2012
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

elinizden geldiği kadar fizik tedavi almaya calısın; çünkü şu anda bu hastalıgın ilaçla veya baska bir şeyle tedavisi yok.
    neyse ki araştırmalar var, umutla bekliyoruz.
    yüzme, spor.. hareket etmenizi sağlayacak her türlü işi yapabilirsiniz.
    mesela ben, sürekli hareket etmeye calısıyorum, ellerimi ve kollarımı kullanmaya daha cok özen gösteriyorum onların kısıtlanmasını olabildiğince önlememiz gerekiyor. boş vaktimin cogunu mutfakta harcamaya calısıyorum, tabii sağlıklı bi insanın hareketinden daha yavas oldugum için işlerim biraz geç bitiyor ama olsun
    En önemli şey hareket. hı bir de umudu kaybetmemek gerek

Üye
    Kosekul Avatarı

Son Giriş
    24.09-2020
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@emrett

Bende de kas erimesi var doktor cagresini bulamiyor vucudunuzun her yerinde atmalar oluyorsa bayir veya merdiven cikarken bacaklariniz isiniyosa kemikleriniz agriyorsa kisa bayirlarda merdivenlerde nefes nefese kaliyorsaniz benim hastaligimin aynisi tipta cozumu yok ama ben kendim bi cozum urettim tuvaletinizi tutuyorsunuz bagirsaktaki tuvaleti kurutuyorsunuz bundan so ra yedikleriniz bagirsaga gitmiyo ve vucuda kas eklemesi yapiyor vucudun belli bolgelerinde atmalar oluyor yavas yavas kas doluyor eger belortiler dogruysa kesin cozumu bu baska cozumu yok ben ayni hastalogi 8 senedir cekiyorum kendim buldum bu cozummu ikinma sonucu anusun orda kasyirtigi meydana geloyo ve vucud hwr tuvalette kas kaybediyo bosuna doktora gitmeyin bulamazsiniz eger belortiler dogruysa deneyin vucudunuzin belli bolgelerinde dolmalar hissedeceksiniz cok belorgin doluyor kas zor kismi tuvaletinizi kurutmak kesinlikle kurumasi lazim kesinlikle tuvalete cikmamaniz lazim bu kesin cozum bogazinizda yutkunma zorlugu vardir surekli balgam vardir sigara icsenizde icmesenizde olur belirtiler dogruysa deneyin ben size yazarim veya telefonla konusuruz detayli anlatirim cok onemli bi jastalik allah sifa versin eger yapmazsaniz oyle kalor gecmez baska cagresi yok cunku vucud kas kaybetti ver uretmesi lazim disardan kas eklenemiyor malesef ama vucudu allah cok sistematik yaratmis cok sukurki kaybettiginiz kaslari bu yolla kazanabiliyorsuniz bi deneyin derim ayrinti icin mesaj atarsaniz tel num. Vericem daha detaylo anlatirim

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    UZAY
    Alınan Beğeniler
    144
    Verilen Beğeniler
    47

@Kosekul yaptığın uygulama yanlış gibi bu şekilde bağırsak işlevini bozabilirsin. bunu tavsiye etmekte uygun değil sana iyi gelen başkasına aynı etkiyi göstermeyebilir.

Üye
    Yusufmuhammed Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    04.10-2020
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İki çocuğum kas hastasidir hiç bir ilaç yok göz göre göre çocuklar eriyor 😭😭

Başlığın Etiketleri