Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jetset Avatarı

Gerçek Adı
    Öner
    Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    kays_eri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ben müsküler distrofi kas hastasıyım 25 yaşında yaklaşık 12 yıldır sandalyedeyim en son 8 yaşında doktora gitmeyi brakdım ondan sonra ne bir ilaç nede başka birşey kullandım

geçenlerde arkadaşın tavsiyesi vede ısrarı sonucu herbalife bitkisel ilaçlara başladım 1 vitamin tableti,1 omega3 birde shake denilen toz karışımı olmak üzere 3 ürün.

doktor'a danışdım bizim onayladığımız bişey değil ama yinede bir dene dikkat et yüksek dozda kullanırsan böbrek yetmezliğine yol acabilir dedi

aranızda herbalife ürünlerinden kullanan veya bilgisi olan varmı? paylaşırsa sevinirim ...

Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla ben kullandım biraz. Gelen "Otçu" ekip tamamen bir umut taciriydi. Yanlarında bir eleman vardı ben musküler distrofi hastasıydım herbalife kullandım iyileştim palavraları filan sallıyordu.
    "İnanmam abi bana rapor getir alıp kullanayım" dedim. 3-5 gün sonra yine otçu tayfası geldi.
    Bu sefer elinde bir dosya dolusu rapor içinde doktordan alınmış(ki o da kesin bunların ekiptendir) musküler distrofi hastası istirahat etmesi gerek" diye 20-30 adet izin raporuydu. Ben biyopsi raporu istiyordum. Biyopsi yapmadıklarını söyledi(?). Büyüğünden küçüğüne hepsi gözümün içine bakıp Allah aşkına al da payımıza düşeni götürelim bakışları atıyorlardı.
    Neyse alalım 1 aylık dedim hangi türünü aldığımı unuttum ama 4-5 kutu en yüksek formula'dan aldık.
    Bu karışımların etkisi sadece enerji veriyor olması. Biraz da kilo verdirdi. Verdiği enerjiyi ve kiloyu da günde 8-10 kez tuvalet ihtiyacına gitmek zorunda kaldığım için kaybettim. Günde 2 litre su içme zorunluluğunu söylemişlerdir sana da.
    Sadede gelirsek bu herbalife'ın enerji verdiği doğru. Hatta şekeri düşürme olayı da bir bakıma doğru. Bence bunlara vereceğin parayı yararlı gıdalar tüketerek harca ve enerjini daha doğal yolllardan al.
    Son olarak sana bunu tavsiye eden arkadaşla bence mesafeni koru. İşe yaramayacağını bile bile bir ürünü arkadaşa ısrarla satmak etik değil. Bu adamların ilk stratejisi ürünü satmak 2. strateji seni ortak yapmak. En alttan başlıyor ve çevrende ki herkese tavsiye edip satmaya çalışıyorsun ürünleri.

Aşağıda ki linklere bir gözat istersen. Videoyu kesin izle.
    Her Boku Bilen Adam: Previously on Herbalife
    Her Boku Bilen Adam: Herbalife ile Beynimi Aşağı Kontrol Ettim

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

amann jetset sakın o ürünü kullanayım deme ben zayıflamak amacıyla kullandım şimdi miğdemden rahatsızım sadece 3 hafta kullanmama rağmen miğdem mahfoldu aman diyeyim....

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende kullandım ozaman sadalyede değildim, ama pek faydasını gördüğümü söyleyemem görsem şuan sandyede olmazdım heralde hepsi yalan.

Üye
    jetset Avatarı

Gerçek Adı
    Öner
    Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kays_eri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

paylaşımın için teşekkürler arkadaşım bana ilk başda söyledikleri 1 ayda mucize bekleme 5-6 ayda kollarını kaldırabilir hatta bikaç yılda yürüyebilirsin dediler örneklerden bahsettiler kullanan kişilerin dinçliğinden bi çok hastalıkdan kurtulduğundan ... aynen söylediğim gibi günde en az 2 litre su içeceksin suyun önemi büyük falan filan...
    bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

ben bu ürünü kullanmadan önce günde 1-2 bardak su içerdim şimdi 12- 13 bardak su tüketiyorum ve wc mesken tutuyorum ) doktorun tavsiyesi kafama yatar oldu böbrek yetmezliği... bakalım ilerleyen günlerde neler olacak...

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Böyle kaç bitkisel olsun gerek başka olsun, hemde daha yürüyebiliyorken milyarlarım gitti isimlerini saysam olmaz şimdi.
    hele birisinden garanti veripte iyileşmeyi göremeyince ne mücadeleyle verdiğim paraları geri bile almıştım.
    Ee bana söz vermişlerdi yürüyemez olmıcan diye, dedikleri gibi olmadı bende bastım feryadı, iyi yapmışım dimi ama. afferim bana

Üye
    jetset Avatarı

Gerçek Adı
    Öner
    Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kays_eri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi yapmışsın valla bende bu konuyu açmakla iyi yapmışım yoksa aylarca saf saf kullanmaya devam edecekdim ürünler bittikden sonra birdaha kullanmayacam...

ebediyata kardeşim verdiğin linki okudum orda birşey daha dikkatimi çekdi o bahsedilen adamlardan birinin ismi kayserili osman s. bende bu ilaçları o osman s. soy adını tam söylemeyim o adamdan aldım artık bilemiyorum isim benzerliğimidir aynı kişimidir ...

Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

jetset valla bilmiyorum artık Osman S. aynı kişi midir. Eğer videoyu izlediysen garip insanlar topluluğu olduğunu görürsün bu kişilerin.

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

jetset;

arkadaşlar,sizler otlardan falan medet ummayın
    unutmayın bu hastalığın tedavisi yok...
    ben müsküler distrofi hastasıyım yaşım 46 ve yürüyorum
    neden yürüyorum biliyormususnuz?
    bu hastalığın en büyük düşmanı egzersiz...sabah öğle akşam,çok değil 15 er dakika egzersiz yapın...hastalık ilerlemez...

çoğu kas hastası egzersiz yapmıyor
    üşeniyor
    amannnn ne olacak diyor
    daha sonra sandalyeye mahküm olunca iş işten geçiyor...bu beden bizim ve iyi kullanmamaız lazım...sigaradan uzakdurmak lazım....sigara özellikle bize çok zararlı,göğüskafesini daraltır
    mazallaahhh attaa gideriz...hayata pozitif bakmak
    sosyal olmak,
    egzersizden vaz geçmemek
    temiz hava
    düzenli uyku
    düzenli yemek
    bunları yaparsanız inananın daha iyi olursunuz...otlardan falan medet ummayın....

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana bu ürünleri satmak isteyenlere tek cevabım,eğer faydasını görürde yürür,koşar daha sonra uluslararası maratonlara katılabilirsem,oradan kazandığım paralarla ücretinizi öderim yoksaaaa benden tek kuruş çalışmaz size. nasılsa garanti etmiyorlar mı,haksızmıyım?

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    09:26
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende müskuler distrofi hastasıyım 2 ay öncesine kadar yürüyordum ama kısa mesafeler şimdi biraz daha az yürüyebiliyorum. tabi çok aşırı hareket etmek etkiliyor. birde ayaklarımda kasılmalar oluyor acaba benim gibi müskuler distrofi hastası olupta bu gibi şikayetleri olan varmı?

doktorum ilaçları değiştirdi bakalım faydası olacak mı bilmiyorum daha hiç kullanmaya başlamadım.

Üye
    mihrimah Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hangi ialaçları içtiğinizi de yazsaydınız ya ibrahim bey ii olurdu lütfen arkadaşlar bn de kas haSTASIYIM SADECE QENZİM VE LA CARNİTİNEKULANIYORUMM KULLAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM FAYDASI VARMI ACABA ...

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    09:26
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

mihrimah hanım kullandığım ilaçlar carnitene- falantadin ( doktorum değiştirdi deltacortril olarak)- cal d vida- birde miyde koruyucu var. sizin hastalığınız durumu ne yürüyebiliyormusunuz...

Üye
    mihrimah Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet bn yüreyebiliyorum ama ilersi ne olur muama bana önerilen hareket ama onuda çok yapmıyorumm kas biyopsisi oldum ama sonuç vermediii durum bu

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu sıkıntıları yaşayanlara şunu diyeyim kas erimesi çok spesifik yönleri olan bir rahatsızlık dolayısı ile metabolizmayı hızlandırıcı ilaçlar ki herbalife gibi bitkisel ürünler zayıflama odaklı ürünlerdir ve ileriye dönük olumsuz etkileri olabilir kanımca önermiyorum daha çok metabolizmayı yavaşlatan ilaçlar rahatsızlığın ilerlemesini yavaşlatabilir spor ve egzersize gelirsek güncelde bunlara özel vakit ayırıp çalışmak yerine güne yaymak ve hareketleri oldukça çeşitli tutmak işe yarar qoenzim ve carnitinde yararlı olabilir carnitini kırmızı et yiyerekte alabilirsiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon