Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mihrimah Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hımm teşekürler supitnik önerileriniz ve paylaşımlarınız için dikkat edicem bnde...

Üye
    nevin yazıcı Avatarı

Gerçek Adı
    nevin yazıcı
    Son Giriş
    08.06-2012
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar SLM BN OĞLUMA MULTİVİTAMİN kullanıyorum faydasını gördüm şimdilik oğlum 4 yaşında DMD hastası hiç merdivn çıkamıyodu multivitaminden sonra azda olsun kendini zorladı bilmemki benmi yalnış düsünüyorum

Üye
    bora yaşar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    02:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar herbelife zayıflatma yada kilo almak için kullanılmaz.herbalife ek gıda takviyesidir bitkiseldir protein vardır ve proteinde vicudumuz yapı taşıdır .kişiye göre proğram hazırlanıp kişinin ihtiyacı belirlenir.ürünler bu şekilde tüketilir.kafana göre herbalif ürünlerini tüketemesinzi.ancak bir uzman tarafından takip edlmek süreti ile olur bu .nedenine gelince kişi kilo alayım derken zayıflayabilir veya kilo alabilir.herkez yiyebilir ve sakıncası yoktur.dediğim gibi yiyen kişi takip edilmeli mutlaka.şu an yediklerimiz hormonlu ve kimyasal.bunu hepimiz kabul ediyoruz.herbalife ürünlerinin mutfağında 155 tıp dr.var. bi kaçını gördüm ve konuştum.nerdenmi biliyorum çünki ben bu ürünleri yedim ikiz çocuklarımın ikisinede verdim 6 yıldırda yemeye devam ediyoruz çocuğum dawn sendromu ama doğru dürüst hasta olduğunu bilmem 6 yıldır ikiside öle.bağışıklık sistemini güçlendiriyor omega 3 veriyorum şeyhk veriyorum.yiyoruz yani çok memnunum. he hastalığı iyi edermi bilemiyorum.benim tiroidim vardı hiç birşeyim kalmadı ameliyat olacaktım bu durumda iken. kan sayımım çok düşüktü şu an çok yüksek. dr. şaşırıyor ve inanamıyor.ikizlerimde böle.yiyen bilir. yemeyen bilmez. herbalife karşı yapılan olumsuz konuşmaları hiç duymak istemem.çünki ben bu üründen meded buldum bu arada da 5 ayda 27 kilo verdim ve 40 santimde inceldim.bu işi yapıyormuyum hayır.ama ilk başlarda yaptım eğitimlerine katıldım .çünki çocuklarımada verecektim.bende işe yaradıysa onlarda da yarayabilir diye düşünmüştüm iyikide katılmışım.bu sayede çok arkadaşlarımın çocuklarının boğazından geçirdik.onlarda da sonuç aldık .iyiki varsın herbalife iyiki tanımışım seni.......

Üye
    BlueWorld Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    03:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fiyat performans açısından kullanılması mantıklı ürün değil kas hastaları için.Hiçbir tedavi edici yönü yok tabiki de.Gayet dogal beslenerek de vücudunuz için gerekli olan vitamin proteinleri karşılayabilirisiniz.tabi maddi durum iyi ise bu ürünler kullanılabilir.

bir akrabam herbalife distribitörü,herbalife ürünleri ortalama % 50- 60 kâr ile satıldıgını da size söylemek isterim.

Üye
    nevin yazıcı Avatarı

Gerçek Adı
    nevin yazıcı
    Son Giriş
    08.06-2012
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim oğlum küçük olduğu için herşeyi yediremiyorum onun için bu ürünleri kullanıyorum

Üye
    bora yaşar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    02:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çokda iyi ediyorsun nevin kardeşim .zarar görmez mutlaka ama mutlaka fayda görür .yanlız size bu ürünü veren insan ile temasınızı kesmeyin lütven .olmadı bana yazın ben size yardımcı olurum allah çocuğunuza şifalar versin.hani nasıl yardımcı olalabilirsiniz diye sorarsanız eğer bende bu ürünler üzerine bi zamanlar eğitim aldım portekiz lizbonda yunanistanda ve tyürkiyenin bi çok bölgesinde eğitimlerine katıldım. Bu anlamda yardımcı olabilirim.eğer takip edilmiyorsanız .sağlıcakla kalın.

Üye
    sahraveçöl Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    17.02-2014
    Saat
    13:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kullanmadığımız hiç bişey kalmadı diyebilirim kim ne için ilaç dediyse koştuk maddi ve manevi çok yıprandık artık işnanmıyorum böle şeylere

Üye
    mihrimah Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım çok geçmiş olsun ama umdunu kaybetmek yok umudsuz yaşanmaz çalışmalr var bak umarım ki çare olacak dertlerimize işallah ...

Üye
    sahraveçöl Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    17.02-2014
    Saat
    13:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz artık sona çok yaklaştık sanırım çalışmalar çalışmalr bi türlü sonuç alınamayam çalışmalardan umudum kalmadı

Üye
    ozguraksoy9134 Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    18:27
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar gerçekten herbalife çok işe yaramakta bende kullandım ve faydasını görmekteyim çok güzel ve doğal bir ürün.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12