TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 65 mesajın 61-65 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kendihalinde Avatarı

Son Giriş
    31.01-2020
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @mayıntarlası

Merhaba, sanırım evlendiniz doğum yaptınız mi acaba doğum için genel anestezi tehlikeli bizim durumumuzda. lokal anestezi yapıyorlar. doğum yaptiysaniz bizi de bilgilendirir misiniz

Üye
    Makiyato Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Stockholm
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    57

Maalesef mayıntarlası bu soruya asla cevap veremeyecek. Allah Rahmet eylesin tekrardan. Çok acı.

Üye
    mesut41 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    285

bu rahatsızlığın kadını ayrı dert erkeği ayrı offffffffffffffffffffff offffffffffff

Üye
    elif55 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2019
    Saat
    19:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben 3 yil oldu dogum yapali biraz zor tabi epidural dogum yaptim ilerledi biraz ama herseye değer bence anne olmak o mutlulugu yaşamak ama tabi bakmakta zorlaniyorsun ama eşim ve annem sayesinde güzel

Üye
    dilemma Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    03.06-2020
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar niyetim elbette sizi dogurmaktan soğutmak filan değil. Ben muskuler distrofiyim.babamdan geçti. Mantıklı düşünürsek;
    Hastaligimiz ilerleyici.kendimizi bilmiyoruz ki doğumda neler yaşayacağız, doğum sonrası baska bir hastaligimiz tetikilenecek mi. Ben 7 yil önce bacagimi kırdım. Tibia ve fibula kemiklerimi.parçalı kırık. hareketsiz kalmiyim diye 3 gün sonra yataktan ayağa kendim kalkıp egzersiz yapmaya başladım.ne oldu biliyor musunuz. 3, sadece 3 gün sonra gücümun yarısını kaybetmiştim. Insafsiz bir hastalık. Bize diyorlar ki, e sen de yatarak gecirirsin. E ben 3 gün yattım bitti gucum, nasıl 6 ay yatacagim? Hele ki kilo. Kilo alacaksın mecbur cocuk icin, imkansız, yine yurumen çok zor olacak. Dogurdun. Çocuğu ilk günler kucağına alabileceksin. Sonra? Mesela ben alamadım yegenlerimi hiç kucağıma. Yani agirlar. Alamazsin. Her daim birileri yaninda olmali. Emzirmek icin uyutmaya yatağa koymak için. O düşmek üzereyken koşup onu tutmak için. Değil mi?
    Ikinci konu çocuğa hastalık geçer mi. Ailem dogur dedi, kocan saglikli ona gecmez hastalik. Ama Hangi doktora sorduysam sorumluluk almadı. Sonuçlarına katlanacaksan dogur dedi.bunlar yaninda bütün bunlar için her saniye buyuyunceye kadar yanınızda biri olursa ki ev işlerini yemeğe de yardım edecek, o zaman şanslısınız. Tabii çocuğa hastalık geçmeyeceğinden eminseniz.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345