Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir kaç şeyi de eklemek istiyorum. Mümkün olduğunca çaba sarfetmesine göz yumun.
    Yere düşmeler başladığında eğer kalkabiliyorsa görmemezlikten gelin ve çaba harcamasına izin verin.
    Eğer yaralayıcı bir düşüş filan olursa yardım edin ve çocuk suç arayışına girecektir düşüşlerinde, kendini suçlu hiissetmemesi için hemen etraftaki nesnelere suç atın. "Halıyı fayansı yeni silmiştim, bu terliğin burada ne işi var, o kabloya geçen gün bende takıldım vb gibi. "
    Ayrıca arkadaşlarını sık sık çağırın demiştim. Çok fazla arkadaş çok güçlü bağların kurulmasına engeldir en fazla 3 arkadaşı olsun ama sıkı olsun arkadaşlıkları. Bizim bile bu yaşta en duygusal değeri verdiğimiz arkadaşlarımız çocukluk arkadaşlarımız bu yüzden bu konu çok önemli.
    Ve arkadaşları eve davet ettiğinizde onları odada yalnız bırakın ki kaynaşmaları daha kolay daha samimi ve çekingenlikten uzak olsun.
    Benim düşüncelerim bu şekilde. Allah kolaylık versin.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba konuya şöyle bi baktımda çok karamsar bi yorum olacak biliyorum ben kendimden örnekler vererek bir açıklamada bulunmak istiyorum.ben şimdi 24 yaşındayım 14 yaşında yaşında tam anlamıyla hastalıkla tanıştım ailem hastalık tam kendini gösterene kadar çevreden ve benden sakladı ki bunu saklamak 3-4yılı geçememiştir düşmeşler sıklaşıp oturduğun yerden kalkamayıncı saklamanın mantıksız bişey olduğu ortaya çıkıyor.toplum olayına girince yaşı küçükken karışabildiği kadar karışsın ilerde istesebilse muhtemel dışarıya çıkmak istemeyecekdir ne kadar pozitif ılımlı biride olsa topluma ayak uyduramayacak arkadaş çevresini mümkün olduğunca kısıtlıcak çevresinde yaşanan olaylara hep imrenerek bakacak bunlar sağlıklı insanlar için önemsiz şeylerdir belki ama hasta insanlar için çok değerlidir.Hastalığın Allah'dan gelen bir şey olduğunu bilsekte genetik geçişli bir hastalıksa muhtemelen ailesini sorumlu tutacakdır hastalığı sorun etmemesi mümkün değil çünkü hastalığı yaşıyor hiç bir hasta çıkıpta ben sorun etmiyorum çok mutluyum diyeceğini düşünmüyorum aile olarak size büyük sorumluluk düşüyor Allah hepimize şifa versin demekten başka bi çaremizde yok

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12