Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mhmt Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hacettepe hastanesinde çok fayda gördüm

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Prof.Dr.Haluk TOPALOĞLU, prof pıraye serdaroglu ,prof dr yeşim gülşen parman üçüde çapa da ve kas hastalıklarına bakıyor ve bana göre türkiyenin en iyi dr ları

çapa :muayne için randevü: 414 20 00 dahili:32571

yalnız 1 ay sonrası randevü alırsınız sanırım ssk olarak ama 200 tl karşılıgı çapa da muayne ediyor sekretere sorarsanızz söyler..

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

haluk topaloğlunun hacettepede oldugunu sanıyordum ama siz çapa yazmışsınız herneyse aslında 9 eylüldeki doktorumuzda oaraya buraya boşuna gezme diyor ama ben oturup kabullenmek istemiyorum birde bura ya üye olduğumdan beri bu konuda açılan tüm forumları tek tek ve sabırla okudum artık anlıyorumki boşuna gezme diyenler haklı gibi ayrıca msj yazan arkadaşlara tektek ve yazmayanlarada toptan teşekkür ediyorum sanırım gen analizininde sonucunu bekleyip sonra gezmaye yada gezmemeye kara vermeliyim hepinize teşekkür ler

Üye
    SELCUK Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Kağıthane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çapa Tıp fakültesi nöromuskuler konusunda Türkiye'de en yetkin hastanedir. Orayı Tavsiye ederim.
    İnşallah bir an önce çıkar. Allah herkese şifa versin.

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    01:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne güzel örnek bir baba cocuklari icin cirpiniyor benim 3 yasindaki oglumda dogumda 1.5 dakika oksijensiz kaldi suanda kaslari gevsek bizim problrmimiz beyin ama esim cok ilgisiz umurunda degil hep ben arastiriyorum caresi olmayan bir hastalikla bogusmak ne aci allah kimsenin basina vermesin ben önceden bilgi edinseydim dogum hakkinda oglum böyle olmazdi

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bu içten gelen koruyuculuk duygusu ile ilğili sanırım evet çocuklarıma düşkünlüğümlede tanınırım sizede allahtan acil şifalar ve sabır diliyorum hernekadar kendim sabılı biri olmasamda

Üye
    himalayan Avatarı

Son Giriş
    11.07-2010
    Saat
    23:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Haluk Topaloğlu hacettepe çocuk hastahanesindedir.Çapada değildir.Diğerleri Çapadadır.Şu doktor diğerlerinden iyi deniyorda neye göre iyi ben anlamıyorum.O doktorlara giden iyileşmişte diğerlerimi iyileşmemiş.Sonuçta teşhis konmuş.Dünya üzerinde henüz bu hastalıkla ilgili bir tedavi yok.Kortizon veriliyor.Fizik tedavi yapılıyor.sanırım büyük oğlunuzada ikiside uygulanıyordur. Başka hangi doktora giderseniz gidin şu an başka yapacağı birşey yok.Dünyada birçok bilim adamı bu konuda çalışıyor.Bir tedavi geliştirilmesi yakındır.O zaman dokuzeylül doktorlarınında bundan anında haberdar olacağı muhakkak.Ben onyedi yıldır bu hastalıkla ilgiliyim.Dünyanın heryeri ile iletişim kurdum.Size önerim bir yere kımıldamayın.Fizik tedavi hareketlerini yaptırın (aşırıya kaçmadan) kortizon önerildiyse devam edin,önerilmediyse bu konuyu doktorunuzla konuşun,hastalığı yavaşlattığı söyleniyor.Kemik sağlığı ve skolyoz gelişimi konusunda dikkatli olun.Başka birşeye gerek yok.Çocuklarınız küçük bir tedavi mutlaka yetişir onlara.

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    01:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sakin bana engelliler kizmasin bende oglumun durumunda sabirli degilim hemde hic anca kendimi yedim bitirdim cok kötüyüm cahilligimin bedelini ödüyor oglum hata yapmasaydim böyle olmayacakti keke dogumun ne demek oldugunu iyice arastirsaydim ben görevimi yapasaydimda oglum engelli olsaydi bu kadar üzülmezdim

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

izkasder başkanı sayın türe tunçbay ile telefonda görüştüm çocukları kendisine getirip muayene etmesi için randevu istedim ama durumu detaylı anlatınca ve sonuçlardaki bazı degerleri de söyleyince bana getirmene gerek yok dedi amerikaya da gitsen değişen bişe olmıcak dedi

Üye
    excerement Avatarı

Gerçek Adı
    UĞUR
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşiminde eylül 2009da yaklaşık 30 dk kalbi durdu kalpten ameliyatlığı olduğu için ve kasılma üst bölgede olduğu için hiç bir cerrahi yöntem uygulayamıyorlar.Türkiyede bulunan tüm kas gevşeticileri ve yurt dışından da 2 tane ilaç kullanmamıza rağmen kasılma durmadı tam olarak.Ayrıca 3 ay fizik tedavide yatmamıza rağmen bir sonuç alamadık.Bildiğiniz başka bir yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim

Üye
    frd Avatarı

Son Giriş
    08.04-2012
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benimde oglum kas hastası sizinle tanışıp bil alış verişi yapabilirmiyiz...şimdiden teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12