Sayfa 31 / 35 İlkİlk ... 21272829303132333435 SonSon
Toplam 520 mesajın 451-465 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gokcerkan Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Muhammed senin bir amacın var ama ben anlamadım. Milletin e-mail adresini mi toplamaya calısıyorsun. Yazıların allak bullak. Ne demeye çalıştıgın belli değil ve kafa bulandırıcı. Somut bir şey yok. Düzenbazlık gibi. Ayagını denk al. Atıp tutuyorsun. 18 yasındasın cocuk dedim ilk zamanlar hevesli dedim sesimi çıkarmadım. Bir daha yazdıklarına dikkat et.

Üye
    MUHAMMED Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    18:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar benim üye ismim ve şifremde bir sorun oldundan çok uzun zamandır siteye giremiyorum ve size bir söz vermiştim dmd ve bmd hastalıgı ile ilgili bir dosya verecegim diye ama çok fazla tıbbi terim ve ingilizce oldugundan biraz sandıgımdanda uzun sürüyor 500 sayfa ve bir çok tıbbi terim içeriyor elimden geleni yapıyorum daha erken bitirmek için ve zaten fazla uyumuyorum bu dosyaları çevirmek için bakıyorum bana gerçekten güvenmiyorsunuz sizlerle şimdi 2 şey paylaşacagım ozaman karar verin dorumu söylüyorum atıyormuyum tutuyormuyum bakalım siz karar verin

1.haber
    www.browseunblocked.com buraya tıklayın ve karşınıza gelen adres cubuguna www.youtube.com yazın ve go ya basın (karşınıza gelen uyarıda ;bu sayfa hem güvenli hemde güvenli olmayan dosyalar içeriyor güvenli olmayan ögeleri görüntülemek istiyor musunuz ? tabiki her çıktığında evet diyoruz)
    yasaklı olan youtube’ye girmiş olacaksınız ve ordaki video arama yerine ( ı cani curati dal professor cossu ) yazıyorsunuz ve search butonuna basıyorsunuz 1 video çıkacak ve o video kök hücreyle iyileşen 3 dmd'li altın av köpekleri videosudur altın av köpekleri kas dokusu bakımından insan dokularına çok benzemektedir ve 2.faz aşamasında kobay olarak altın av köpeklerinin denenmesinin nedeni budur kasım 15 2006 deneyin basına verildiği tarih

1. köpek ve dmd’den 90% etkilenmiş hiç yürüyemezken şimdi aldığı kök hücrelerle yürüyor olması
    2. bu köpek’de 1. köpek gibi dmd’den 75% etkilenmiş yürüyemezken şimdi çok hareketli bir şekilde yürüyor olması
    3. son kahverenkli köpeğimiz dmd’den 50% oranıda etkilenmiş ve şimdi ise çok sağlıklı görünüyor

bu köpekler 1 yıl gözlenmiş ve 2006 tarihinde basına verilen bu video yuotube.com’da dünya ile paylaşılmıştır(video'da anlatımı yapan kişi giulio cussu'nun yardımcısı Maurilio Sampaolesi 'dir ) ve bu 3 köpek şimdi çok sağlıklı bir şekilde hopluyor zıplıyor ve çok hızlı bir şekilde iyileşmeleridir bu denenen kök hücrelerle % 95 gibi büyük bir sonuç elde edildi son faz 3 ise insanlar üzerinde.......

2.haber

Re: İLT:

Maurilio Sampaolesi [sampaolesi.maurilio@hsr.it]

Bu iletiyi 12.01.2008 12:31 tarihinde ilettiniz.
    Kime: tupcukral
    Bilgi:

Sevgili Muhammed, e-posta için sana teşekkür ederim. Biz, genç hastaların 2 grubuna kas distrofisinin olduğu Duchenne tarafından (5-8 yaşında) etkilenmiş sınırlanan klinik bir duruşmaya yaklaşıyoruz. Bu ilk duruşmada biz, daha çok güvenlik ve mal olmuş olan sebepler için hastayı kapsayamayız, ama eğer ilk duruşmanın sonuçları (2009 Haziran'da beklenen tarih Şubat), pozitif olacak olursa diğer hastalara davranışını maküldür İyi şanslar, Maurilio

bu sadece çok az bir bölümdü

şimdi bana güveniyormusunuz ?

Üye
    gokcerkan Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ingilizcem cok iyidir. her türlü tercümeyi yaparım. yardım ederim sana bir sonraki arastirmalarinda. paylasim icin saol muhammed. dedigin yerlere bakicam ilk musait zamanda linklere bakicam.

Üye
    MUHAMMED Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın gökçe bey dosyayı size gönderdim bu dosyayı cevirirseniz sevinirim iyi günler çeviri programla olmamalıdır ve herkese iyi ramazanlar

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

moha bu anlatıklarının çindeki yaşanan olaylardan ne farkı var.istiyorsan ben sana çinde ayağa kalkmış insanların videosunu göstereyim youtubedan.herşeye lap diye inanma.

Üye
    MUHAMMED Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

baran 90 sen neye istersen ona inan tamam mı güzelim
    benim araştırmam kök hücre ile ilgili çin rusya ve hindistan bu 3 ülke kök hücreyle kanseri bile tedavi ettiklerini bile söylerler ve benim konuştugum Uz.Bio. Necati FINDIKLI International Hospital, İSTANBUL bu uzman kişi bu üç ülkenin palavralar sundugunu ve bir çok insanı maddiyeten sömüren ülkeler oldugunu söyledi üstelik kendi çevresindeki insanların bile etkilenip bu ülkeye tedavi için gitmek istediklerini bile söyleyenler oldugunu söyledi üstelik kök hücreyle ile ilgili uluslar arası bilim dergileri vardır bu bilim dergisinde paylaşılmayan bilgi gercek degildir özelligini kapsar ve italya gibi büyük bir ülke tıpta çok gelişmiş ve büyük paralar yatırılmış bir ülke olması bir çok ülkeden bilim insanının italyada olması faz 3 aşamasına gelen bu tedavide birçok finans kaynaklarının olması profösörün 20 yılını bu hastalıgı tedavi etmek için gecirdigini ve senin dedigin gibi ben 1 video ya kolay kolay kanmam senin bilmedigin çok şey biliyorum ve paylaşmak için onları düzenliyorum

senin eger ben bir gün bu hastalıktan kurtulacagım allah'ın izniyle diye bir inançın yoksa boşa okuma bu yazıları :x

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok etkilendim :?

Üye
    coozaar Avatarı

Son Giriş
    10.02-2009
    Saat
    23:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu ilacı nerede bulabilirim amerikada mı türkiyedemi
    myo-blast csp3

Üye
    vayt Avatarı

Son Giriş
    22.03-2009
    Saat
    19:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet bende de aynısı oluo ne yapacam bilmiom bizim gibilerin hayatı kararmış ancak şu an iyiyim daha kötü olmam inş

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gökçerkan bu belgeler hala sende mevcut ise Rusya'dan bu belgeleri çeviri yaptırabileceğimiz bir türk doktoru tanıyorum.Bu belgeleri kendisine ulaştırabilirsek bize yardımcı olabileceğini söyledi...

Üye
    aynur çipe Avatarı

Son Giriş
    14.09-2009
    Saat
    16:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bir kas hastasıyım.Miyasteni GRAVİSİM .1 ay önce adana balcalıda ivik aldım.şimdi çok daha iyiyim.bence sizde doktorlarınıza danışın

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ivik nedir

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba aynur hanım bu tedaviyi ilk defa sizden duydum ve internetten araştırma yaptım IVIG TEDAVİYİ kasdetmişiniz galiba.Bu ilacı doktor yazabiliyormu yoksa biz özel olarak mı alıyoruz size doktor mu tavsiye etti daha detaylı yazarsanız sevinirim.
    İMMUNGLOBULİN VE IVIG TEDAVİSİ

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İvik kanser tedavisinde uygulanıyor.

Üye
    hersey_66_ Avatarı

Son Giriş
    05.11-2013
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba

ben sitenizin yeni bir üyesiyim sizlerle 4 yıllık uzun zamandır araştırmasını yaptıgım Kök hücre ile dmd tedavisi hakında küçük bir e-postayı paylaşmak istiyorum:

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post207016