Sayfa 24 / 35 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon
Toplam 520 mesajın 346-360 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    öteki Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    özgür17 ehliyet veriyorlar. bazı zorluklar çıksada, eğer kollarında kuvvet kaybı az ise alabilirsin. biraz zorlanabilirsin ama sonuç olumlu olacaktır.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

yok özgür karmaşık yazmadın. bilakis bu yanıtlanabilir bir soru. ama biz bunu ilgili forumlarda defalarca tartıştık.o yüzden tebessüm ettim.

ehliyetle iggili foruma bakarsan, bizim hastalığımızın ehliyet durumu hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsin

görüşmek üzere.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

heyt beee. memleketimde sorunsuz yaşamak için tek çare mahkemeye başvurmak. bu haberle de, doktorlar,prof.ler vasıtasıyla, iyice anlaşıldı. sorunsuz yaşayabilmek için hep şikayet etmek gerekiyor. bir kerede memnuniyetimizi belirtemeyecekmiyiz bir dilekçe ile. biz göremeyiz belki ama inşallah çocuklarımız görür.

teşekkür ederim hasan arkadaşım. ama bu haberde okuduklarımızı biliyoruz yazıkki. yeni haberleri ,ben kendi adıma söyliyim, beklemiyorum bile. aslında şuna inanıyorum. bir yerlerde bu işi çözümlediler. ama maalesef uluslararası çıkar mevzusuna kurban gidiyoruz.

sevgiyle kalın.

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili dilemma bir yerlerde bu işi çözümlediler diyosun. o kadar acımasız olamazlar ya, yada ben öle inanmak istiyom

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Cemil bey kas hastalığı anlamında sordunuz sanırım benim isim beyan etmem doğru olmaz belki ama aramızda 30 yaş üstü kas müsküler distrofi grubu hastalığı olan arkadaşlarımızda var sağlık ile ilgili bilgi alışverişini içeren yazıların paylaşıldığı bölümde yine kendim gibi olanların tüm sayfalarını tararsanız istediğiniz bilgilere ulaşabileceğinizi düşünüyorum bir gün geçmiş olması ümidiyle hastalığımızın hoşgeldiniz diyelim sizedeeeeee

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

olay çığırdan çıkmış durumda. ülkeler birbirlerini engelliyorlar. o buluyor birşeyler, daha güçlü ülke patentini almak, aslan payının ona kalması için onun tepesine çöküyor "sen dur ben bulacağım bunların derdinin dermanını" diyor, diğerinin emeklerini iptal ediyor. bize de diğer ülkenin derdimize derman bulmasını bekliyoruz.bekliyoruz....

ama sen bozma moralini hasan arkadaşım. bakma bana sen. inanmıyorum bizim işe. sizlerin umudunun yanındayım sadece.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Dilekciğim şu son satırların shakespeare vari olmuş gülme ne alaka diye öyle hissettim okurken :wink:
    umudumuzu kaybettiğimiz an bizde biteriz Dilekciğim özelliklede bizler için ne kadar yavaş ilerleyen gelişmelerin çalışmaların olduğu bir dünyada yaşasak bile
    ama galiba ben küçük şeylerde kendi adıma büyük umutlar besleyen biriyim seninle çok konuşmuşuzdur bunları bir iki kilo verdiğin zamanki hafifleme hissinin sana verdiği mutluluk biraz kendimize daha iyi baktığımızda hissettiğimiz mutluluk,güven aaaa bak biraz dikkat edersem her şey daha iyi olabiliyormuş/olacak umudu :shock: vs vs vs bizi iyi hissettirme adına kendimize kattığımız her şey hastalığın spesifik tedavisinden ziyade moral tedavisi bence bizim hastalıktada bizlerin keşifleriyle zenginleştirebileceğimiz sınırsız/ özgür/ her tür çıkar cephesinden uzak bize özgü alanımız bu alanı geliştirelim bizler şimdilik tabi gelişmeleri takip ediyoruz paylaşıyoruz o zamana kadar olabileceğimiz en iyi durumda kalabilmek içinnnnn shakespeare le başladık shakespeare le bitirelim tabi şiir bölümü burası değil forum kurallarına uyacağızzzzz :arrow:

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meraba arkadaşım hoşgeldin.bende buraya yeni katıldım.Az zamanda çok şeyler öğreniyo insan.
    benim hastalığımda aynı senin gibi becker müsküler distrofi.

Üye
    silivrili Avatarı

Son Giriş
    11.07-2008
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşım nasılsın seninle tanışıp konuşmak isterim.ilk defa aynı hastalığı taşıyan biriyle konuşuyorum.

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaşım iyiyim.seninle tanışmaktan bende mennun olurum.msn den tanışalım şimdi seni kaydediyorum.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

yollarda öncelikle aramıza hoşgeldin ve verdiğin adrese gridim hemen üye oldum tanıdık yüzlerede rastladımmmm (tuba camino neşeli09 sizi gidiler siziiiiii insan bizede söylemezmi :shock güzel bir site gerçekten

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Hişşştttttttttttt... ne oluyor orada bakiiyim yeniler! gruplaşma yok. hepimiz müsküleriz icabında yahuuu :roll: :lol:

minerva, neşeliyle karşılaşırsan söyle ona, kafasını koparacağım müsait bir zamanımda. şimdi yoğunum

ne oluyor yaww. biz neyiz burda? herkes bir yerlere dağılmış? toparlanın bakiyim :lol: :lol: :lol:

( fazla mı efelendik acep :roll: :P )

Üye
    camino Avatarı

Son Giriş
    13.06-2010
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/altınoluk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oooooooo aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş ben görmeyeli öncelikle onlara hoşgeldiniz diyorum bir hayli kalabalık bir aile olmaya devam ediyoruz hıımmmmmmmm aile diyince aklıma geldi yaniiiiiiii minervacım ben zaten
    http://kashastaliklari.aileniz.com/forum/index.php sitesinin adresini bizim hastalığımızla ilgili forumları okurken buldum :idea: ve biraz inceledikten sonra üye oldum :wink: neyse sende üyesin artık demekki gözünden kaçmış yoksa haber vermezmiyim dilekçiiiiiiiiiim :!: ne bu şiddet bu celaaaaal :!: hadi bakalım sende katıl bize, şaka bir yana arkadaşlar arada da olsa orayıda takip ediyorum zaman buldukça sevgiyle kalın şimdilik bu kadar gecenin bu saatinde yine çenem düştü yaniiiiiiiii

Üye
    berfin Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

Camino http://kashastaliklari.aileniz.com'a üye oldum iki gün önce bana gelen maili onaylamama rağmen kullanıcı adı ve şifreyi yazdığımda siteye giremiyorum.size de böyle mi oldu ilk üye olduğunuzda?
    Ayrıca yeni gelen akadaşlar aramıza hoşgeldiniz.

Üye
    Limooni Avatarı

Gerçek Adı
    Limooni
    Son Giriş
    01.06-2016
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Lemoon City
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: berfin
    Camino http://kashastaliklari.aileniz.com'a üye oldum iki gün önce bana gelen maili onaylamama rağmen kullanıcı adı ve şifreyi yazdığımda siteye giremiyorum.size de böyle mi oldu ilk üye olduğunuzda?
    Ayrıca yeni gelen akadaşlar aramıza hoşgeldiniz.
    Aynı siteye bende üye idim...Ama suan giriş izniminin oLmadını beLirten bi uyarı aLıyorumm ve foruma giremiyom 1aydır faLan.......
    Yeni geLen arkadasLar,HoşgeLdinizz..

Sayfa 24 / 35 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon