Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yorgunum Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    02:56
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şuanki durumunuz nedir Ayso?Benim ağrılarım 9sene önce başladı ve gün geçtikçede dayanılmaz bir hal alıyor.Emg bir kere polinöropatiyle uyumlu diğerleri normal çıktı.Ağrı,yorgunluk ve halsizlik beni bitiriyor.Doktorlar değişik teşhisler koydular.Nöropati,fibromiyalji,kronik yorgunluk sendromu,diyabetik nöropati(daha 8aydır tip2 diyabetim)Hayatım altüst olmuş durumda ve neyapacağımı bilmiyorum.

Üye
    bm-19911991 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2016
    Saat
    11:41
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm arkadaşlar

ben de merdiven cıkarken ve oturdgm yerdn kalkarken çok zorlanıyordum
    dr gittim kas hastalıgndan süphelendi emg de miyopati görülmekte diye yazıyor ankaraya sevk edildim kan tahlili yapıldı birsey cıkmadı emar ve emg için gün verildi 29 aralıga onlara da bakılacak gerek görülürse biyopsi yapılacak

5 yıllık evliyim 3 yaşında oglum var inşaallah genetik değildir oğlumda hiçbir belirti yok aksıne cok hareketli bir çocuk .
    bir evladım daha olsun istiyorum aralığı da biyopsi yi de beklemek istemiyorum ama ona da gecmesinden çok ama çok korkuyorum lütfen biri ile konuşmazsam rahatlayamıyacagım eşim Allah ondan razı olsun Annemden yakın bana her konuda önce denin sağlıgın diyen biri. biyopsi emg emar tüm bu işlemler inş bi an önce biter hayırlı sonuç alırız

hacettepe maceranız nasıldı neler yapıldı teşhis için onları merak ettm?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12