Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 115 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    anladım canımda işte kader yazı dicez artık yapılacak birşey yok allah herkezin yardımcısı olsun şifalar versin herkezin sevdiklerine

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    01:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Refleksolojiden fayda görenler mutlaka vardir olumlu birseyler oldugunda herkes paylassin ki engeller kalksin veya azalsin birbirimize destek olalim olumlu ne duyrsak birbirimize haber verelim

Üye
    oğuzata Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    22:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul/beylikduzu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bizim oğlumuzda sp yürüyemiyor doğumda oksijensiz kaldığı için olduğunu söylediler..şu an 14 yaşında küçükken kimi sıkıntılar daha azdı şimdi hayli büyüdü tabiki dahada büyüyecek.. geçtiğimiz yıllarda yaklaşık 4 yıl akupuntura götürdük 3 ay haftada 3 gün 3 aydan sonra haftada 1 gün akupuntur yaptırdık.. neresi olduğu bizde kalsın..en az 50 tane akupuntur iğnesi batırıyorlar dı muhtelif noktalara.. bir umut gidip geldik..ama hiçbişi değişmedi..
    daha sonra refleksolojiyi işittik..tanıyanlar aradı.ve ön görüşmeye gittik..çok güzel şeyler işittik..bir doktor arkadaş bu konularda hayli bilgili fikrini almak için aradım.. fakat söylenildiği kadar değil keşke faydası olsa para nın ne önemi varki.. birşekilde bulunur.. bilemiyorum..
    daha sonra nöroterapi.. QEEG işittik beyin haritası..eeg gibi onun seanslarıda baya tuzlu..faydası oluyor diyorlar ama emsal gösteremiyorlar..yalnız o QEEG ye 250 lira verdik..

öyle bir konumdayızki yanlışlar doğrular karmakarışık..sağlık konusu ülkemizde en çok istismar edilen konu diye düşünüyorum..haksızmıyım..

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

serebral palsi aslinda ilerleyici bir hastalik degil ama yürüyemeyenlerde zamanla baska rahatsizliklar cikabilir dogum cok önemli bircok bebek normal dogum yüzünden oksijensiz kaliyor halbuki cocugun kalp atislari devamli ölcülse sezaryene gecilip oksijensizlikten kurtarma durumu var benim oglumda dikkkatsizlikten oksijensiz kaldi hic bilmiyordum dogum aninda oksijensiz kalabilecegini doktorum mahvetti bizi. Su beyin haritasi cikarilip kayit mi yapiliyormus ne bende duymustum ama beyindeki hasari düzeltiyor mu yoksa beyine ögretiyor mu? bu tedavi yöntemini amerikada egitim ve görev almis bir türk doktor bulmus ama ne derece faydali hic bir fikrik yok.

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

metın bey oguzata ben refleksolojı tedavısı alıyom ben ıyıleştım kısmende olsa.akupuntur ıgne batırılarak yapılıyo bu tedavı ıse elle yapılıo bunun akupunturdan iyi geldıgı kesın.sız bence bu refleksolojıyı deneyın derım kesınlıkle.

Üye
    zehra hopa Avatarı

Gerçek Adı
    zehra
    Son Giriş
    04.06-2011
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende refleksolojiye gittim
    sonuçta rahatlatıyo başka faydasını yok
    ben giden biri olarak bunları yazmak istedim...

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teoder tedavin sanirim devam ediyor umarim kalan sorunlarinda gecer tedavinde 1 sene bile dolmadi sanirim bircok kisi gitmesine ragmen fayda göremedim diyor insallah bu gidisle sen normal saglikli bir insan olacaksin sonuc aldiysan devamida geliyr kac ay sonra gelisme gösterdi sende refleksoloji?

Üye
    Tuba Avatarı

Gerçek Adı
    Tuba
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teoder sen madem iyileştin(!!!) bence böyle sessiz kalma. İnsanları bilgilendir ki herkes yararlansın senin uyguladığın tedavi şeklinden. Öyle değil mi? Henüz tedavisi olmayan bu kadar ciddi bir hastalıktan kurtulmuşsun. Çık ilk önce balkondan bağır, tüm dünyaya. Sonra da Ankara'ya yolun düşerse ben de senin bu iyileşmiş halini görmek isterim ki tekrar başlayım şu mucizevi tedavi tekniğine.

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tubacim televizyona cikti ya kendisi sercan apaydin adiyla ben kendisini izledim ayrica refleksolijiyi artik basbakanda benimsedi görüsmeler yaptilar ben gelismeleri takip ediyorum refleksoloji hemen etki yapmayabilir veya bazilarinda hic ama teoder sansli sonuc almis ve devam ediyor dnemekte fayda var nasil bir ilac birinde etki yapiyor digerinde yapmiyorsa buda öyle ayrica refleksolojinin hücreleri yeniledigi kanitlanmis

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

husmen teşekkur ederım inşallah dıleklerımız kabul olur ıyıleşiriz ve tabıkı butun hasta arkadaslarım ıyılesır Allahın ıznıyle.

tuba ben kısmen ıyılestım tabıkı tedavıye dewam edıyom.benım ve iyileştimi tabiki halimi gorenler kararları olumlu oluyo ve başlıyorlar.bu sayede tabıkı bırçiok kışi derdınden kurtuluyo ve memnun kalıyolar.ben çok menmunun tedavimden.bu zamanda eski halimi gorup şimdiki halimi gorenlerde başlıyo. tabıkı sessız kalmıyom elimden gelenı yapıyom tabıkı bu tedavıyı araştıranlar ve ınananlar var.tabıkı ıyıleşip ve tedavım dolunca ankaraya yolum düşerse görur ve inşallah senınde kararın degışir baslarsın.

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teoder bizim icin umut oldu senin sayende belki bircok engelli bu tedaviyi deneyecek teoder sen sonradan mi rahatsizlandin havale gecirdin yoksa dogumda mi olmus allah yardimcin olsun ben senin adina cok sevindim

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

husmen benımkı bırden çıktı ama doktorlar kuçukken havale geçirmişsin dıolar.insallah herkes bu tedavıyı anlayacak sonunda senın gıbı bılgılı ınsanlar olumlu goruyo.oysa bi arkadaşımızın kötulesı tedavıyı ınsanları terettude dusuruyo.senın oglunun tanısı kondu.

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oglumu anaokuluna göndericem mümkün degil cocuk uzun yolda yürüyemiyor cabuk düsüyor kaslari zayif büyük sehirde üniversite hastanesine götürdüm yürütüyorlar kisa mesafede belli olmuyor birseyi yok diyorlar anlatamiyorum ne yapacagimi sasirdim kanindan belli olur diye kan sayimi yaptilar önce kas rahatsizligi var dediler üniversite hastanesi aradi cocuk doktorunu onlara birseyi yok dediler ben oglumun oksijensiz kladigina yüzde yüz eminim annem esimde sahit oglumun dengesinin bozuk olduguna ama inandiramadim yine gidecegim mecbur yoksa ben delimiyim bu cocuk rahatsiz diye tutturayim sen kaç seanstan sonra iyilesme gördün.

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 25 seansta gordum ama yaşım buyuk oldugu için yaş kuçuk ıse bu dezavantaj

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gelismeler oldukca buraya yaz insallah birgün tamamen saglikli bir insan olarak yazarsin herseyin düzelmis olarak

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon