Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 115 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    chtsu! Avatarı

Gerçek Adı
    cihat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bizde denedik refleksolojiyi ve denemeden önce çok araştırdım.3-4 sene önce 1 yıl hemen hemen her hafta gittik daha sonra 15 günde bir bedensel olarak çok değil ama zihinsel olarak çok faydasını gördüm oğlumda kelimeleri çıkarması nöbetleri bakışı bile değişti sonra oğlum ameliyat oldu ve bir süre gidemedik. Sonra yine başladık ama 3-4 ay 15 günde bir aldık seanslarımızı tamam bir rahatlama oldu ama çokta işe yaramadı. 15 günde tek seans yetmiyo 2 seans alsın denildi oda ağır geldi tekrar tek seans aldık. Ama dedimya ilk başladığımızda daha çok fayda gördük. İşin açıkçası fayda görenide çok duydum ve gördüm asıl mesele neyden ne kadar beklentiniz var önemli olan bu...

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    01:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Atoksal bizdede bir oflu var maalesef esat bey oflular icin bir faydasi olmaz dedi yani hic gelsin demedi. Teoder sende gelisme olduguna cok sevindim yasin kac? Hangi uzmana gidiyorsun? Benim oglumda istemsiz hareketler yok kasilma yok vücudu cok gevsek hemen düsüyor ama kuvvetli örnegin bir karpuzu kaldirabilir yani onun beyincigi hasar görmüs oda denge bozuklugu ve kas zayifligi yapiyor beyincik kaslardanada sorumluymus.

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benım yasım 24.uzman Esat Başaran.sızın oğlunuzun yaşı ufak ise etkisini çabuk görursunuz.benım problemımde beyıncıkte.geçmiş olsun

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teoder sen yoksa videoda seyrettigimiz sercan apaydin misin? Benim oglumun kas zayifligindan dolayi kücük bir yüzü var kafa capi normal ölen hücreleri geri getirme özelligi varmis Refleksolojinin bu konuda ne diyorsun?

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet ben oyum şimdi Allaha şükür iyiyim öncedekine göre.hücre yenileme gibi faydalarıda var.sizde inşallah faydasını görersiniz.bence zaman kaybetmeden dktrlarla görüşün.

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam teoder bence senin bir konusma problemin kalmis onuda basarirsalar bilmiyorum yürümen tam düzeldimi ogluma haftaya tani konulacak suanda tam olarak neresinde problem var bilmiyorum ama beyincik kesin cünkü denge ve kas zayifligi var gözleri titremiyor ama bakislari baygin ve bunlar hep beyicikten gelen sorunlardanmis sagol bilgilerin icin sen hangi merkezde tedavi görüyürsun?

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüsmen benım konuşmada problem var derken nası yanı.ben bostancı da tedavi göruyom.sen nerde oturuyon

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz almanyadayiz gecen yil izmire ugramistik ama hem zaman yoktu hemde oglumun tanisi daha konulmamisti uzakta olmasam hemen baslardik tedaviye akici konusabiliyor musun? bence yasina ragmen bu kadar kisa sürede cok fazla iyilestigine göre bence zamanla normal saglikli bir insan olacaksin yani o ufak tefek problemlerde gidecek insallah.

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar arkadaşlar şu refleksoloji konusuna inanmayın ya boşuna para döküyoruz keşke faydası olsada gidin desek ama yalanya bende götürdüm kızımı hiç bir faydası yok vardır sadece rahatlatıyordur okadar bu refleksolojiyi fizyo terapislerde biliyor sorun zayten bunlar fizik tedavisiz olmassa olmazlardan allah herkeze şifa versin

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurten hanim kizinizin neyi var? Bircok video var onlarin hepsi sahtemi ben birde furkan diye evlatlik alinan bir cocugu takip ettim tvlerde cocuk ilk basta tamamen bos bakiyordu simdi bayagi gelismis yürüyor algiliyor mesela spstik hic yürüyemeyen cocuklar yürüyor bunlar mümkün degil normalde sercan apaydinda iyilesiyor hizla ama herkeste etki yapmayabilir ama kimisindede cok hizli gelismeler oluyor agir vakalarda iyilesme daha uzun sürebilir.

Üye
    teoder Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    pendık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüsmen destegin için teşekkurler.ben çok faydasını gordum halade goruyom.inşallah oglunun tanısı bıran önce konur ve sızde faydasını gorursunuz.Allah şifa wersın.ben fayda gormedık dıyenlere katılmıyorum.tanıdıgım orda herkez fayda goruyo.kımse boşyere parasını sokaga atmaz

Nurten hamım sizin rahatsızlıgınız ney ben fayda gormedık dıyenlere katılmıyorum.tanıdıgım orda herkez fayda goruyo.kımse boşyere parasını sokaga atmaz

nurten hanım sız refleksolojı aldınız

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla zorlamıyorum arkadaşlar faydası oldu diyenlere bende sizi kızım sipastik engelli 2 sene belkide daha fazla olmuştur gideli ben 1seneye kalmaz koşturtur yürütürüm diyenlerden ne beklersiniz başını belini tutamayan ayakta duramayan fiziktedaviyle bile bukadar hızlı olmuyosa artık bu mucize ozaman ama başaramadı çünkü herkez mattiyat peşinde herkeze aynı şeyi söylüyorlar beyince inanıyoruz benide gelişme olmuş gibi sesimi almaya tv puragrama çıkarayım annatırsın gelişmeleri bizde bişe diyemiyoz belki olur diye şöyle böyle dedikçe gelişme oldu sanıyorlar bunlar neşur olma derdinde söylüyeyim kinsenin günahına girip kandıramam dedim başını tutturt otursun bende çıkıyım tv puragramına diyince bida oymuş hep aynı kişiler oldu sanıp çıkıyorlar bende faydası oldu diyene inanmıyorum herkez kürdür bişey diyemem geçmiş olsun arkadaşlar

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurten hanim sanirim kiziniz spastizesi agir benim oglumun basi kosarken hafif düsüyor
    fizik tedavi sadece beyne ögretiyor vücudu dinc tutmak icin mutlaka yapilmali ama beynin hasarli bölgelerine asla faydasi yok refleksoloji hücreleri yeniliyor ama agir vakalarda gelisme sanirim daha zor oluyor ben tvde esat beyi izledim suan gitme durumum yok gördüklerimi kendim uyguluyorum ama teoder denge hangi yerde ayakta beyincik biliyor musun?

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyide benim kızım agır bir sipastik degil birkere çok az bunu fizikçilerde söylüyor sadece kasları kuvvetsiz esatbey zayten söylüyordu bizim işimizin öncelik olarak sipastik ve felçli hastalar daha çabuk ileşiyor ayaga kalkıyor diyorlardı soradan hertürlü kabul etmeye başladılar kimse kesin bişey diyemez iyileştirir yürütürüm koşturturum diye öyle diyendenlerden uzak durcan

Üye
    Hüsmen Avatarı

Son Giriş
    09.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tabii diyemez ama denemekte fayda var yinede cünkü tvde agir spastik coculöari gösterdiler normalde onlarin yürümesi mümkün degil ama yürüyorlar benim oglum yürüyor hizlida kosuyor fakat kaslari zayif cok düsüyor fizik tedavi beyindeki hasari asla iyilestirmiyor ama refleksolojinin öyle bir özelligi varmis birde bence masaji yapan el önemli esat basaran veya halil tabur yapsa mutlaka daha iyi olur ama surada su var burada bu var demeyle olmaz

birde kiziniz normal dogumda mi oksijensiz kaldi zor dogum yüzünde mi? Keske benimde zor dogum olsaydi inanin bu kadar üzülmezdim benim oglum tam dogacagi zaman doktorla ebe konusmaya basladilar benim sancim geldi farketmediler bende ikinmak yerine bekledim o sanci gitti oglum en az 1 dakika oksijensiz kaldi dogdugunda aglamadi oksijen verdiler sonra az bir ses sustu uyudu en az birbucuk dakika nefessiz kaldi allah o doktoru bildigi gibi yapsin hergün küfür ediyorum 2 saate dogan cocugumu özürlü yaptilar

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon