Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 70 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tanercelen Avatarı

Son Giriş
    28.01-2011
    Saat
    00:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş olsun kas hastalığınızın ne olduğunu belirtmemişsiniz manyetik dalga ile tedavi kas da ne tür bir etki yapar hastalığı bilmeden bir şey söylemek imkansız. Bu tür çalışmaların geri dönüşü yoktur. Yani ya olur yada daha kötü bir duruma düşersin genetik kas hastalıklarındada bu tür tedaviler hiç bir zaman fayda getirmez bilginiz olsun

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadasım ben de kas hastasıyım ve sunu biliyorum ki yurtdısında bile bu hastalık için tedavi yok...ilerde ne olur bilmiyorum ama su an için yok...bu kişi ya seni denek olarak kullanacak ya da hiç kullanmayacak sadece paranı alacak...lütfen böyle seyleri iyi arastır

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inanma arkadaşım

Üye
    Eyüp TOKLU Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa bey öncelıkle merhaba
    benım bir arkadasım sızın bahsetmiş oldugunuz doktora gıttı.özürü şikayeti ise sağ veya sol ıkısınden bırısını kullanamıyordum.bızler onu çocuk felcı bılırdık ancak bahsetmıs oldugunuz doktoru tavsiye etmişşler.oda ne olur ne olmaz bıe umut dıye çıkmış gelmıs o doktora doktor buna manyetık tedavıyle kolunu iyişleştirebileceğini ,zah etmiş 3,seansta arkadasım kolunuyavas yavasta olsa kullanabılıyor.benım tavsıyem sıze 5 seansa katılmanız olacak çunku bızler bır umut dunyasında yasıyoruz..

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    02:23
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kas hastalığını bulan iyleştiren bir kişi nobel ödülü almazmı?
    Tıpta çaresi olmayan bir hastalığı bulan bir kişi olur ise şayet bence: Tv'lerde duyulur diye düşünüyorum.

Üye
    hnm18 Avatarı

Gerçek Adı
    Hanim
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Vatan Çankırı Mekan Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Bende bir kas hastası olarak kesin ve net tedaviler ilaçlar çıkmadan kendimizin denek olarak kullanılmasına karşıyım herkes biliyoki şimdilik bizim hastalığın bir tedavisi yok bence onunda bu hastalığa bir çare olduğunu sanmıyorum keşke dediği gibi tedavi etsede seve seve herkes bu parayı verse de bu hastalıktan kurtulsa...tüm arkadaşlara acil şifalar diliyorum.....

Üye
    murat_3854 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    30.10-2017
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    ANKARA /MAMAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sakın inanmayın.bende kas hastasıyım müsküler distrofi 11 senedir gitmedigim doktor hekim kalmadı sen son arkadaşın bahsettigi gibi 1 doktor 2 senede seni igleştiririm dedi 20.000 tl istedi 2 sene sürer dedi .benim teklifim ise şu idi beni iğleştir sana 100.000 tl yani yüz milyar vereyim dedim .ama noterden senetli dedim işine gelmedi.parça parça 20 bin istedi ilk aqy 2.000 tl 3 ay sonra 2 tl böyle böyle verirsin dedi.dedigim tek şey madem kendine güveniyorsun.20.000 tl yi ne yapacan 2 sene bekle 100.000 kazan dedim kabul etmedi.işin açıkcası bunlar bizim duygularımızla oynayıp bizden alabildikleri kadar para alabilmek.

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

o fiyat bende çok çok az çerez parası valla kas hastalıklarının çoğunun tedavisi yok kalıtsal.ama gerçek olduğuna inanmıyorum şarlatanın tekidir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Yüzde yüz saçmalık. Bırakın itibar etmeyi, Türk Tabipler Birliği ve Sağlık Bakanlığı'na şikayet etmek lazım...
    Türk Tabipleri Birliği ..::TTB::..
    T.C. Sağlık Bakanlığı
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

al işte..oturan boğa son noktayı koydu haha.

bu doktor bunu sağlık bakanlığına ispat etsin ben doktora oturduğum evi vereyim

Üye
    murat-63 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2015
    Saat
    04:00
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Para tuzagi bunlar inanmayin. Insan genetigine etki eden bir ilac kullanmadan tedavi olunmasi imkansizdir,buda uzun yillar arastirmalar ve deneylerle (o hastaliga gore) olabilecek bir ilacla mumkundur, Hepimize Gecmis Olsun.SAYGILAR...

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    02:23
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Igotyou;

benden de 5 milyar hemde peşin

Üye
    UYGAR Avatarı

Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok kolay vede çabuk para kazanılacak yol her zaman insan sağlığı üzerinden olmuştur.Helede genetik ile içiçe olan kas hastalığını bu bilim dalında olan değerli bilim adamları daha tam sonuca ulaşmadan birkaç seansta tedavi edebileceğini belirten bu insan kökten çözümü bulabiliyor.

Üye
    karizma-tix Avatarı

Gerçek Adı
    ENGİN
    Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Kas Hastasıyım Küçükken ßaşlayan Hastalıqım 13 Yaşında Falan Yürüme Yeteneqimi Kaybetmeme Ve Vücudumda Hareket Etme Yeteneqimi Oldukca Düşürdü Gitmediqim Doktor Uyqulanmayan Tedawi Kalmadı Ama Ne Yaptıysak Pek Faydası Olmadı 8 Yaşında Geçirdiqim Ufak OperasyonLa Marmara Üniversitesi Hastanesi Hastanesinde Saq ßaldırımın Üstünden ßir Parça Alıp Yurt Dışına Deney laboratuarına Götürüp Üzerinde Deney Yapcaklarını Söylediler Ve Talihlerim Temiz Çıktı ßelirli ßir Zamandan Sonra ßizi Arayıp Tedawi İlaçını ßulduk Fakat Ne Şekil Uyqulayacaqımızı ßilmediqimiz İçin Şimdi Uyqulama Yönünde AraştırmaLar Yapıyoruz Tekrar ßilqilendireceqiz Sizi Dediler Ve Şu An 19 Yaşındaym...! Tabi ßu Habere Raqmen ßen ßir Kaç Yerde ßitkisel Tedawi Görmeyide İhmal Etmedim Ve Halen ßirşeyLer Arama Peşindeyim MultiPower Amino 2200 Adında Kas Koruyucu Ve Geliştirici İlaç ßuldum Fakat Henüz Almadım Araştırmak İstedim Siz ßana MultiPower Amino 2200 Önerirmisiniz ?

Mstf ÜMİT Kardeş ßanada ßu Tür Vaatlarda ßulunduLar Pek Hatırlamıyorum İsmini MEDYUM'un Teki Kuzenim ßenim RahatsızLıqımı ßahsederken Kuzenime Kartını Vermişti Oda ßelirli ßir Miktarda Para İstemiş Getirsin Parayı Noterle İlqili ßütün İşlemleride Yaparm İqleştiremezsem Paranı Geri Alrsın Dedi Fakat ßen Kulak Arkası Yaptım Sana Diyeceqim Şudur Sana İqleştiririm Diye İddaa Eden Özlem Kıran Hanıma ßeni İqLeştir Daha Fazlasını Veririm Veya Noterle İlqiLi İşlem Yapmayı Teklif Ett Gerisi Çorap Söküqü Gibi Gelir HayırLı ForumLar...

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili Mustafa Kardeşim,
    O doktora şöyle bir öneri getirin.

Sizin hastanız olacağım ve 1,5 yıl tedaviye gelip gideceğim.Bu sürenin sonunda beni yileştirriseniz size 10 milyar ödeyeceğimi noter şahitliğinde belgelendireceğim.

Doktorun Yanıtını duyar gibiyim

Benzer durumları çok yaaşdım,hepsi bu öneri karşısında tırsıyor.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon