Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    abdrim Avatarı

Son Giriş
    30.08-2013
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    adana/seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya sandalyeyı kabullenmeyıp hayat sana bınecek yada sen sandalyeye oturup hayata bıneceksın olay bu herkeste kabullenmek zaman olsa da herşeyımız o bakana da sen bakacan )

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    02:23
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hepinizin yüreğine sağlık yorumlarınız için tşk
    Ben küçük bir beldede yaşıyorum herkez herkezi tanır şehirde olsam benim okadar umruma gitmez.
    Bana öyle bişey söyleyinki zihnimi hep kurcalasın hep o kelimeyi düşüneyim ve benim o sandalyeye oturmama dışarı çıkmama yardımcı olsun. Varmı böyle bir öneriniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Ben evden çıkmayacak kadar dangalak değilim, ben evden çıkmayacak kadar dangalak değilim, ben evden çıkmayacak kadar dangalak değilim, ben evden çıkmayacak kadar dangalak değilim, ben evden çıkmayacak kadar dangalak değlim
    Hiç kimse benim eve kapanmama neden olamaz, hiç kimse benim eve kapanmama neden olamaz, hiç kimse benim eve kapanmama neden olamaz, hiç kimse benim eve kapanmama neden olamaz, hiç kimse benim eve kapanmama neden olamaz, hiç kimse benim eve kapanmama neden olamaz
    Dünyadaki en değerli şey benim yaşamım, dünyadaki en değerli şey benim yaşamım, dünyadaki en değerli şey benim yaşamım, dünyadaki en değerli şey benim: http://www.engelliler.biz/forum/ayri...tml#post433917
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, farzet ki devesin ve dışarı çıktığında bu karikatür gelsin aklına

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Üye
    arkeoloi_01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin dağ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana/seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SELAMLAR...!
    bütün zaferler önce insanın zihninde kazanılır demiş jean d'arc...sen tekerlekli sandalyeye oturup dışarı çıkmayı istemişssin ...bir anlamda savaşını zihninde kazanmışsın.fakat hepimiz farkındayız ki sadece istemek yetmiyo bunu pratiğe dökmen gerekir ki.. konfiçyus ne demiş karanlığa söveceğine kalk bir mum yak

şu kişilerin hayatını araştırman sana moral verecektir....Stephen Hawking,John Nash ,Nicola Tesla

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşk başka önerileri olan arkadaşlar varsa lütfen yazın

Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sitede biraz takıl kendine izmir'den arkadaşlar edin.
    Güzel bir gün de beraber gezinti yapalımmı de.
    Evet diyenler çıkacaktır. Bu şekilde alışabilirsin.

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok arkadaşım var aynı beldeden beni dışarı çıkarmak için işini gücünü bırakır gelirler ama sorun o değil o cesareti ilk adımı nasıl atacağız 1
    2. si ben yeni arkadaş edinsem bile beni arkadaşlarımla buluşturacak düşüncede bir ailem yok

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

izmir gibi güzel gelişmiş bir şehirde yaşıyorsunve dışarı çıkmakta tereddüt ediyorsun..sen dışarı elektirikli sandalye ile çıksan ne olur ki.biliyorum türk insanı biraz eğitimsiz ,sanki öcü birşeymiş gibi bakarlar dururlar ama bunu yenmem lazım.bak ben dün kuzenlerimle deniz kenarında bir tur attım.hem beden olarak hem de düşünce olarak çok rahatladım..çık dışarı..eğer çıkabilme imkanın varsa çık dışarı..hayatına yazık etme..seneler geçiyor bak.iyi düşün.dışarı çıkabilme imkanın yoksa devletten veya dernekten yardım iste...böyle utangaç durumlarla hayatına yazık etme..kimse senin karşına geçip ''aaaa bak elektirili sandalye kullanıyor ' gibi dalga geçmez...tam tersine sana herkes sevgi gösterisinde bulunur....tek diyeceğim hayatına yazık etme..günler geçiyor.çık dışarı...

Üye
    hnm18 Avatarı

Gerçek Adı
    Hanim
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Vatan Çankırı Mekan Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

İtiraf ediyorum aslında bende çok korkuyorum şimdi yürüyebiliyorum ama ya sonra sorusunu da kendime sormadığım gün yok....Ama Allah tan hastalığımla yaşamayı öğrendim inş o günler geç gelir yada gelmez ama tavsiyem herşeye rağmen kendini hayattan koparma kimse istemez hasta olmayı Allah tan geldi Ondan gelene elimiz açık bizi rahatsız edecek gözlerle bakanlar utansın........

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hanim18 benim yaptığım hatayı yapma etrafındakiler bil hassa takıldıpın ortam da kendi durumunu en ince detayına kadar gün gün muhabbet esnasında zaman zaman söyle ben bunu yapmadım ve sakladım insanlar yok o yok bu biliyor halbuki herkez bilseydi bende tereddüdüm azalırdı.

Nezaman yürüyemeyeceğim diye düşünürsen çabuk olur hiç takma günlük yaşamını yaşa uzun yıllar hiç bişey olmaz herşey beyinde bitiyor biz de zamanında yürüyorduk ama ben ailemin yüzünden bu durumdayım hareketlerini mutlaka yap AMA ASLA BU HAREKETLERİ DAHA KÖTÜ OLMAMAK İÇİN YAPIYORUM DİYE DÜŞÜNME BU DÜŞÜNCE DE YANLIŞ BİR HOBİ OLARAK YAPTIĞINI DÜŞÜN.

igotyou yorumun için tşk ler

buyucu ben çıkmıycam demedim çıkmak çok istiyorum ama olmuyor işte şehirde yaşasam inanın bukadar derd etmezdim insnaların beni tanımazıs sorun herkezin bir şey soracak olması vs vs

Üye
    snipercem Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    30.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    doğru diyorsun tşk yorumlarınız için

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12