Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çok zor bir hastalık olduğunu biliyorum.
    Acil şifalar diliyorum tüm kas hastalarına.

Üye
    ramazan akkaya Avatarı

Son Giriş
    06.07-2012
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben oğluma bitkisel tedaviler uyguluyorum.peleseng yağı=100 gr susam yağı=100 gr acı badem yağı=30 gr kişniş yağı =100 gr hepsini karıştırıp 2 günde bir akşamları yatmadan önce masaj yapmadan belinden aşağıya ayaklarına kadar sürüyorum.hergün öğlen ve akşam. fiziktedavi uyguluyorum AYRICA BİBERİYE OTU =50 gr KİŞNİŞ= 50gr 40 KİLİT OTU=50gr ÇEKEM =50gr bunları bir robotta dövdürüp kepek haline getirdik yarın çay kaşığı otu birçay bardağı kayanamış suda 10 dakika demeleyip sabahları tok karna yudum yudum içiriyorum. şimdilik daha iyi olduğunu gözlem leye biliyorum. DONDURMA BALIK TAVUK ISPANAK KARNIBAHAR ÇİKOLATA KARACİĞER BEYİN BİSKÜVİ YASAK

Üye
    saadet Avatarı

Son Giriş
    24.04-2009
    Saat
    00:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

balık tavuk ciğer niye yasak çocuklarımızın rahatsızlığı zaten protein eksikliği daha çok protein vermemiz gerekmezmi

Üye
    damla89 Avatarı

Gerçek Adı
    damla
    Son Giriş
    09.09-2012
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul/esenyurt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle herkese merhaba.Benimde kardeşim duşen distrofi hastası,hastalık 4 yaşındayken kendisini belli etti.şimdi 13 yaşında.yürüyemiyo ama çok zeki.hastalığın henüz tedavisi yok ama umudumuzu yitirmemeliyiz.onların en çok morallare ihtiyacı var,elimizden geldiğince üzmemeye gayret göstermeliyiz.kas hastaları için bi hap kullanılıyodu bizde kullandık ama fazla kilo aldırdığı için bırakmak zorunda kaldık.fizik tedavi alıyoruz evdede günde 2 kere egzersiz yaptırıyoruz en azından az da olsa egzersizle kireçlenmeyi önleyebiliriz.bu hastaların haftada 1 kere balık yemeleri protein açısından iyi olur.herkese geçmiş olsun.

Üye
    damla89 Avatarı

Gerçek Adı
    damla
    Son Giriş
    09.09-2012
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul/esenyurt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tüketen değil,üreten biri olmak her engellinin amaçladığı bir olgudur.Ne kadar kötü olursa olsun asla pes etmeyin.Başkalarına hala bir şeylerin üstesinden gelebileceğinizi gösterin.Yapamayacağınız şeyler için üzülmeyin,yapabileceklerinizi yapmaktan zevk alacağınız için uğraşın.İstesekde istemesekde hayat bir şekilde devam ediyor.Hayatı anlamlı kılmak sizin bizim elimizde.Olumlu düşünerek sade kendi hayatınızı değil etrafınızdakilerinde hayatını etkileyecektir.Üzüntüleriniz paylaştıkça umutlara,umutlarınız paylaştıkça mutluluğa dönüşecektir.Bırakın hayat bir nehir gibi aksın,olumlu düşününki her şey olumlu olsun.okuduğunuz için teşekkürler.

Üye
    safe Avatarı

Son Giriş
    23.10-2009
    Saat
    10:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kadir1981 Mesajı Gör
    merhaba bendede duchen rahatsızlıgı var 12 yaşıma kadar yürüdüm 14 senedir yürüyemiyom zor bir hastalık agır bir hastalık benim hastalık beya ilerledi yemeyimi suyumu bile içemiyom.bakıma muhtaçım anneler için çok zor oluyo bakmak
    canım anneler için evlatlarına bakmak asla zor gelmez benim evladımda dmd ve19yasında moralini yuksek tut ıceceklerınde pıpet kullanabılırsın canım kadırcım allaha emanet ol

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12