TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    egzositoz Avatarı

Son Giriş
    17.07-2019
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 yaşında tanı aldık. Şimdi 3.5 yaşında oğlum. Gecen yıl tesbit ettiğimiz kitleler çok büyümedi..hiç büyümedi de diyebilirim. Fakat gecen yıl olmayıp sonradan tesbit ettiğimiz kemikler ilk çıkanları geçti. Samsunda nisan 2018de devlet hastanesinde ilk röntgeni çekildi.Aynı röntgene İstanbul da Dr.Çağatay Öztürk baktı.Bir yıl sonra kontrol dedi.kasım 2018de Parmağında kitle çıkınca Samsunda Dr Nevzat Dabak baktı. Diğerlerinden röntgen gereği duymadı. O da bir yıl sonra kontrol dedi. Şimdi diz ve ayak bileğinde çıktı biraz büyüdü nohut kadar belki daha büyük. Kontrole ne zaman gitsem nereye gitsem bilemedim.... Hastalıkla ilgili nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Hep geç mi kalıyorum korkusu var...

Genetik tarama yapıldı. genel tarama temiz geldi. Birde hastalığın kaynaklandığı bir gene bakıldı.yüzde 75 oranında bu genle alakalı oluyormuş. bu da temiz geldi. başka da baktırmadık. hangi gende sorun var bilinmiş olsa bir çaresi var mı onu da bilmiyorum..

Üye
    Haluk.pslkc Avatarı

Son Giriş
    02.09-2020
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selamin aleykum sivastan yaziyorum . Benim oglumda da bu hastalik var 3 yasinda gecen sene ogrendik sag el bileginden ameliyat oldu gecen ekim ayinda .butun eklemlerinde kaburgalarinda hep var bu cikintilar. Simdi tekrar cikmis herhalde mr a girdik ne olduguna bakilcak . Kan sonuclarinda B12 vitamini yuksek cikiyor acaba bu hastalikla mi alakali yuksek cikmasi . Konu ile tecrubesi olanlar yardimci olabilirmisiniz . Cok uzuyor bu durum bizi napacagimizi nasil olcagini bilemiyoruz

Iyi gunler cocuklarimiz ayni yastalar ayni seyleri bizde yasadik napacagimizi bilmiyoruz 0553 490 46 54 bu numaradan ulasirmisiniz detayli goruselim
    @nuraytugrul @egzositoz

Aynilarini bizde yasiyoruz iletisime gecelim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234