TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmteray Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    20.09-2018
    Saat
    13:25
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dmd ve diğer kas hastalıklarınında tedaviler ve gelişmeler hakkında bilgili kişiler bu konularla ilgili olarak bilgilerinizi yazarsanız ben diğer kas hastalarını ve ailelerini bilgilendirmiş olur ve bizi mutlu etmiş olursunuz.tüm hastalara acil şifalar diler günlerinin iyi gecmesi dileğiyle yazımı burada bitiriyorum.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    23.05-2018
    Saat
    00:39
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim verilmeyen tedavi çıksa ne olur çıkmasa ne olur ? bak mesala SMA bir kas hastalığı ilaç çıkalı 1.5 yıl oluyor ama tip 2-3lere ilaç verilmiyor sebep 100 tip1 hastası varsa tip 2-3 eklenince hasta sayı 1300lere çıkıyor fiyat artıyor pahalı bulunuyor verilmiyor

siz DMD Hastası olarak tedavinin çıkması,ilaç bulunması için dua etmeyin çalışmalar var ucuz olsun diye dua edin yoksa ilacın çıkmasının bir faydası yok internet olmasa tedavinin çıktığından haberimiz olmaz ha haberimizin olması daha kötü önceden tedavi yok diyorduk ama şimdi tedavi var ama alamıyoruz Allah şifa veriyor da kullar engelliyor.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    23.05-2018
    Saat
    00:39
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şunuda ekliyim ilacinizi almaniz icin kimse yardim etmiyor kendi başiniza kaliyorsunuz birlik sadece o hastalik icindekilerinde oluyor 100 cesid kas hastaligi var ama hic kimseden ses yok kaderimiz neyse onu yasamaya devam ediyoruz bugun SMA ya yarin baska hastaliga herkes kendi mucadelesinde