Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeş allah şifalar versin dün tv de izledim başarılı sonuçlar alınıyor

Üye
    memo-e Avatarı

Gerçek Adı
    mehmethan
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: boodi Mesajı Gör
    mehmetbey dmd aile birliğini yakından takp ettiğinize göre sizi tanıyor olabilirmiyim acaba
    ben dediğim gibi Friedreich Ataksisi (FA) hastasıyı kendi grubummda haberleri payylaşıyorum.
    DMD hakkında yeni bir haber görünce paylaşmak istedim herkes haberdar olsun diye

buda benim facebok grubum sadece FA için

https://www.facebook.com/groups/1448740608742700/

Üye
    memo-e Avatarı

Gerçek Adı
    mehmethan
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli Ailelerimiz,
    İkinci grubumuzun ve bir önceki grupta vazgeçen ailenin yerine gelen ailenin Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesine yatışı gerçekleşmiştir. Birinci grupta olduğu gibi işlemlere başlamadan önce, olabilecekler hakkında ailelere tekrar bilgilendirme yapılmış ve onay istenmiştir. 6 aile de yapılacak işlemleri onaylamış ve tetkikleri başlamıştır. Bu tetkikler, yaklaşık üç gün kadar sürebilecektir.
    2.Grup ailelerle yapılan mülakatlarda, projeden vazgeçirme, yanlış bilgi verme, projeyi karalama gibi faaliyetlerin olduğu öğrenilmiştir. Bütün bu tarz olumsuz faaliyetlere rağmen hasta aileleri çalışmaya katılmayı onaylamış ve projenin devamı konusunda destek vermişlerdir. Bizleri takip edenlere tekrar hatırlatmak istediğimiz konu; bu projenin ekibi; Ercüment Ovalı ve onun liderliğinde projeye dahil doktorlarımız, asistanlar ve DMD Aile Birliğidir. Bu proje ile ilgili bilgiler de sadece bu sayfadan yayınlanmaktadır. Diğer kişi, dernek veya doktorların bu proje ile ilgili tam bilgisi olamayacağı için yapacağı yorumların da doğruluk yada gerçeklik payından da şüphelenilmesi gerekir. DMD Projesine ait bunun dışındaki haber kaynaklarını ya da bu proje ait talepleri dikkate almayınız. Proje ile ilgili tüm talepler veya gelişmeler bu sayfadan söz verildiği biçimde gelişmeler oldukça adım adım yapılacaktır.
    Buradan gerçek ve gerçekleşen bilgiler yazılmaktadır. Aşağıdaki fotoğraflarda bu ispatıdır.
    İLK GRUP AİLELERİMİZİN DİKKATİNE: İlk grubumuzun ilk kök hücre nakillerine, Türkiye’de bulunabilecek en modern ve teknolojik ekipmanlar ve hocalarımız eşliğinde önümüzdeki hafta 5.Kasım.2014 Çarşamba günü başlanılacaktır. Ailelerimizin 5.Kasım.2014 sabahı zamanında hastanede olması rica olunur.
    Proje, planlandığı biçimde ilerlemektedir. Projenin beklediğimiz başarıyla sonuçlanması için manevi desteğinizi eksik etmeyiniz.
    Bilgilerinize sunar, sağlık, mutluluk, başarı dolu günler dileriz.
    Saygılarımızla
    DMD Aile Birliği

Od64PQ - Türkiye'de DMD Kök Hücre Projesi Deneme Çalışmaları Başlıyor

zEkob6 - Türkiye'de DMD Kök Hücre Projesi Deneme Çalışmaları Başlıyor

KAYNAK
    https://www.facebook.com/AileDMD

Üye
    Tuba Avatarı

Gerçek Adı
    Tuba
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Haydiiii arkadaşlar 3 gün boyunca dua ediyoruz. 3-4-5 kasım'da. Saat 22.00'da.
    https://www.facebook.com/AileDMD

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12