Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Beliz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    allahım yarabbimm sonra tepki gözterip gebertince suçlu oluyorsun!!!! Bazen hakkediyorlar!!! ben şahitim!!! Dünyadaki herşeyi sevyorum.. Ama üç şeyden iğreniyorum!!! Teröristler,avukatlar ve sağlıkçılar!! Allah ellerine düşürmesin!!!

Engelli bebeklerin çoğu hamilelik yada doğumda yapılan yanlışlıklardan dolayı oluyor.

Üye
    bebek35 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2013
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yilmazs;

mrba çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin...yaşadığınız olaylara,mağduriyetinize üzüldüm,insanlar nasıl bu kadar duygusuz oluyor şaşıyorum.benim kızımda Rabbime binlerce kez şükürler olsun şuan herşey yolunda gidiyor.7.ayında şu an 1 aydır emekliyor.izmirde bu olayı yaşayan bi arkadaş bana alanında bir numara uzman bi doktorun adını vermişti bizde gerek kalmadı çok şükür.doktorun adını muayehanesinin nerde olduğunu yazıyorum izmire geldiğinzde götürürsünüz.HASAN TEKGÜL.muayehanesi ALSANCAK.gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim.RABBİM DERDİNİZE DERMANINIZI BULMANIZI,EVLADINIZI SAĞLIKLI GÖRMENİZİ NASİP ETSİN...

Üye
    yilmazs Avatarı

Son Giriş
    09.05-2013
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bebek35

Slm Adres icin tesekkür ederim ben sizi tedavi yöntemi icin fizik terapisi gibi bir adres vereceksiniz sanmistim olsun genede cok tesekkur ederim sizede cok gecmis olsun

Üye
    bebek35 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2013
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yilmazs;

sağolun,hayır bu bahsettiğim doktor çocuk nöroloji uzmanı.doğumda oksijensiz kalan bütün çocukları oraya götürüyorlarmış.herkes çok iyi bi doktor olduğunu söylüyor.benim size tavsiyem çocuğunuzu oraya götürüp doktordan yardım alarak hareket etmeniz.iyi bi doktorun muhakkak bildiği iyi bi fizik tedavi merkezi de vardir.izleyeceğiniz yol hakkında size yardımcı olabilir...
    yalnız benim düşüncelerim sadece bi fikir verme,size yardımcı olma amaçlı.yine de karar sizin...gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim.tekrar geçmiş olsun.

Üye
    yilmazs Avatarı

Son Giriş
    09.05-2013
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkür ederim ben burada cok hastane cok doktor gezdim cok fizik tedavilerine götürdüm cocugumu halende gerekli heryere götürüyorum adli tip raporu lazim elimdeki evraklari iyi bir dogum doktoruna göstermeliyim gynekolog tanidiginiz varsa benim icin carsamba günü saat 10.00 icin randevu yapabilirmisiniz araba kiraladim havalimanina getirecekler sizinle görüsmek icin istediginiz yere gelebiliriz CTG evraklarini okutturmaliyim haftaya izmire geliyoruz ailecek size email adresimi yaziyorum carvalhox@live.de bana yardimci olmak istiyorsaniz carsamba günü görüsebilirmiyiz ayni gün izmirden ayrilmaliyim bana cep nr olmayan bir tel nr verebilirmisiniz ben sizinle konusmak istiyorum türkiyedeki cep nr haric diger nr ücretsiz arayabiliyorum ilginize ayrica cok tesekkür ederim

Üye
    bebek58 Avatarı

Son Giriş
    07.08-2014
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba arkadaşlar ben bu siteye bugün yeni üye oldum .hepinizin mesajlarını okudum hepinize allahtan acil şifalar diliyorum.bizimde doğumda oksijensiz kalıp sakat kalan bir çocoğumuz var şu anda 7 yaşında konuşamıyor yürüyemiyor tuvaletini haber veremiyor acıktığını susadığını herhangi bir yerinin ağrıdığını söyleyemiyor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12