Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fidandurmaz Avatarı

Son Giriş
    21.03-2012
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, maalesef benzer bir olayi babamda yasiyoruz. 15.gun oldu ve doktorlar beklemekten baska yapilacak hicbirsey olmadigini soyluyor. cok merak ettim. babaniz uyandi mi acaba?

Üye
    detailer Avatarı

Son Giriş
    17.10-2014
    Saat
    12:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba.Babam 27 şubat tarihinde ağır bir kalp krizi sonrası beynine (10 dk veya üzeri) oksijen gitmemesi sonrasında yoğun bakıma girdi: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...ml#post1304760

Üye
    fort33 Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan Tanyeri
    Son Giriş
    23.08-2013
    Saat
    09:37
    Yaşadığı Yer
    malta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar

Oncelikle cok cok gecmis olsun,su anda annenin durumu nasil??

Ayni sekilde 3 ay once nisanlim arabayla denize uctu, atladim kurtarmak icin arabaya ulasana kadar hemen batti..
    Ben Malta'dan yaziyorum,, halen hastanede, 3 hafta yogun bakimda kaldi, anneniz gibi 20-25 dakikadan fazla degil oksijensiz suyun altinda arabada mahsur kaldi, aynen senin anlattigin gibi hareketleri var, su an hayatta, yatalak durumda,,fizyoterepist agirlikli destek var,,
    Tabi ki bu durumlar kurban oldugum allahin takdiri hayatta kalmalari! Doktarlar,Beyin zarar gormus!!!Zararin Buyuk veya kucuk diye ayirmadilar ve yuzde kac zarar oldugunuda soylenmedi! ben de senin gibi cok arastirdim internetten, boyle duruma dusupte iyilesen var mi diye!!!

son giris tarihine baktimda 3 sene once yazilmis,acaba birbirimize yardimci olabilirmiz,, benim durumum yeni,, Acaba Annenizin su anki gelisme durumu nasil!!

Allah Acil Sifalar Versin,Insallah!

ERKAN TANYERI/MALTA

Üye
    nk5 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2014
    Saat
    01:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, babam 5 Eylül tarihinde kalp krizi geçirdi ve uzun süre beynine oksijen gitmedi. Yoğun bakımda kaldıktan sonra neredeyse 1 aydır evde bakıyoruz, mideden besleniyor ve boğazından delindi öyle nefes alabiliyor. Gözlerini açıyor, kollarını fazla hareket ettirmese de ellerini hep oynatıyor. Dokunulduğunda hissediyor, sesleri işitebiliyor. Balgam çıkarıyor sürekli ve bazen zorlanarak kanlı geliyor balgam. İyileşme şansı var mıdır?

Üye
    H.Nur Avatarı

Son Giriş
    23.10-2014
    Saat
    08:57
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oksijensizlik hasarından sonra iyileşenlere örnekler:
    İnanılmaz kurtuluş! Kalbi 39 dakika durdu - TG (İnanılmaz kurtuluş! Kalbi 39 dakika durdu - TG)
    Milli Gazete - Hak Geldi, Batıl Zail Oldu | Kızını ''anne şefkati'' ile bitkisel hayattan kurtardı (Milli Gazete - Hak Geldi, Batıl Zail Oldu | Kızını ''anne şefkati'' ile bitkisel hayattan kurtardı)
    Donny Winn | Video | Traumatic Brain Injury from Hypoxia - YouTube (Donny Winn | Video | Traumatic Brain Injury from Hypoxia - YouTube)
    Video17 Aaron Discusses What Part of then Brain was Affected By the Hypoxic Injury.mp4 - YouTube (Video17 Aaron Discusses What Part of then Brain was Affected By the Hypoxic Injury.mp4 - YouTube)
    lp de dirilmek ne zaman mmkn | YediRenkHaber.com (lp de dirilmek ne zaman mmkn | YediRenkHaber.com)

Üye
    mimarburcu Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba baya gec oldu yazmam ama benim babam 2 yıl olacak suru kapali bir ara duzelir gibi oldu yemek yiyor iciyor kmarasta bir doktora gitmistik serum vermisti damar acici ilk etapta iyi oldu herseyi biliyor bizi taniyordu bizim yardimimizla yürüyor du ikinci defa serum verdik ama simdi yine konusmuyor yürümüyor bunda bizim de hatamiz olabilir cunku o zamanlar sik masaj yapiyrdum simdi cok yoruluyorum yine basladim msj yapmaya allahtan umut kesilmez iylesen oluyor doktorlar bunu bile beklemiyordu hayirli ramazanlar rabbim herkezin yardimcisi olsun

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

allah acıl sıfalar versın ınsallah kardesım

Üye
    mimarburcu Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Amin bütün şifa bekleyen hastalara rabbim Şafi adi ile sifa versin

Üye
    murat48 Avatarı

Gerçek Adı
    murat yıldız
    Son Giriş
    31.10-2015
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm benim oğlum 9 yaşında elektrik çarpması sonucu kalbi durdu 2 defa kalbi çalıştırıldı şu an beyin oksiyensizliğinden dolayı bilinç kapalı 23 gün oldu uyanmadı gözlerini bilinçsizce oynatıyor ağrısı uyarana çekerek cevap veriyor ama nefesi kendi alıyor. Doktorlar umut yok dedi bundan sonraki yaşamı böyle olur dedi bilgisi yada fikri olan varmı lütfen 05337763267

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

allahtan acil şifalar dilerim insallah oglunuz en kısa surede eski saglıgına kavuşur

Üye
    Nehire78 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2015
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba.; annem 60 yasinda 1aydir zona tedavisi görüyordu dün aniden kalbi durdu 112 gelene kadar 10 kadar beyni oksijensiz kaldi ama bu arada ben bildigim kadar kalp masaji yaptim, kalbi suan calusiyor kan degerleri normal,ama suur kapali solukalimi makineyle saglaniyor sadece % 3kendi alabiliyormys bazen ;yanina girdim vucvucut katılmaları vardi bu gun azalacak dendi kasilmalar ama beyindeki hasari bilemiyorlar geri dönüş olurmu olmazmi bilmiyorlar bagisiklik sistemi çokluğu icin zature olmus .benzer bi durum yasayan varmi
    Kucucuk bir umut isigi lutfen. Allah tum hastalara sifa versin

Üye
    Mızaryop Avatarı

Son Giriş
    28.09-2016
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba lar bnm bebegim beş aylıkken besikte kusmuguyla boğuldu.4 aydır bilinci kapali uyuyo trakeosmisi var.beyin oksijensiz kaldığı için hipoksik beyin hasAri teşhisi kondu.uyanirmi u yanmazmi doktor kesin bisey solemyo uyansa bile yuruyemez konuşamaz vs ddi.ama ben umudumu kaybetmek istemyrm napicagimida blmyrm.psikolojik olarak bitmis durumdayım.bes ayina kadr bebegim gayet saglikliydi herşey yolundaydı.dokundugum zamn kimildiyor gozlerini açtı ama tamamen uyaniklik yok.bu tur tandgnz hasta varmi iyilestmi tedavisi varmi.allahım herkese sıra versin geçmiş olsun

Geçmiş olsun Su an nasl nisanliniz

Üye
    Mızaryop Avatarı

Son Giriş
    28.09-2016
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AnneniZ nasl oldu

Üye
    cakmak55 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.07-2016
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun benim babamda ayni durumda kalp krizi sonuçu kalp durdu hastanede mudahe yaptilar kalp calsyi ama ambulans 30dk gec geldigi için bilinç kapali bgn 36.gün halen yogun bakimda mideye peg taktilar ole beslenyo.Doktor beyin ne kadar hasar aldiysa o zamn bilinc açılır dedi suanda goruyo bakiyo ses cikaryo ama bilinç dısıymıs ama reflexleri var ama inanıyoruz duzelcegine allah herkese yardimci olsun.ankarada oksijen odasi varmış begine oksijen verilyo hücre yenileniyoms bizm ankara umudumuz vardi doktor ordaki doktorla konustu babamda bi etkisi olamazmis ama siz deneyin ankara gatada ole bi teknik var arastrn bence

Üye
    cakmak55 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.07-2016
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Biz babami malasef kaybettik bilinç 112 gun boyunca açılmadı 112.gün sonunda kaybettik.bgn 36 gün oldu kaybedeli hastAnede yatak yarAlari artti enfesiyon vardi zaten boğazı delindikten sora 3 hafta anca dayandi üzgünüm ama bu tür vakalarda solemesi zor ama hastalar fazla yAsAmiyo allahin dedigi olur bazen mucizeler oluyoms aslnda oda mucize degil vadesi gelmemisse o hasta yasiyo biz o kadr arasrtdik care bulamdk dokrt bize dunyanin öbür ucunA götürün o hastA daha donmez dedi allah kimseye bole aci vermesin...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon