TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567
Toplam 95 mesajın 91-95 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Çileli gül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    97

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @BirMucizeOlsun

Kızkardeşim malesef 19 gün dayanabildi sadece. Keşke bitkisel hayat bile olsa yaşasaydı...Çünkü en azından uyanma ihtimali olurdu..Uzun süreli oksjiensiz kaldı diye biliyorum ama süre net değil...Çünkü sabaha karşı oluyor, ambulans geliyor ve 15 dakika kalp masajı uygulanıyor. Ama ambulans gelmeden önce kaç dakika geçti bilinmiyor. Doktorun biri 45 dakika dedi bize...Babanız iyi dayanmış bana göre umut var...Hayata tutunmuş...Gözlerini 3. gün açtı kardeşim...Ama sesle veya hareketle bir tepki vermediğini söyledi doktorlar...Beyin sapında hasar var mı babanızın? Beyin sapı önemli..Moral bozmak istemem ancak oksijensiz kalan süre uzunsa hayata tutunma şansı zor...Okuduğum yabancı bir makalede komaya giren hastaların %68'sinin hastaneden taburcu olmadan veya 1 yıl içerisinde hayatını kaybettiği, %9'nun kalıcı bitkisel hayata girdiğini, %23'nün tam iyileşme gösterdiği yazıyordu...

Üye
    Pnrvlkn Avatarı

Son Giriş
    06.01-2022
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Çileli gül
    Basiniz sagolsun Allahim dayanma sabri versin cok zor bir durum herturlusu cok zor caresizlik cok zor

Üye
    BirMucizeOlsun Avatarı

Son Giriş
    22.01-2022
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Çileli gül

Benim babam 50 güne yakın oldu yoğun bakımda yarın çıkaracaklarını söylediler bilinci tam açılmadı fakat seslenince felan bakıyor dedi doktor birşeyler söylemeye çalışıyormuş fakat boğazında delik ile tüp olduğu için ses tellerine baskı yapabilir dedi onun etkiside vardır muhakkak dedi eskiye göre daha iyi dedi doktor normal serviste takip edilecekmiş babam gerçekten çok dayandı buraya kadar gelmişken inşallah daha güçlü olur hergün biraz daha iyiye gidiyor sanki ilk zamanlar gözlerini bile açmıyordu doktor ben ışık görüyorum umutluyum dedi yüreğimize biraz olsun su serpti Allah tüm hastalara acil şifa versin çok zor çaresiz beklemek
    @Pnrvlkn sizin hastanız nasıl oldu ilerleme varmı acaba kendine geldi mi konuşabiliyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

Üye
    Çileli gül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    97

@Pnrvlkn

Çok doğru söylüyorsun. Çok zor...13 ay oldu...O kadar zor günler geçiriyoruz ki anlatamam.. çok sağolun

Üye
    Pnrvlkn Avatarı

Son Giriş
    06.01-2022
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @BirMucizeOlsun
    Benim esim palyatife ciktiktan sonra daha iyi ilerleme gosterdi surekli yanindayiz annesi ben donusumlu olarak kaliyoruz elimizi tutuyor konusuyor soylediklerimizi tekrarliyor muzik dinletiyorum bol bol kizlarimizin eski videolarini izletiyorum burnundan beslenme bitti artik pure kivaminda yiyecekler yiyebiliyor bugunde sondasi cikacak surekli seviyorum opuyorum bebek gibi tekrar ediyor herseyi onu opunce oda kolunu opuyor sadece konusmalari bilincli degil adini soruyorum hatirlamiyorum diyor ben kimim diyorum bilmiyorum unuttum diyor .Kaburgalarindaki kiriktan dolayi agrilari azalinca daha iyi olabilir belki diye umut ediyorum surekli dua ediyorum kizlarim biri 5 digeri 7 yasinda dun gece babamin sesi nasildi unuttuk dediler. Duzelicek insallah bence babanda cikinca yaninda sizi gorunce daha fazla ilerleme gostericek inaniyorum buna Allah yardimcilari olsun🙏🙏

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567

LinkBacks (?)

1. 21.03-2015, 18:31
  2. 07.11-2010, 00:57