Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Pikachu Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuzhan
    Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benimle aynı hastalığı paylaşan varsa bilgi alışverişinde bulunalım . ben yeniyim bu hastalıkta ve psikolojik ve beden olarak çok yıprandım zor durumdayım tavsiye ve görüşlerinize ihtiyacım var ...

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    13

öncelikle psikolojik olarak fazla kasma bu önemli ilk başta kabul etmesende sonradan kabullenirsin psikiatriye de bi git istersen

Üye
    Pikachu Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuzhan
    Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar bana yeni daha aritmojenik sağ ventriküler kardimiyopatisi teşhisi kondu kesin teşhis .
    Concor kullanıyorum , ani kalp krizi riskine karşı. Çünkü ritim bozukluğu ve ekstra atımlar mevcut .
    Benim size belirtmek istediğim şu ; yaklaşık 2 yıldır spor yapmıyorum ama tempo ve yürüyüş olarak aktif birisiyim . Tuhaf olan şu bu aktifliğime rağmen kalbimden sıkıntı yaşamıyorum şükürler olsun . Daha düne kadar sigara , alkol mevcuttu . Çarpıntı olup doktora gidip bu teşhis konunca onları da bıraktım. Kalp hastasıyım ama kullandığım concor dışında ve ekstra atımların hissedilmesi dışında Bi belirti veyahut rahatsızlık bir durum yok .

Sizin de genel durum ve tavsiyelerinizi öğrenmek isterim . Birbirimize yardımcı olalım en önemlisi ve en önemlisi de şu KALBİMİZİ KORuYALIM...
    Not : kalp hastalığını en çok etkileyen bende uyku , uykumu tam alamadığım Zaman kalbimin güçsüzlüğünü hissedebiliyorum .