Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oktayusta Avatarı

Gerçek Adı
    oktay caglik
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar sizlerden bir ricam var.Bana mitral kapak degişimi adlı bir tanı konuldu.Ameliyat olmaktan biraz çekiniyorum.Ameliyat sonrası ne gibi durumlar yaşanır.Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir.Ne kadar sürede ayağa kalkılıor.

Üye
    haryn Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    09:04
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1.5 sene once kalbimde mitral kapak problemi tanısıyla samsun medicana hastanesinde, mitral kapak değişimi ameliyatı oldum...ameliyat sonrası 3 gun hastanede kaldıktan sonra taburcu oldum, yaklaşık 1 ay korse ile dolaştım, dikişlerin ve göğüs kafesinin oturması için. hiç bir yan etki veya problem ile karşılaşmadım, gayet iyi geçti ameliyat... kalp denilince insan korkuyor evet haklısın ama ameliyat olan insan sayısını gördüğün zaman bu ameliyatın türkiyede artık çok kolay olduğunu anlıyorsun. sadece takılan metal kapağın ilk zamanlar çıkardığı sese alışmakta zorluk çekileceği düşünülüyor 15 gün sonra sesi duymuyorsun, asansörde veya sessiz bir ortamda karizması bile oluyor... kalbimin sesi dinle gibi.... özel hastane arayışına girmeye hiç gerek yok araştırma hastanelerinde bu konuda yeterli teknik donanım ve iyi doktorlar bulunuyor.....

Üye
    oktayusta Avatarı

Gerçek Adı
    oktay caglik
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ilgi ve alakanateşekkür adarim.

Ben ameliyat olalı 3 ay oldu mitral kapak degişti Ancak Dok.larım az tuzlu ye başka bir şey demediler .Burada ameliyat olan arkadaşım maden su ve buna benzer şeyler kesinlikle yasak diyor .ikilemde kaldım BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR. Sizlere için veya içmeyin şunları yemeyin dendimi teşekkürler.