Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soyakkibele Avatarı

Son Giriş
    02.08-2014
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb arkadaşlar aort kapakçığımda darlık olduğundan ameliyat kararı alındı, genç olmam, bayan olmam ve evli olmam nedeni ile çocuk sahibi olabilmem nedeni ile nce biyolojik kapakçık taktırmamı arkasından metal kapak taktırmamı söyleyen doktorlar da oldu ama direk metal kapakçık taktırmamı söyleyen doktorlarda oldu... aranızda önce biyolojik sonra metal kapakçık taktıranlar var mı??

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

%90 doku uyumu olan biyolojik kapakçık taktırın metal kapakçıkta ömür boyu ilaç kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Aslında bu kök hücreyi bir araştırın kendi kordonunuzdan kendi kapakçığınız üretilebilir şu anda!

Her doktora güvenmeyin doktorunuzu iyi araştırın artık 1000 doktorda 1 tanesi gerçek doktor.

Üye
    aybenayben Avatarı

Gerçek Adı
    yaren
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı sorunu taşıyoruz evli olman nedeni ile biyolojik kapağı tavsiye ederim metalik kapakta %70çocugun olmuyo olsa bıle cok rısklı olup dogmus olsa bıle genetık bır hastalıgı cıkması cok yuksek cunku metal kapak taktırırsan ömür boyu bir ilaca bağlı kalacaksın ve yorulmaman gerekıyor cok ıyı bır kapak taktırman gerekır bunun ıcınde doktorunu cok ıyı secmelısın cunku dandık bır kapak taktırırsan paslanma sorunu olabılır metalık kapakta diş yaptırmana bıle ızın verılmıyor cok sıkıntılı olmasına ragmen %80 her ınsana metalık takılıyor onun yerıne bıyolojık taktır 10yıl sonra degıstırılıyor zaten begenmezsen 10yıl sonra metalık taktırma şansın var en azından 10yıl içinde çocugun olabılır Allah şifa versin geçmiş olsun

Üye
    soyakkibele Avatarı

Son Giriş
    02.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amin .. hepimize şifa versin metal kapağında paslananını takıyorlar ya pes yani... Türkiye çapında ünlü-hatta medyatik bir doktor bana minimal invazi dedi.. ama onu başka cerrahların önermediğini söyleyince de "tabi doğru söylemişler sen benim akrabam olsan ben sana açık temiz bi kalp ameliyatı yapardım dedi... bunların hipokrat yemini nerde kalıo anlamadım......

kordonum heralde çöptedir şimdi eskiden öyle şeyler yoktu ki bebek kordonunu saklayalım felan gibi..rozz die bi yöntemi söylediler banada.. kendi akciğerimden doku alıp kalbe takıolar ama o da kalbi düzeltirken akciğeri bozmaz mı??

Üye
    aybenayben Avatarı

Gerçek Adı
    yaren
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rozz yöntemi hakkında bilgim yok ama kalbi yaparken başka bir organı bozacak birşey de yapmazlar heralde belki alınan dokudan sonra akciğer yine kendini tamamlıyodur vs. Yani hiç bir doktorun bir hasta üzerine onu bir dertten kurtarıyım derken başka bir derde sürukleyecegını sanmıyorum .s

Üye
    soyakkibele Avatarı

Son Giriş
    02.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kapakçık amelyatında önce biyolojk taktrp çocuk sahbi olup sonra metal taktran varmı

Üye
    Libertarian Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum