Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    411411 Avatarı

Son Giriş
    27.12-2014
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sol kulağımda 4 gündür çınlama var sanki bir şey basınç yapıyor kulağıma müzik dinlemekten tutun çevremdeki insanların seslerine kadar kulağımda sesler tekrarlanıyor ve bu durum çok rahatsız ediyor :S dün doktara gittim işitme testine gönderdi sonuçlara baktı önemli bir şey yok dedi 2 tane ilaç yazdı bir antibiyotik bir de burun sprey'i. Geçtiğimiz yaz bir halı saha maçında arkadaşın birisi şaka amaçlı bir torpil atmıştı o da benim yanımda patladı 2 hafta kadar aşırı derecede rahatsız edici çınlamalar oldu daha sonra geçmişti ara ara çınlamalar oluyordu ama geçiyordu şuan ise durumum çok farklı bir boyuta geldi 'bu ses tekrarı olayını ilk kez yaşıyorum ve çok rahatsız ediyor' :S

Üye
    sevgi1993 Avatarı

Son Giriş
    12.11-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bendede 1 buçuk ay önce kulağımda atma gibi güp güp sesler gelmeye başladı çok sinir bozucu... bu olaydan sonra bir düğüne katılmak zorunda kaldım ve çınlamada başladı arada sırada hafif ağrıda giriyo (

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    03:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    85
    Verilen Beğeniler
    70

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin yaşadığınız bu çınlama ve kalp gibi atma seslerini 5 yaşımdan beri aralıksız yaşıyorum.. Artık öyle alışmışım ki, bazen farkına bile varmıyorum.. Çok çok kötü bir durum.. Malesef tedavisi yok.. İler de tedavisi olur mu bilinmez

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12