Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Üye
    mehmetoruc Avatarı

Son Giriş
    12.08-2013
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Mhb arkadaşlar. Benim şöyle bir sorunum var. Sol kulağımda ileri derecede işitme kaybım var. Makine mühendisiyim. Bu problemimden dolayı işe giremiyorum. Son değişen iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinden sonra iş yerleri işitme testi istiyorlar. Ben bu testi geçemiyorum. Doktorlar ne sağlam raporu veriyor nede çürük raporu veriyorlar. Yaşantım alt üst oldu. Şimdi sağ kulağımdada işitme kaybı başladı. Sol kulağım çok tiz sesleri algılıyor. Doktor sinirlerin sağlam dedi. Üniversitede okurken birkaç kez doktora gittim; yapılacak bir şey yok demişlerdi. Son gittiğim doktor ise son yıllarda bu konu üzerinde çok fazla gelişme oldu dediler. Bir kulağım duyuyor. Bu durumda doktor işitme cihazı kullanmamı tavsiye etmedi. Fakat sol taraftan gelen sesleri duyamıyorum. Biri arkamdan seslendiğinde eğer ortamda parazit ses varsa karşımdaki kişinin konuşmasını anlamıyorum. Benim gibi bir kulağında sorun olan arkadaşlardan bu konu ile ilgili tecrübesi olan varsa paylaşmasını rica ederim.

Üye
    husegs Avatarı

Son Giriş
    25.05-2016
    Saat
    02:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar işitme engelliyim iç kulak salyangoz ameliyat yapmak istiyorum varmi dunyada ameliyat oldu mu?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @husegs

salyangoza ameliyat oldugunu hic duymadim. hic okumadim. onu nerden akliniza getirdinizki.
    bitek koklear implat yapilirken salyangoza elektrod denen naylonlar doldurulur.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123