Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    insan hastalanmaya görsün en iyi doktoru arıyor oysa yapılacak bişey varsa en kötü doktor bile aynısını yapıyor...işitme kaybının durdurulabilcek bi yöntemi varsa her doktor yapabilir iyisi kötüsü yok cihaz verilcekse verirler sen gidersin medikale orda ayarlarını yapıp sana verirler hepsi bu... iyi kötü doktor olmadığını nerden anladım he ben kas hastayımda gezmediğim iyi kötü doktor kalmadı türkiyenin büyük bi bölmünde değişik doktorlara gittim hepsi aynı cevabı verdi tedavisi şuan için mümkün değil kendini fazla yormadan hareket et sanada uygulanacak en iyi yöntem neyse onu önercekler...

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama senin de kapı kapı gezip çabaladığın gibi ben de çabalamak istiyorum.. hepsi bu..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

anlıyorum seni bir umut diyorsun bende siğorta doktoruna güvenmeyip bir umutla yola çıktım profları kestirdim gözüme ara ara iyi denen doç ve dr.lere gittim ama hiç biri değişik tek kelime etmedi hepsi aynı cevabı verdi...bütçen el veriyorsa yurt dışına çık istersen yapılacak bişey yoksa hiç bir Allahın kulu yapamaz tek çare dua edip bir mucizenin olmasını beklemek...

Üye
    can_bursa Avatarı

Gerçek Adı
    can_bursa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu biyonik kulak dedıgınız cihaz beyin sapı köşe timörü olana takılıyormu bilgisi olan varmı ?

Üye
    can_bursa Avatarı

Gerçek Adı
    can_bursa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oncelıkle teşekurler ilgilendıgınız için .beyin sapı köşe timörü beyinden buyna dogru olan bolgede yanı beyin sapında tam birleşme noktasında ve çift tafalı .beyin sapı köşe timörü deniliyo benim bildigim .timörlerin temizlenme imkanı sıfır malesef amalıyat cok riskli bursa uludag üniversitesi amalıyatı bu yuzden ıptal eddi .istanbul okmeydanı cesaret edemedı çapada aynı şekılde riskli gördü . şu an ankara gazıde gama kanefi diye anlandırılan ışın tedavisi gördüm kontroller var 6 ay aralıklarla . benim ögrenmek ısdedıgım bu cihaz timörlere dokunmadan takılabılırmı ?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

beyin sapi takilmazki
    kokleasi olmayan hastalara beyin sapi implanti yapan bir levent sennaroglu var
    bu beyin sapi implantida koklear implant kadar verimli olmadigini soyluyorlar galiba ses duyuyormus anca koklear implant gibi konusmalari anlamada cok faydali degilmis
    sizin dediginiz ameliyat cok riskli isterseniz bu kadar doktor dolasmissiniz onlarin onerilerini degerlendirin derim can bursa

Üye
    can_bursa Avatarı

Gerçek Adı
    can_bursa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

verdıgınız bılgıler ıcın teşekurler .benım timörler beyin sapında . bahsetmiş oldugunuz cihazı beyin sapına ve timörlere hiç dokunmadan bunu başarabilecek doktor gercekden bana lazım cihaz sanırım beyin sapına degil lulagın araka tarafına takılıyo biliyorum .yani demek isdedigim timörime dokunmasınlar ben onlarla mutluyum )

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

canbursa hicmi duymuyorsunuz eger isitme cihaziyle ses duyabiliyorsaniz boyle tumor gibi sorununuz varsa bence koklear implanti dusunmeseniz
    cunku zannedersem siz doktor takibi altinda olmalisiniz bu tumerler icin kemoterapi isin tedavisi her 6 ayda bir emar gibi seylerle takip altinda veya bunlar ileride olacak
    simdi siz koklear implant taktirirsaniz bu kadar seyleri koklear implant kaldircakmi bana denen koklear implantla emar cekimleri az veya cok riskli
    eger az bir isitmeniz varsa ameliyatla filan ugrasmayin tumerler icinse bilemem ama her seyi iyi bir universite hastanesinde tecrubeli bir ekiple karar veriniz
    levent sennarogluda cok basarili bir hekim ama
    amasi artik ozel muayenehanede ekibiyle hareket etmiyor ameliyatlarinida ozel hastanede yapiyor
    istersen durumunuz musaitse gel levent beye
    butun tahlil tetkik disaridan parayla
    1 subattan beri boyle
    cok pajhaliya malolabiliyor muayene ucreti degil sadece 250 lira muayene

Üye
    can_bursa Avatarı

Gerçek Adı
    can_bursa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    melesef 2007 yılında kaybettım bütün işitmemi ölecegimi bilsem saddece sunu diyebilirim size kızlarımın sesını bir kez daha duyayım o bana yetecek sonra varsın gerı cıkartsınlar hergun canım yanıyo bu yüzden ankara gazı hastanesıne yılbasına kadar tekrar gıdecegım ve ıyıce görüşecegim doktorlarla eger kabul ederlerse yapdırmayı duşunuyorum . timörlere dokunmasınlar dedemdekı gaye eger timörlere dokunurlarsa benı yataga mahkum ederler %100 masada kalkma olasılıgı %60 riskler cok fazla o yüzden timörlere dokunmadan yapdırmayı düşünüyorum maliyete gelince bir şekılde halledecegim o konuyuda verdigin bilgiler için cok tesekurler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12