Sayfa 4 / 21 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kingslayer Avatarı

Gerçek Adı
    caner arslan
    Son Giriş
    09.06-2013
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    üstad ciaz takıcaksın düzelecek bende çekiyorum ciazzıs içimde bir sivri sinek ordusu var sanki dünyayı sansürlü duymanı sağlıyor.

Üye
    esma16 Avatarı

Son Giriş
    12.10-2013
    Saat
    18:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tinnutus başımın belası çok şiddetli

nedir bu olmayan ses zarar gören işitme sinirleri birbirine çarpıyor beyin de bunu ses olarak algılıyor. nedeni bilinmiyor doğal olarak tedavisi de çınlamayı yokederim diyen bugünün teknolojisiyle yalan söylüyor

çare yok o yüzden bunu kabullenmek lazım. iç kulağı komple alınan insanlar bundan kurtulamadı....... çünkü beyin olmayan şeyi ses olarak algılıyor....

yok ben hala yalan da olsa umutluyum diyorsan..... Kulak çınlaması yani tinnutus rahatsızlığı nasıl tedavi edilir? (Memurlar.Net - Forum)

ama lütfen sadece okuyun buraya dadanan tacirlere paranızı da umudunuzu da kaptırmayın

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok kötü bir şey ya . Biran önce bitsin diyorum ve İnşALLAH Rabbim en kısa zamanda bize şu tedaviyi kavuşturur

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

omurilik felçlinin çaresi yok kulak çınlamamızın çaresi yok bu bizim kaderimiz sınavımız heralde çaresizlere yakalanmak allah hepimize hz eyüp sabrı versin inşallah

Üye
    esma16 Avatarı

Son Giriş
    12.10-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

widexin zen müziği çınlamamı yoketti takınca ama cihazdan verim alamadım. bende cihaz alma aşamasındayım ama bu widex olmayacak çünkü bana uygun gelmedi

acaba bu programı diğer cihazlara yükleme imkanı varmıdır

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    91

ee o zen muzik dedigin programi diger cihazi yukledigini varsayalim gene widexteki gibi olacak baska bir ses oldugu icin anlaman bozulacak
    zaten cihazin hangisini takarsaniz takin duymadiginiz ortam seslerini duyacaksiniz buda cinlamayi bastiracak iste
    oyle bilmemne programiyle cinlama onlemesi yaptigini iddia eden reklamlara kanmayin

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    60
    Blog Mesajları
    2

şer hastalıgımı var şekerden oluyormuş çınlama ve duyma kaybı b1 -b6 - b12 - vitaminiyle geçiyormuş ...

Üye
    esma16 Avatarı

Son Giriş
    12.10-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

süküfe bu farklı

benim çınlamamı hiçbir cihaz bastırmıyor. widexte bastırmıyor. ama bu zen müziği inanılmaz bir şekilde çınlamamı bastrdı. sürekli açık değil sessiz ortamda dinlemek için zen ha sürekli açarmısın bilmiyorum olur mu

ama widexten anlama anlamında az verim aldığımdan tercihim oticon veya phonak olacak deniyorum şu an

Üye
    selmanur Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben şunu merak ediyorum çınlamadan sonra işitme azlığı duymasında problem yaşayan varmı ve omurilik felçlilerinde kulak çınlaması oluyormu?bilgisi olan yazarsa sevinirim Allaha emanet olun...

Üye
    slethern Avatarı

Son Giriş
    29.06-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende çınlama olayı yoktu.eskiden iştime kaybım vardı ama ileri düzeyde değildi.normaldi.işyerinde(banka)müşterileri rahat duyabiliyodum.sanırım (doktorun dediğine göre)alerjik rinit işitme kaybını arttırmış olabilir dedi.bi gün aniden ağır derece bir işitme kaybı yaşadım.bunu hemen farkettim.bi kaç hafta içinde çınlama artmaya başladı.ilaçlar fayda etmedi.doktor işitme cihazı almama tavsiye etti.bi kaç hafta içinde işitme kaybım arttmıştı .neoldu bende anlamadım.sonuçta cihazı aldım.2 senedir kullanıyorum.cihazı takmadığım zamanlar yada az taktığım günler gece kafamı yastığa koydugumda çınlıyor dışarda sanki araba -motor çalışıyor gibi ses duyuyorum

Üye
    ulutanas Avatarı

Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 4 yıldır çınlama sorunu yaşıyorum çınlama sonrası duyma eksikliği de olduğundan kulaklık kullanmaya başladım. kulaklık kullandığım zamanlar çınlama kesiliyor çıkardığım zaman aynı yerinden devam ediyor konuyu güncel tutmakta fayda var yeni bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen paylaşım yapsınlar. herkese çok geçmiş olsun Allah bizlere yardımcı olsun inşallah.

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ulutanas aradaş 4 yıdır kulağın çınladığını yazmışsın işitme azlığı hemenmi başladı yoksa 4 yıl sonramı bende daha yaklaşık çınlama 6 ay oldu işitmemde şu an sorun yok acaba ilerde işitma azalırmı

Üye
    ulutanas Avatarı

Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş çınlama başladığı ilk günden itibaren 1 yıl boyunca 8 ayrı profesör e göründüm ama çare bulamadım ilk başlarda çınlamanın etkisi ile tiz sesleri duyamadığım belirlendi kulaklık tavsiye ettiler bende almadım. ama 1 yıl sonundaki testlerde işitme kaybı + çınlama ile algı sorunu tespit edildi. bugün hala aynı sorun devam ediyor duyma sorunu biraz daha arttı ama iyileşme yok maalesef. Allah doktorlarımıza akıl fikir versin bu konuda çareler üretecek zeka nasip etsin inşallah

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar selam bende de yuksek doz kemoterapıye baglı ısıtme kaybı olustu sag ve solda yüzde 47 kayıp..malesef bu na gore ısıtme cıhazı olmadıgı soylendı..Olsa bile bu frekanslarda bır cıhazın cok pahalı olacagı da belırtılmıstı..algılayamadıgım sesler kısık sesler kuş sesi ıslık sesı gıbı bırbırıne benzeyen sesler..cınlamaya gelınce bende baya bır sure cınlama sıkıntısı cektım.doktorum bır ılac onerdı bılmıyorum burda ılac ısmı vermek dogrumu ama ılac bıtkısel bır ılac tebakon fort dıye bır ılactı..baya bır azaltmıs hatta bır donem kaybolmustu cınlamam.ara ara yıne oluyor ama eskısı gıbı sureklı degıl..

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selamun aleyküm. Benim de 8-9 senedir çınlamam sabit. ilk senelerde kabul edemiyordum bu duruma alışmak çok zor oldu.Rabbim yardımcımız olsun çok zor bir durum.Halada aynı ama bazı zamanlar çok şiddetli çınlama oluyor sebebini bulamıyorum bir türlü.Mesela 2 gündür aşırı çınlamam var. Normalde bir gün sürerdi ama bu 2.gün inşallah geçer Bir ara atak geçirmiştim tam 2 buçuk hafta sürekli başım döndü kulağımda nabız atış seslerini hissedebiliyordum.Dolgunluk hissi vardı. Uzmana göründüm o kadar paramı verdim yinede çözüm bulamadı.Notropil betaserc bilmem ne bunları kullandım daha kötü oldum.Dualarla ayağa kalktım çok şükür geçti o günler.Bu 24 senede ikinci atağım oldu çok şükür ilkinde bir zararı oldumu bilmiyorum ama ikinci atakta olumsuz bir durum olmadı işitmem çınlamam aynı hep böyle kalsın onada razıyım.Dualarınızı eksik etmeyin kardeşlerim.
    Uğur arkadaşım tebakon fort diye bir ilaç önermiş onu nerden bulabiliriz en azından deneyelim belki düzelme olur Allah'ın izniyle.

Sayfa 4 / 21 İlkİlk 1234567814 ... SonSon