Sayfa 15 / 21 İlkİlk ... 5111213141516171819 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 211-225 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bthntlbe arkadaşım ben dede cınnama var capa cerrahpaşa ozel genek her dokdora gıttım cınnamaya cozum yok dokdorlar onu onemsemıyorlar bıle alışmalısın bununla yaşamaya dıyorlar. Bıton ılac kullandım halada kullanıyorum shukufenın dedıgı gıbı dokdorlara ve ılaclara cok para verıyoruz ama ya gecerse dıye duydugum yada tavsıye edılen ılacları kullandım ama gecmıyor sız cozumunu bulursanız paylasın kı bızde faydalanalım gecmiş olsun

Üye
    bitsinartık Avatarı

Gerçek Adı
    Yüksel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yok mu bunun bir çaresini bulan? Ömür boyu bu sesi dinleyecek miyiz?

Üye
    hcozalp Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Öncellikle Selamlar.
    Bende neredeyse 20 senedir var. Tanıdıklarıma da doktorlar bunu takmamaya ve alışmaya çalışın diyorlar. İşitme cihazı takmadığı zamanlar bu uğultular dalgalı bir şekilde bana da oluyor. Cihazı takınca etrafta ses olunca bunu bastırıyor.
    Zamanında çok bilgisayar kullanmıştım. Kulağımda uzaklarda sanki sürekli çalışan motor sesi varmış gibi sesler gelmeye başladı. Daha sonra öğrendim ki bilgisayardaki klavyelerin sesi kulağa zarar verdiğini okumuştum. Belkide bunun etkisi vardır.
    İşitmede sorunu olanların hemen hepsinde bu sorunun olduğunu biliyorum. Bu yüzden alışmaya çalışacağız, Tıp dünyası sorunu çözene kadar İnşallah.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

klavye sesi nasil oluyortuslara basarak trik trak denen sesseo kadarcik sesle cinlamami olurmusbaskacaklavye sesi hic bilmiyorum.o trik traklarda normal cevre sesleri icinde devede kulak bence. hicbir zarari yoktur bence. biz cok ileri isitme kaybinda kulak cinlamalarini azaltmak icin isitme cihazi en iyi ilac. ama duyan milleti icin zaten ses duyuyorlarki.onlar icin kulak cinlamasi problem olmamasi gerekiyor diyorum sesleri duyduklari icin.

Üye
    hcozalp Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Başlangıçta bana da saçma gelmişti fakat detayı okuyunca mantıklı geldi. Klavyeden çıkan seslerin frekansları kulağa zarar veriyormuş. 20 sene önce falan gazetede okumuştum yanlışım olmasın. Tabi bizim gibi ağır işitenler için geçerli mi bilmiyorum. Sağlıklıca kalın.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

ahh burayi MEHMET AKSIT bey okusaydida. bize bu klavyeden gelen seslerin hangi frekansa geldigini aciklasaydi bizde o frekansimizi korurdukkulak cinlamasi olmamasi icin ben vaz gecerim o frekanstan. hic olmazsa isitme cihazimizi ayarlatirken o frenkansin seslerini az yukselttirirdik.
    hadi bilen biri yazarmi bence 500 frekansta klavye sesi.alooo MEHMET BEY ne olur bizleri bilgilendir.

Üye
    alp_karak Avatarı

Gerçek Adı
    alpaslan karak
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok sevilen biri olmamak lazım

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir konusuyoruz ama bırde cıkıp ben kurtuldum bu cınnamadan dıyım bıze yardımcı olmuyor artık bende umudumu kesdım bu cınnama bızı bırakmayacak omur boyu karamsar olmam ıstemem ama durum onu gosterıyor

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    2

Çınlamadan muzdarip arkadaşlar; uzun süre yazıp yazmama kousunda terddüt ettim ama yazıyorum; annemin kulaklarında tinnutus yani çınlama vardı; bunun için çok doktora götürdüm;
    Vastsarel, Vasoserc falan kullanıyor ama bunlarda çınlamayı kesmemişti; şimdi sadece vertigo için kullanıyor bunları; Gelellim sadede; İnternetten araştırıp buldum Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun LAHANA Kürü: Belirli bir şekilde lahanayı kaynatıp belirli sürelerde içiyorsunuz; tam kullanım şeklini net ten bulabilirsiniz; U vitamini ve Lahana Kürü açıklaması ne te mevcut;
    Arkadaşlar annem bu kürü 2-3 kere denedi; daha ilk denemede çınlama kesildi; bir süre sonra tekrarlayınca çınlama yeniden denedi ve SONUÇ : ÇINLAMA KESİLDİ!!!!!

Üye
    _sevda_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu kürü bende okumuştum ama denemedim sizde işe yaradığına çok sevindim geçmiş olsun.

kür bu olsa gerek

İbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü

Diyadinnet'te yayınlanan İbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü yazısı, sitemizdeİbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.
    Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Tinitus - kulak çınlaması şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık, fıstık, ceviz , ayçekirdeği ya da kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.
    Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.
    Uzun yıllardan beri tinitus problemi olan kişilere, 15 günlük beyaz Lahana kürünü öneriyor.Beyaz lahana kürü :-Kaynamaya başlayan yarım Litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyarak 10 Dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.-Elde ettiğiniz suyu,Sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer Su bardağı için. Bu işleme toplam 5Gün devam edin.-Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.-Aynı zamanda Toksin atıcı ve Bağırsak Kanserini önleyici bu 10 günlük kürü, 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.Bunun dışında ; Kesinlikle yüksek seste müzik dinlenlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın.Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.Not: Hekiminizin kontrol ve önerilerini asla ihmal etmeyin.

Üye
    bitsinartık Avatarı

Gerçek Adı
    Yüksel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lahana kürünü bir deneyeyim bakalım. Tinnitusu bitirmese bile en azından bağırsaklara faydası olacağı kesin!

Çınlamanın, bağırsaklardaki bir mantar sebebiyle olduğunu bir yerde okumuştum. Ne alâkası olduğunu anlamadım ama bu kürü denemekte fayda var.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

bu sene lahana bollkime satmaya bilmeden saracoglunun sarlatanligiyla biz kulak cinlamalilara sasik lahanayi bi guzel kakalayacaklarotla cople olsaydi kimsenin kulagi cinlamazdi. ibrahim saracoglu kendi icsin sasik lahana suyunu

Üye
    _sevda_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe;
    adamo isimli aradaşın yazısını okudun değilmi annesine iyi gelmiş başkalarına da iyi gelir dilekleriyle deneyimini paylaşmış ibrahim saraçoğlunu savunmak gibi bir niyetim yok ancak saraçoğlu bu kürü paylaştı diye herkez denemiyor kaldıki sende onlardansın ayrıca adamo isimli arkadaş bu deneyimini paylaşmakla satılan lahanalardan gelir de elde etmeyecek arkadaşın yazınızı okuyup ta evinde deneyen 10 kişiden 1 tanesinin hadi 100 kişiden 1 tanesinin çınlaması geçse sen üzülecekmisin yapma Allah aşkına iyilik yap at denize misali

şifanın asıl kaynağı tabiki önce RABBİM sonra ise tıptan önce alternatif tıptır yani otlardır. yaptığımız yorumlara dikkat edelim adamo arkadaş yalan söylüyor olmaz değilmi amaç paylaşmak destek olmak sebep olmak
    iyi günler.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

kardesim kucukken usutmustu. annem bebek aspirini vermisti. aspirinin tadoini sevdi bizim yumurcakturp gibi saglamken numaradan aspirin versin annem bide ilgi gostersin diye basim agriyo diye ortaligi yirtinca annemde ona bonibonlari dayiyodu bu basagrisi hapi daha cabuk iyi ediyormus diye
    adamonunkide ona benziyo istevalla billa su medyaya cikipta otla cople hastalik duzelten saracoglu gibilerine kill oluyom. ustelik b ide kulagim delirtiyo bu sira cinlamayla. ehhhh sabirrrrrrr.

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Elim kırılaydı da yazmayaydım; annemin geçtiğini söyledim; sizde ne olur bilemem... Ama iyi niyetime ters tepki; YAZIKLAR OLSUN!!!
    Neyse shukufe nin de zıtlaştığı İbrahim Saraçoğlu'ymuş... Direk beni hedef almamış... Zaten _sevda_ nın dediği gibi satılan lahanlardan komisyon almayacağım; ayrıca bu "tedaviyi" annem 1,5 sene önce uyguladı...

İyilik yap denize at; balık bilmezse HALIK bilir...

Sayfa 15 / 21 İlkİlk ... 5111213141516171819 ... SonSon