Sayfa 10 / 21 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kulak çınlaması şikayeti olanların dikkatine...Çörek otu yağını çınlayan kulağınıza sabah akşam 2 şer damla damlatmak kulak çınlamasına çok iyi geliyormuş.Yağın bayat olmaması,taze olması,katkı maddesiz ve güvenilir bir yerden temin edilmesi gerekiyor...Netten okumuştum ne kadar doğru bilemiyorum ama evde kendim Çörek otunu taze olarak kahve öğütme makinasında öğütürek başka rahatsızlıklarım için kullanan biri olarak çok faydasını gördüğümü belirterek deneyin derim en azından bir yan etkisi ve zararı yok ama kesinlikle katkısız ve taze güvenilir yerden almanız gerekiyor.Netten araştırma yaparak güvenilir bir bulacağınızı umarım...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

anaaa kulak cinliyo diye artikin kocakari ilaciyle sagirmi olalim bunu hic yapmayin derim o yaga toz tuy yapisirsa al sana buson isin yoksa 6 ayda doktora gidiyoz temizletmeye dahami cok buson temizletelim corek otuyagi bi mok yapmaz tikayip daha sagir oluruz bence

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Shukufe, bir kere de Allah rızası için yazılan bir yoruma muhalafet etmesen ne olur acaba ? Kocakarı ilacı dediğin şey alternetif tıp ta yıllardır uygulanmakta..Hem sen sanki sağır değilmişsin gibi sağır mı olalım yazmana anlam veremedim ?
    Yıllardır kulağımı kaybettim diye implant adaylarını ameliyattan vazgeçirmek için uğraşlar veren sen değilmisin ? Korkuyorsan kullanma ama lütfen kimseyede engel olma...Çok ileri derecede işitme kaybı ve çınlaması olanlar denemekten bir şey kaybetmezler ya fayda ederse ?
    Çörek Otu yağını insanlar şifa niyetine ilaç yerine içiyorlar.Bilmiyorsan nette Çörek Otu ve Yağı yaz biraz araştır öğren sonra muhalefet et...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

ehi ehi ehi sagirsak sen desende demesnde sagirikda adamin yuzune sagirsin demek ayip
    bi dokun bakayim corekotu denen naneyi sabunla bilem cikmiyo kulak zarina yapisiyomu sindi
    allah rizasi icin faydali seyler solenir faydasini gordunmude milletin kulagina yag dokuyon doktorun care bulamadigina pis bi yag care olacak diye dayatirsan adama gulerler

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ansızın arkadaşım yazdıklarını okudum daha once yine burada bir arkadaş demişti çörekotunu kulak için sabah ac karnına ıcıyormuş bende denedim netten araştırmıştım kulak ıcın degil ama vucuda faydası cokmuş gerci yarım bıraktım szi <şukufeye bakmayın lutfen duydugunuz herşeyı paylaşın ısteyen uygular ıstemeyen uygulamaz çörekotunun hıcbır yan etkısı yok mıdeme dokundu benim gerci ama o kadar.
    Gecmiş olsun hepimize umarım gecerde

Üye
    rainy35 Avatarı

Son Giriş
    14.11-2013
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

...ansızın...;

ben deneyebilirim zaten sol kulağım hiç duymuyo çınlama var bildiğiniz iyi çörek otu yağı var mı eczaneden mi almam gerekiyor?

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rainy35 aktarcılarda var bir iki aktarcı gezınce ıyısını bulursun gerci herkes sattiğini ıyı dıyo ama kararı sen ver ve al bıldıgım ıyı bır marka yok ben tanıdıkdan almıştım. ıyı dedi. ben tamamını bıtıremedım ama baya içtim bi degişiklik olmadı sizde deneyin zararı yok ama benim mıdeme dokundu bıraz.

Yanlız dıkkatımı ceken bır şey var benim de sizin de ve siteden tanıştıgım bir iki arkadaşında sol kulagında sorun var bu bır raslantımı yoksa sol kulak saga göre dahamı zayıf her zaman sag kuvvetlidir teorisinden gidersek bilemiyorum dikkatımı çekti sadece.

umarım sıze ıyı gelir allah sıfamızı versin

Üye
    rainy35 Avatarı

Son Giriş
    14.11-2013
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağolun amin cümlemizin... benim 5 yıldır var ağır farenjit geçirmiştim ondan birkaç ay sonra başladı işte Allahtan diğer kulağıma bir şey olmadı

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

.ansızın...;

hislerime tercüman olmuşsun ne diyim
    Çörek otu gerçekten mucizevi peygamberimiz tarafından da "Ancak ölüme çaresi yoktur diye" hadisi geçen bitkilerdendir...

Kulak çınlaması iç kulaktan gelen bir sorun yanılmıyosam KKB uzmanına gittiğinizde bu konuyla ilgili ilaç veriyor kardeşimde olmuştu doktora gitti bi iki hap kullandı geçti..

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

benim çınlama geçti bitkisel bi hapla konusunu açtım denemek isteyen içer işe yararsa ne ala

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hakiki katkısız çörek otu yağının nerede temin edebilirsiniz maalesef bilmiyorum keşke bilsem. Aktarlarda bulunur son kullanma tarihine ve rengine bakmak lazım. Rengi mat ve bulanık olmayacakmış. Eczanelerde marketlerde satılanlar taze değil asla tavsiye etmem. Bu istanbulda neyi taze bulabiliyorz ki Olsa olsa Bolu yolu üzerinde bir market var ama marketten çok aktarcıya benziyor içi şifalı bitkiler ve yağlarıyla dolu oralara sormak lazım. 2 ay önce Ankaraya gidiyorken gözüme çarptı ama o zaman çörek otu yağının kulak çınlamasına faydalı olduğunu henüz öğrenmemiştim.

Sirine, aynen Peygamberimiz öyle buyurmuş. Bu yüzden şifasına daha çok inanıyorum...

Cannan, kullandığınız yağ kesinlikle bayat veya katkı maddeli olabilir. Ayrıca fazla kullanılmamalı. Nerde okudunuzsa günlük ne kadar kullanmanız gerektiğini ve aç karnınamı tok karnınamı alınması gerektiğini mutlaka sorun..

Üye
    Nilguncanturk Avatarı

Son Giriş
    23.09-2014
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çaresizlik denen yerdeyiz sanırım hepimize acil şifalar bebegim var 5 aylık oldu tümör nedeniyle cimlamam var o masum bebeğimke bile istediğim gibi ilgilenmedim yavrum o kadar tatlı ki napcagimi şaşırdım psikoloji zaten gitti elin kolunBağlı bekliyorum bi care cinlama beni bitirdi diyebilirim

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun canım ya bende aynı durumdayım çaresı yok bu çınnamanın senınkısı tümörden miş tümörden çınlaması olanlar varsa sana yazsalar ıyı olur. Bu arada bir doktora gıt piskolojın ıcın ınan rahatlarsın ve cocugunlada daha ıyı ılgılenırsın. Senı hayata baglayan bır çocugun var Allah ona sağlık uzun omur versın hiç bırşey ıçın olmasada onun ıcın mucadele et ve sağlığın ıçın tedavın ıcın mucadele et. İnşallah saglığına kavuşursun bizde tabii iyi aksamlar

Üye
    jezebel Avatarı

Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gingkonun faydasını gördüm arkadaşlar şükür, sessizlik ne güzel birşeymiş... Tebokan 19 mg günde 2 kere kullandım, arkadaşların söylediği eşdeğer başka ilaçlar-bitkisel ürünler de fayda sağlayacaktır sanırım. Doktorunuza bir danışıp deneyin bence.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar tebakon fortu doktorunuza danısıp kullanabılırsınız...(Ginkgo biloba ekstresi)

Sayfa 10 / 21 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon