Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asamet Avatarı

Gerçek Adı
    ASAMETAK
    Son Giriş
    05.03-2014
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cumletten ıyı gunler.ben lıse 4.sınıf ögrencısıyım suanda stajda goruyorum.sag kulagımda amelıyat ısdeıler gecen sene oldum tekrar ıstedıler amelıyatı ıcınde bı cısım gormusler aradan 1 ay gecmedı 2.amelıyatımı oldum.keske olmasaydım dıyorum.ıltahap zaten durmamıs vazıyette dısarı akmasada ıcınde tıkanık oldugunu anlıyorum.damla kullanınca 1 hafta kullagım daha ıyı oluyor.amelıyat oldukdan sonra baya bı sonra kulagımda cınlama ugultu cıktı arasıra gıdıyor yıne gelıyor duymam %50 sag %50sol leven sennaroglunda olsam amelıyatı duymam daha ıyı olurmu.sıkıntı cekıyorum .Rabbım hepımze acıl sıfalar versın.gercekden kulak dıger organlarımız gıbı cok degerlı bır azamızdır.amelıyatı ıstanbul sıslı etfalde oldum. sıslı etfalı kbbsı ıyı dedıler oldum fakat memnun olmadım.bılgı verırsenı sevınırım.ıyı gunler.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

asamet cısım gormusler dıyosun ınsallah kotu bırsey degıldır
    sız duymaktan once ıltıhabı kurutmak ıcın amelıyat olmalısınız
    ıyı bır doktora amelıyat olursanız ınsallah bu ıltıhap belasından kurtulursunuz. yoksa akıntıyle beraber hepten ısıtmenızı kaybedebılırsınız amelıyatta olsa kurtulmaya bakın

ne yazıkkı amelıtla duymak olmuyor kım hangı doktor yaparsada. ama uzulmeyın 50 db ısıtme kaybı az bır kayıp cıhazlardan faydalanabılırsınız kayıp ılerledıkce cıhazdan faydada az oluyor

Üye
    hacı42 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Türkiyem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

valla benim sol yok zaten sag patlak kemikler tıkır tıkır oynuyor sordum doktora hocam şimdi bu kemikleri yerine koyarsak iştme miktarı artar mı dedim gülerek he artar dedi ilk defa ben de orda kabalaştım recep ivedik dedimişitme artmayacakt a ne halt yemeye kesecen beni dedi sadece kemik tıkırtısı olmayacak dedi .ben kemikler ile mutluyum arkadaş..

Üye
    rubens_tr Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    25.11-2014
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, ben de Timpanoplasti ameliyatı olacağım. Doktor seçimi konusunda iki doktor arasında kararsız kaldım. Birisi Sarp Saraç, diğeri ise Ömer Faruk Ünal. İkisi de Hacettepe kökenli ve şu an İstanbul'dalar. Bu iki doktor hakkında fikri olan var mı? Teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12