Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    omer faruk uzun Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    18.06-2017
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben çok iyi tanırım bunu ALLAH bir daha karsilastirmasin bu adamin muayenesi sine oğlumu goturduk. 10 sene önce idi galiba benden 35 binlira para istedi ve bu çocuğun acil koklear implant ameliyat olmasi lazım dedi. Bende devlet yolu ile denedim Marmara üniversitesinde heyete girdik bizi heyette tanımadı SOYLEDİGİ KELİME. GEREK YOK İSİTME CİHAZLARİ İLE DUYAR O AN BASİRETİM BAGLANDİ BİR SEY DİYEMEDİM
    Allah dusurmesin

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Ayrton Senna Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    264
    Blog Mesajları
    83

Dünyanın en iyi kulak ve boyun doktoru dur. 2007 senesinde beni ameliyat etti ve bugün telefonla konuşup oğlumu anlıyorum mükemmel bir Doktor Harika bir implant yaptı ve sayesinde ona minnet borçluyum aldığı para son kuruşa kadar helal olsun. Inşallah ikinci kulak ameliyatı için de para olursa yaptıracağım Allah ömrünü uzun etsin canım Doktorum

Üye
    omer faruk uzun Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    18.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@shukufe

Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum saolun

Üye
    Ayrton Senna Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    264
    Blog Mesajları
    83

@shukufe doğru onca bilgiyi ameliyat yeteneğini onca çalışmayı da devlet soktu değil mi onun kafasına azıcık söylediğinde mantık olsun. @omer faruk uzun Yusuf abi çok üzüldüm çocuğun için Allah şifa versin yani beni yanlış anlama yın ama olayı tek taraflı dinliyoruz birde hocamızdan dinlememiz lazım çünkü o benim olduğum dönemde 4-5 kişiyi daha ameliyat etti herkes çok memnun kaldı . Bahsettiğiniz parayı bize de dedi 22 bin dolar bir kulağı devlet veriyor dedi ve sadece herkesten olduğu gibi bizden de ameliyat parası aldı onun dışında bir defa da herkesten olduğu gibi özel muayenehanesinde ücret aldı o kadar. sonuna kadar da helal olsun ona.

Üye
    omer faruk uzun Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    18.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bak güzel kardeşim. Sen benim yazdığım i tam anlamadın galiba tekrar oku bize muayene hanesinde kesinlikle olması lazım diyor para istiyor. Sonra heyette onay vermiyor köy bakalım kendini benim yerime saygilar

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    egos66 Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:52
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 2 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benzer bir durumu bende yaşadım Levent Sennaroğlunda..Üniv hastanelerinden odyo testim vardı, Tomografilerim vardı hepsi güncel 1 hafta öncesinin adam benden tekrar tomografi istedi (225TL),işitme testi istedi (200 TL) yazık günah değil mi ? Hepsinin hakkını yemeyelimde çoğu böyle bunların galiba,,tecrübelerine dil uzatmak haddimize değil ama insanlıklarına gelince bişey diyemiyorum yazık...Bu adamlara ameliyat olursun başarısız olursa ben napıyım kardeşim başarısız olduk sana söylemiştim %1 ihtimalde ihtimaldir sonuçta deyip kestirip atacak insanlar umursamazlar..Ha bu durum diğer doktorlardada olabilir ama en azından karşı taraftan yalandanda olsa üzülmesini uğraşmasını beklersin demi bunlarda o olmaz..Bitti gitti derler...Levent hoca o kdr sertki kulağıma bakacak beni 4 büklüm koltukta kıvrılmamı istiyor boyumda uzun ulan Allaha şükür eeklemlerimde sorun yokta olmuyor işte boyumu göğsümün içine nasıl sokayım demi beni azarlıyor paraya doymuşlar seni önemsemiyorlarr,ben zaten hastayım ilgi alaka beklerimm sonuçta paramla yanına geliyorumm..Sen ünv hastanesinde hizmet vermiyorsun,özel yer açmışssın bende senin müşterinim nerde kaldı o zaman müşteri memnuniyeti ?? Yok abicim yok kesinlikle ne kdr ustada olsa ben korkarım böylelerinden Allah düşürmesinn giderim ünv hastanesinde ameliyatımı olurum eğer illede olacaksam..Allah herkeze yardım etsin sağlıcaklaa

NOT:Bu yaşadığım olay günceldir yaklaşık 15 gün önce gitmiştim..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12