TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Farukkoc Avatarı

Son Giriş
    14.01-2018
    Saat
    04:36
    Yaşadığı Yer
    Belcika
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamunaleykum abi sana bir sorum vardi sen menier hastaligi yutkunurken köpük sesi geliyor diyorsun o ayni bendede oluyor sanki dal kirilmasi gibi ve esnerken de o ses citir citir yine var ayni sendede oluyormu bu ara sira baş dönmem oluyor merrak ettim

Üye
    kahramanOrdu_ Avatarı

Son Giriş
    26.03-2018
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

@Farukkoc

Merhaba,

Benim meniere atakları devam ettiği için, şuan iki kulağımda çok ileri derece olduğunda artık yutkunurken ses gelmiyor. Fakat baş dönmeleri hala devam ediyor. Şuan tedavi sürecindeyim, kulaklara kortizon iğne vuruldu, şuan gentamisin iğne vuruluyor. Sonucu bende merak ediyorum. Eğer ataklar durdurulursa sol kulağıma koklea implant ameliyatı yapılacak.

Bu arada, koklea implant ameliyatı için meniere ataklarını durdurmamız şart diyorlar. Meniere hastası olupta koklea implant ameliyatı olan var mı? Varsa gerçekten bu ataklar durduruluyor mu?

Üye
    Kudret_10 Avatarı

Son Giriş
    13.06-2018
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@mother

Bende daha yeni ameliyat oldum işitmemi kaybettim baş dönmesi ve baş ağrısından şuan hiç duymuyom yarın rapor alcam bakalım kaç verecekler totem yazıyı işitme testinde 52 alursın diyorlar baş dönmem falan geçti ama işitmemi geri gelmedi biyonik kulak taktırmam gerekiyomuş oda balıkesir de yok ya İzmir ya bursa da di doktor halimize şükretcez yapcek bişey yok alışcez bu hayada demek 4 mayısta oğluna sünnet yaptım 14 mayısta fenalaştım işitmemi kaybettim bunda da vardır bi hayır diyom

Üye
    Alina Avatarı

Son Giriş
    20.06-2020
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Beni de 2 senede bir yokluyormuş sağolsun Menier ama ben hep nörojilerde derdime derman arıyordum Polinöropati de var çünkü 2 senesi doldu mu dengesizlik unutkanlık başdönmesi devamlı uyku hali yaşıyorum . Gene aynı şikayetlerim nüksedince eski MR larını da görelim dedi nörolog . MR ları ararken eski raporlarımdan birinde - 2008 senesinde almışım -
    Menier artı Polinöropati teşhisini görünce jetonum düştü . Velhasıl nörolog gorünce ne yapacak çok merak ediyorum vallahi zira dengesizliğin nedenini bulmak için PET bile çektirtti bana .

Üye
    Göktepeli63 Avatarı

Gerçek Adı
    Hacı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok geçmişler olsun arkadaşlar bu hastalık bendede var doktora gittim sefal fort berasert bide serum yazdı dıremıne konulacak içine bir ampul daha var ondan yazdı çok rasız edici bir hastalık korkuyorum basım donmesın dıye bitkisel bir tedavisi varmı birde şapkaya takılan bir alet var işte kıristali yerine koymamızı sağlıyor video da izledim bu gibi tedavi yöntemleri var sizlerde bu tedaviler gibi uygulamalar yaptırdınızmı rica etsem tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12