Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bir arkadaşın tavsiyesiyle solgarın ekinezya kapsülünü kullanmaya başladım iyi geliyormuş diye duydum yaklaşık 1 haftadır günde 2 kapsül içiyorum işe yaradımı bilmiyorum ama bende bir değişikler olmaya başladı çınlamam şekli değişti şu an ince ses olarak çınlamıyor tırlama sesi çıkıyor ve kulağımda tırlamayı hem ses olarak hem his olarak hissedebiliyorum işitme seviyesi olarak bir şey değişmedi ama parmağımı kulağıma sokup içeri giren parmağıma diğer parmağımla vurduğum zaman vurma hissini daha iyi hissediyorum fakat her an başım döncekmiş gibi his var bir işe doğru odaklanamıyorum.birde terleme yapmaya başladı.bu bitkiyi kullanan başka arkadaşlar oldumu hiç paylaşırsanız sevinirim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

ne yaptin satlasss
    gerci hak veririm sana da bide gulerim aglanacak halimize
    ekinezyayi kullaninca telemen ;ekinezya usutmeye iyi gelir grip olunca kullanirim ben baslarken bi kac ekinzya tamam hafif atlatirsin iste terlemen ondan
    bitkisel cinlama tedavisi dersen gingo biloba kapsulu bendwe ise yaramisti cinlamaya ama igrenc kokusuyla paraciklarimin epi eksilmesine vesile olunca kestim
    sana tavsiyem duymak icin bile olsa b itkisel tedavi yan etki olmaz diye sakin ama sakin herbalistlerin martavallarina kanma bilmeden kullaninca olan sagliginida kaybedersin olsun duymayalim amma saglikli olalim dimiya

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

shukufe;

Altına aynen imzamı atıyorum.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla shukufe bilmem gribi ben bugün beni iyice salak yaptı teknik resmi bile tersten okumaya kalkıştım bugün neyse 35 tl. verdik devam edelim bakalım bu değişiklik ne olacak olurda benden 3 gün içinde haber alamassanız bilinki öteki dünyada kulaklarım açılmıştır hade hayırlısı bakalım

Üye
    al bunu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ekinezyayı bilmem de b vitamini almanın faydası olabilir zira sinirleri yeniliyormus.. bitip yiten sinirlere kim napsın arkadasım diyorsanız, hiç degilse ilerleyen işitme kaybımıza bir nevi mani olabilir.