Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    orası ölede ben kulsak arkası aldım kalıbı kulagımı çizdirdi kanattı geri vermedim çözüm buldular şimdi iyi rahatım şükür

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizin adınıza svindim cihazınızdan memunsunuz kualğınıza uyan cihaz bulmuşsunuz inşallah beim sorunlarımda çzülür. Siz çalışıyormusunuz
    ben işte zorlanıyorum o yuzden cihazı önemsiyorum çalışırken zor oluyor duymadıgımı biliyorlar am cihaz varken duymamak beni üzüyor.
    Benim anladığım bir onudaha var dr lar neden duyan kulaga cihaz veriyorlar ki az duyan kulaga verseler onun dumasını saglasalar saglam kulak zaten duyoyor . benim mantığım öyle ama onlar farklı düşünüyor

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    12

İşitme cihazıyla iyi duyan kulak duyumunu yitirmeye başlayacağından daha kötü olan kulakla eşitlensin diye olabilir mi? daha ağır duyana taksalar bu kulak büsbütün tembelleşecek amaç bunu engellemek olabilir...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Tembelleştirir...Benim doktorum bana kesinlikle sadece çok zor kaldığımda cihazımı kullanmamı Israrla söyledi...Ama kime söyledi
    Rahatıma düşkün olduğuma ben hiç bir şekilde cihazımdan vazgeçmedim bir gün herhangi bir şekilde veda edersek birbirimize çerçeve yaptırcam vucudumun bir parçası canım cihazım Kullandığım andan beri bana ne yük yaptı nede bir rahatsızlık harbi sevdim onu
    Ben cihazımı çıkardığımda duyan biriyim ama asla kendimi sıkamam kasamam dikkatimi vermek için uğraşamam duyacağım diye iyisimi kısa yoldan rahatlık
    Bazen domuz gibi duyuyorum... istediğimi...
    Birde iyi kulağa veriyorlar kötü kulağa veriyorlar diye bir şey söz konusu değil tabiki iyi kulağa verecekler sağ duymuyorsa sola takıcaklar bu doğal bişey sebebine gelince....
    Beyin öyle bir sistem ki sağ taraf sola sol tarafta sağa hükmeder....Sola takılan bir cihaz sahibi aslında sağ tarafında problem yaşıyordur Yani sağ tarafa takılan takviye sol tarafa destek olur aslında....
    Beyin işlevi çaprazdır....Yanlışım varsa düzeltilsin

Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben calışıyordum işten cıktım cannan bende işyerinde zorlanıyordum ama şimdi evde oldugum için zorlanmıyom cnm

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende çalştığım iş yerinde zorlanıyorum canım sıkılıyor işten çıkmayı düşünüyorum ama çalışmak zorundayım da . Hala cihaz sorununu çözemedim yeliz olmuyor iştediğim verimi alamıyorum cihaz kulagımda iken duymadığım zaman çok sinirleniyorum ve takmıyorum cihazı. cihaz varkende duymuyorum yokkende neden takıyım ozaman diyorum

Üye
    desibel132 Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    ADANA/SEYHAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Pop star mehtap şarkı bile söylüyor işitme cihazıyla. cihazım olmasa ben duyamıyorum diyor.Bir ara pop starda canlı yayında pili bitti demişti işitma cihazının detone o yüzden oldum demişti Spor yazarı ali sami alkış, rahmetli başbakan bülent ecevit, yılardan beri işitme cihazı kullanır. kanal içi olandan. Ve Acun ılıcalı arada sırada kullanır. Zaten Abisinin işitme cihazı firması var. Geleceğim nokta şu. bu saydığım iismlerin maddi durumu çok iyi. en iyi kulaklığı alabilirler. Malesef devletin karşıladığı işitme cihazları çok kötü performansa sahipmiş genel kanı bu. Bir keresinde bana widex marka (dünyada bir numara ) işitme cihazı taktılar. normal insan sesinden bile fazla sesleri çok ilerdeki fısıltıları bile duyuyordum. o anda caddeden bir kamyon korna çaldı kulağım patlıyordu adeta ben şuan takmıyorum en iyisini almak için biraz daha para biriktirmem gerekiyor

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

arti evdeki buyuklerin buyruklarinida duymama numarasi yapip bisuru angariyeden kurtuluyosun seni kurnaz soykan

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar cihaz konusunda hata bendede var yeterince araştırma yapmadım yapamadım
    bilmediğim bir şeydi
    daha önce kullanmamaıştıö hangi marka iyidir kulagıma hangisi uygun bilemedim ne tavsiye eti iseler onu denedin ve aldım cüzzi bir rakalda daegil fyetı baya pahalı aldım ama kayıp fazla ya kulak içi yeterli gelmedi kulak arkasını istemesemde alacagım galiba

Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cannan senin kulak içi kullanıyorsunya markası ne cnm

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim cihazım yelizcigim siemen netro 16 cıc ama yeterli gelmedi bugun iade ettim biraz pahalıydı zor oldu ama biraz kesinti sonunda hallettik. 1 haftalık denemek için kulak arkası aldım oticon kayıp fazla ya bu iyi gelir insallah
    şuan kuagımda kulak içine nazaran daha iyi

Evet soykan seninde yazıgın gibi kulak içi istememe ragmen kulak arkası aldım demeke için tabiii duymak istiyorsam bunu yapmam gerek artık anladım

Üye
    sarmaşık Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canan,
    cihazlarının markası nedir merak ettim

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sarmaşık cihazımın markasını sormşsun sıems ti ama degiştirdim benim kaybım yüksek aslında kulak arksı kullanam gerekli ama ben inatla kulak içi istiyorum ya sorun ordada kaynaklanan bilir. Ya bilmiyorum ama cihaz bana göre eğil duyma kaybım dan dolayı zorlanıyorum da takmam gerek aslında

Üye
    BERATS Avatarı

Gerçek Adı
    berat
    Son Giriş
    26.07-2011
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bendede solda 75 sagda 65 kayıp var sag tarafa oticon çihaz aldım oticondaki odyocu sol kulagada kullanmam gerektigini yoksa sol kulagın duymaya duymaya dahada körleşecegini söyledi acaba dahamı iyi olur dahamı kötü olur bilgi lütven

TEŞEKKÜRLER

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende ki kayıpta her iki kulakda bana da sana söylediklerini söylediler ben cihazı pek benimseyemedim ama yinede her iki kulağada aldım sol ileri derece kayıp ona takıyorum ama sağ takmıyom çantamda benimle gezior söyledikleri doğru olabilir ama iki kulağa takmak bana göre değil evde takıyım diyorum oda olmuyor

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon