Sayfa 7 / 10 İlkİlk ... 345678910 SonSon
Toplam 138 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sadıkbaygul Avatarı

Son Giriş
    07.04-2015
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kortizon tedavisi yaptıean var mı

Canberk tedaviler sonuç verdi mi düzelme var mı

Üye
    jutenyam Avatarı

Son Giriş
    14.04-2015
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    s.urfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam gecmiş olsun bende cınlsms sonrada işitme kaybı sag %40 sol %80 hatta cihaz bile aldım 3000 baktım insanı geri zekalı yapıyor hemen cıkardım önce hacamat 4 seans sonra sülük 7 seans şimdi net duyorum sol biraz ugultu var oda gecer insallah zamanla hala 3 sean daha yapacagım gayet iyi yapmanızı tavsiye ediyorum gecmiş olsun

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

suluk arayip kan emdirmektense solucan dolduralim kulagahemde solucanda kok hucre varmis

Üye
    strazyevsk Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    3

varmı şu sülükten hacemattan fayda bulan benim sağ kulak total şimdi gitsek içine sülük falan soksalar duyacak mı =)

Hiç sanmıyorum sağ kulağıma 5+1 müzik sistemi soksam banamısın demiyor =)

Üye
    Reddawn Avatarı

Son Giriş
    16.03-2016
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhama @jutenyam

Bende sizin gibi işitme kaybından muzdarıbım.Bu ; hacamat ve sülüğü kısa bir süre önce takip ediyorum.Bilgi edinmeye çalışırken Allahtan sizin yazınıza denk geldim.Gerçekten çok faydası oldumu.Hacamat ve sülüğü yaptırırken vücudun belli bölgelerine uygulanıyormuş.Size hangi bölgelere uygulandı.Hangi zaman aralıklarında yapıldı seanslar.Bir anlatırsanız çok seviniriz.Bunu okuyan belki binlerce benim gibi insan size dua eder.İşitme engelim % 37 .Yarısına bile düşse razıyım.Konuşmamıda çok zorlaştırıyor artık.Saygılarımla...

Üye
    emre03 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    04.09-2015
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkdaşlar yaşadığım yerde bu sülük hacamat işinde uzmanlaşmış yer yok bi tane buldum o da yapalım kesin bi şey diyemem bi çok hastalığa faydası var demişti özellikle bu konuda ankarada suat arusan yanlış hatılamıyosam bu adam var sülük konusunda uzman sitesinde falan bazı iştime kayıplarını düzeltmiş ama işitme sinirleri hasr görene rastlamadım snaırsam bu siede birisi ankarada bi adam var sülükle iyileştiriyormuş aradım gel seni cihazdan kurtarrım yazmış ama tuzlu geldi ücreti gidemedim demişti bunun dışında karamürsel hacamat face sayasından adamla konuştum o da faydası var dedi ama uzak olduğu için gitmedim ben istanbul ankara gibi şehirlerde olup da bunu deneyebilecek arkdaşlar konuyu araştırıp burada paylaşırsa sevinirim bi de ben konuda ya da diğer konularda yazdığım mesajalrı göremiyorum mesajlarım yayınlan mıyor mu acaba

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

sulukle hacamatla isitme cihazindan kurtulmak, kulak duyurmak, cinlama iyilestimek olsaydi bitpazarina nur yagardi. inanmayin boyle seylere. insanlarin zayif yerlerinden para kazanmayi bilen acgozluler adama turlu hastalik bulastir bu gibi cag otesi batillarla.

Üye
    Reddawn Avatarı

Son Giriş
    16.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Shukufe, tabiki sülük tüm işitme kayıplarına iyi gelmeyebilir.Bazı insanlar, kocakarı tabiriyle söyledikleri yöntemleri alaylı şekilde yüzlerine vururlar.Hastalıklarına çare bulmaya çalışan insanlar son çare olarak bunları denemeye karar verirler.Ben üniversite mezunuyum.Kocakarı yöntemi dedikleri bu yöntemin gerçek şahidiyim .8 yıldır topuk dikeni ile son çare ameliyat dediğimiz şu bilimsel operasyon olayında yaptırdık. Ne oldu ?6 ay sonra yine çıktı !..İnternet siteleri alt üst ettim.Yöntemleri denedim .Ağrılarını hafifletenler oldu.Son bir kişinin yöntemini denedim; ne biliyomusun uz? viks, bal ,sıcak su...bukadar..Olay bitmiştir.Sonuç topuk dikeninden 7 yıldan beri eser yok.Ben yabancı sitelerine araştırıyorum.Ruslar da işitme kayıpları için çok kullanıyorlar..Bizlerde dalga geçelim ; yok kulağımızın içine solucan koyalım kök hücre üretsin diye..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

iyi vallarus sulugu, hacamat denen kan akitmayi dayamis, rusyada kulagi cinliyan sagir kalmamis

Üye
    Reddawn Avatarı

Son Giriş
    16.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siz böyle anlamak istiyorsanız sorun yok.Ben tüm işitme zorluğu çekenler böyle olacak demiyorum ki.Herkezin farklı sebepleri var.Geçmişte ateşli hastalık geçirmiş olan var, sinirleri zedeler olanlar var.., iltihaplı hastalıktan sonra işitme zorluğu çeken var.vs.vs.Her baş ağrısına aynı ağrı kesici iyi gelmez gibi....Sülük hücre onarıcı savunma mekanizmasını arttırıcı salgısıyla onlarca hastalıkları tedavi ettiğini tüm dünya biliyor.Araştırırsanız görürsünüz. Hacemat ise biriken koyu pis kanı çekilerek oksijenli temizkanı hücrelere yayılmasını sağlıyor.Bir nevi ön temizleme gibi.Sizede geçmiş olsun.İnşallah yakında Biyonik kulak çıkar da kurtuluruz bu çileden.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

solucanli kok hucremden vaz gecmem ben

Üye
    Reddawn Avatarı

Son Giriş
    16.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Solucan ,kök hücre üreteyim derken başka birşeyler üretmesin?Dikkat etmek lazım. Allah Korusun.
    Bende mayısta randevu aldım hacamat ve sülüğe başlıyorum.Tabi sülük kulağın içine sokulmuyor Muş. Enseden uygulanıyormuş.

Üye
    strazyevsk Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    3

Reddawn

Nerede bu tedaviyi göreceğiniz yer

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

hastanelerde bile olucak suluklu seyaz daha sabir
    Konu shukufe tarafından değiştirilmiştir (19.04-2015 Saat 15:15 ).

Üye
    emre03 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    04.09-2015
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    shukufe hanım yıllar önce de işitme kaybı ile araştırma yaparken birisi implant kulak taktırmak istediğinde sanırsam ona da karşı çıkıyordunuz belki de yanlış hatırlıyorumdur zaten konuyla da ilgili değil ama genel olarak muhalif bi duruşunuz var bunun sebebini bilemiyorum ama hacamat sülük oldukça etkin tedavi yöntemleridir. Ben hacamatı yaklaşık 7 ya da 8 ay önce öğrendim ve 5 6 defa yaptırdım anksiyete bozukluğundan kurtuldum. Size tavvsiyem araştırmadığınız bilmediğiniz konular hakkında fazla önyargılı olmayın bunun dışında size aidin salih hanımın yitik şifanın izinde kitabını tavsiye ederim her hastalığın çaresi vardır diyo ama orda sanırsam bitkisel bi takım damlalardan falan bahsediyo ama ben de denemedim insan ister istemez çekiniyo ama sülük denicem ilk fırsatta bu arada size daha iyi bi tavisyede bulunayım işitme kaybı için değil ama kanserden hepatite kadar birçok hastalıktan sadece sodyum bi karbonatlı su ayrıca alkali su diyolar sodyum bi karbonat suyu alkali yapıyo içerek kurtulanlar var bakınız kemal milar face sayfası reel kişilerin kendi hikayleri hepsiyle faceden irtibat kurup kendiniz bizzat öğrenebilirsiniz bütün hastalıkların muhakka çözümü var ama bilen biliyor bilmeyen de bilmiyor kimisi de sizin gibi düşmanlık ediyor ben 2 haftadır alkali su içiyorum senelerdir üzerimdeki halsizlik ve mide bölgesindeki acı geçti anlayacağınz üzere gaastrit reflü bunlara 2 haftaa bile etki ediyo işitme kaybının da muhakka şaşıracağımız kadar kolay bi yöntemi vardır ama araştırmak lazım ben sülükle sinirsel işitme kaybından kurtulanı görmedim duymadım ama gözlerin sinir harabiyeti oluşan hastanın sinirlei düzelmiş bunuda sülük forum da görmüştüm sinir hücrelerine fayda sağlıyosa işitme engeline de fayda sağlar diye düşünüyorum

reddawn tedavinin devamında yazacaklırını merakla bekliyorum bu arada kulak arkalarına falan da uygulanıyo diye biliyorum iştime kayıplarında

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Reddawn Mesajı Gör
    Solucan ,kök hücre üreteyim derken başka birşeyler üretmesin?Dikkat etmek lazım. Allah Korusun.
    Bende mayısta randevu aldım hacamat ve sülüğe başlıyorum.Tabi sülük kulağın içine sokulmuyor Muş. Enseden uygulanıyormuş.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: shukufe Mesajı Gör
    sulukle hacamatla isitme cihazindan kurtulmak, kulak duyurmak, cinlama iyilestimek olsaydi bitpazarina nur yagardi. inanmayin boyle seylere. insanlarin zayif yerlerinden para kazanmayi bilen acgozluler adama turlu hastalik bulastir bu gibi cag otesi batillarla.
    bence siz gerçekten kemal milar yazın google a ve orada 3 liralık karbonatla milleitn nasıl hastalıklardan kurtulduğunu görün sonra da bit pazarına neden nur yağmadığını sizin gibi düşünen insanlar olduğunu anlarsınız

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: jutenyam Mesajı Gör
    selam gecmiş olsun bende cınlsms sonrada işitme kaybı sag %40 sol %80 hatta cihaz bile aldım 3000 baktım insanı geri zekalı yapıyor hemen cıkardım önce hacamat 4 seans sonra sülük 7 seans şimdi net duyorum sol biraz ugultu var oda gecer insallah zamanla hala 3 sean daha yapacagım gayet iyi yapmanızı tavsiye ediyorum gecmiş olsun
    jutenyam senin işiyme kaybı ani işitme kaybı mı yoksa sinirsel işitme kaybı mıydı bu arada sevindim fayda görmene

Sayfa 7 / 10 İlkİlk ... 345678910 SonSon

LinkBacks (?)

1. 17.02-2011, 15:26