TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lodlod Avatarı

Gerçek Adı
    Alican
    Son Giriş
    15.10-2020
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 7-8 yıldır giderek artan bir işitme kaybım var.

Otoskleroz teşhisiyle sağ kulağımdan 3 sene kadar önce ameliyat oldum. İlk başlarda bir nebze daha iyi gibiydi ama aynı şekilde kayıp artarak devam etti. Muhtemelen sinirsel kayıp daha fazla.

Şu an her iki kulağımda da kayıp var. Sağ kulağım epey fazla.

Testlerimi bulamadığım için paylaşamadım ama temin edebilirsem güncelleyeceğim.

İyi bir cihaz kullanmak istiyorum.

Öncesinde iyi bir doktora görünmek ve işitme testi yaptırmak istiyorum.

Tavsiyeleriniz neler olur acaba.

Mehmet Akşit hocama özel mesajla sordum ama iletilmedi sanırım.
    Konu açarak danışmak istedim.

Sağlıkla kalın.
    Konu lodlod tarafından değiştirilmiştir (07.03-2020 Saat 16:14 ).

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.537
    Verilen Beğeniler
    2.070

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    mehmet aksıt bey bayadır bızlerı terkettı gorunmuyor. amelıyattan fayda saglamadıysanız tabı ısıtme cıhazı en ıyısı.
    sımdı hastanelere gıtmek rısklı. ıyı bır hastanede dogru testle cıhazı REMle guzel ayarlıyan bır berkezden alırsanız tam duymasakta cok faydalı oluyor.
    bende gıdıcem hastaneye test ıcın. yenı cıhaz almaya kalktım koronadan evvel. cıhaz denemeye kalkınca odyocu doktora gıt kulakta buson var dedı. salladım gıtmedım doktora.
    sımdıde baskı yapıyor buson. keskı o zaman gıdıp caresıne baksaydım. bıde agrı yapıyor. yakın zamandada rısksız bı sekılde hastaneye doktora gıdemeyız sanırım.

Üye
    hakan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    820
    Verilen Beğeniler
    1.893

@GRAHAM BELL
    graham sen bilirsin piyasayı,ankarada simense bakan iyi bir yer varmı önerecegin? benim aldım yer kapanmış cihaza baktırmam laızm

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.537
    Verilen Beğeniler
    2.070

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yakın zamanda ısıtme cıhazı satanlarla muhatab olmadım. eskıden duyses sıemens ana bayı gıbıydı. artık sıemensın adı bıle sıgnıa.
    benımde sıkayetım var 7 yıllık otıcondan. performansı ıyı degıl bakım ıcın para vermek ıstemedımde yenısıne nıyetlendım.
    bı ellerını koyup dogru calısıp calısmadıgına bakmak ıcın bıle 140 lıra ıstıyorlar. bakımından sonra tamırı ıcın kımbılır kac ısterler parca pahalı. sonrada ayar ıcın 140 lıra.
    o kadar para verecegıme cıhazı yenılıycem ınsallah. otıconumda yedek dursun bozuk degıl dıye dusunuyorum.