TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yunussahin Avatarı

Son Giriş
    15.10-2019
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçen hafta Salı günü yüksek sesle müzik dinledim ve kulağımın tıkandığını farkettim ama çok önemsemedim Perşembe akşamı da tıkanıklıkla beraber çınlama başlayınca bir şeylerin ters gittiğini anlayıp Cuma günü doktora gittim ani işitme kaybına sınırındasın ama direk de diyemem dedi ve iğne ve bir tane hap verip yolladı fakat içim rahat etmedi ve kulağımdaki çınlama biraz daha artınca Cumartesi başka bir doktora gözüktüm verilen ilaçların yetersiz olduğunu söyleyip baya bir hap yazdı ama şuana kadar kulağımda ki çınlama ve dolgunluk hissi devam ediyor , bende bütün Hacettepe üniversitesinde başka bir doktora gözüktüm ilaçları kullanmaya devam etmemi söyleyip yarına yeni test yazdı arkadaşlar yorumlarsanız sevinirim çınlama zamanla geçer mi acaba birde internette okudukça kulağımda ki çınlama sanki arttı sürekli kulağıma odaklanıyorum

@Mehmet Akşit

https://i.hizliresim.com/Yd4Y3a.jpg
    https://hizliresim.com/868Vmre
    https://hizliresim.com/mXEQqy

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    29.01-2021
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    atesmehmet59@gmail.com
    Alınan Beğeniler
    161
    Verilen Beğeniler
    0

İşitme kaybına neden olan hasarın hangi bölgede oluştuğunu anlamak gerekiyor.
    Önerim DPOAE testi yapılması.
    Doktorlar MRI istedi mi?

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.534
    Verilen Beğeniler
    2.066

CINLAMA HIKAYELERINE PEK RAGBET ETMEYIN. OKUDUKCA KAFAYA TAKARSINIZ KAFAYA TAKTIKCA DAHADA COK CINLAR.doktorunuzu dınleyın.ılacla cınlama duzelseydı hepımız pırupak cınlamasız kullar olurduk.yuksek sesle muzık dınlıyerek duyan kulagınıza dusmanlık edersınız.hıperakuzı olmussunuz. ısıtme kaybınız yok.duzelır tahmınım yuksek sesten kurunursanız.

bı mahzuru yoksa mustafa bezırgan hangı hastanede. bırde bılgınız varmı. levent sennaroglunun asıstanı tevfık bey vardı. onun ankarada bır hastanede calıstıgını bılsem ona gıdebılırım.

Üye
    yunussahin Avatarı

Son Giriş
    15.10-2019
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kulağımda ki çınlama da tıkanıklık da düZeldi fakat ilaçları kullanmaya devam editörüm Mustafa hoca Tandoğan sa kent kulak burun Boğaz tıp merkezinde