TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 101617181920
Toplam 293 mesajın 286-293 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gsa Avatarı

Son Giriş
    13.01-2020
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için benimde aklım çok karıştı hamilelikte arttı benim şimdi tekrar artarsa ikinci hamilelik oldugu zaman diye korkuyorum o zaman ameliyata geç kalmış olurmuyum ameliyat olunca tekrarlama olma ihtimali varmı bilmiyorum doktorlarda zaten ağızlarından zorla laf çıkıyor sağolsunlar

Üye
    santomarine Avatarı

Gerçek Adı
    Sedat
    Son Giriş
    08.01-2020
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    9

@abahcivan

Merhaba,

Sizin kadar eski tarihte ameliyat olmuş birini bulmak zor.
    Birkaç soru sorsam yardımcı olur musunuz?
    Ameliyat ile kulağınız hangi seviyeye geldi.
    Şu anda ameliyatlı kulağınızda durum nedir?
    Ne kadar ilerledi ya da ilerledi mi?

Bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    Gsa Avatarı

Son Giriş
    13.01-2020
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@abahcivan Bide bana dikiş izi kalmaz demişlerdi.. yani sonuç bu durumda işitme cihazı kullanacağız demek oluyor sanırım ameliyat kaç yıl kurtarır bizi 31 yaşındayım iki kulakta da var bezmialem de kontrol oldum bende ama özel bı kaç prof ismi almıştım onlara henüz gitmedim kadinmisiniz bilmiyorum ama ikinci çocuktan sonra mi önerirsiniz ameliyati çünkü hamilelik arttırıyor ve de normal doğum onermiyorlarmis ameliyat olunca gititigim prof normal doğum olabilir dedi o da bı çelişki...tecrübeli birini bulmuşken aklıma gelenleri sorayım

Üye
    ÇİĞDEM... Avatarı

Gerçek Adı
    ÇİĞDEM
    Son Giriş
    27.12-2019
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi doktor bulduğunuzda çok korkmayın derim, ilk ameliyatımı devlette oldum şimdi çok pişmanım, neyse ki daha kötü etmedi ama ikinciyi Nazım Korkut a oldum, testi merak bile etmiyorum, eve herkes bağırarak konuşuyordu, şimdi kısık sesleri bile duyuyorum) Hapşırdım, antibiyotik kullanıyorsunuz zaten, şimdi diğer kulaktan yine olacağım üstelik yakın zamanda...Gerçek toparlanma bir ayı buluyor bence ama 10 güne ayaklanıp rahat dolaşıyorsunuz..

Üye
    Tubasss Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    02:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ÇİĞDEM...

Merhabalar Ben de devlet hastanesinde ameliyat oldum 3 ay oldu hiçbir değişiklik yok.Doktor tekrar açıp bakalım filan diyor ama korkuyorum iyice kötü olur diye.Siz aynı kulaktan tekrar mı ameliyat oldunuz?

Üye
    santomarine Avatarı

Gerçek Adı
    Sedat
    Son Giriş
    08.01-2020
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    9

@Tubasss

Merhaba geçmiş olsun
    Ameliyat öncesi ve sonrası işitme testiniz var mı varsa atın durumu değerlendirelim.
    Benimde bir kulağım çok iyi oldu bir kulağım hiç değişmedi.
    Değişmeyen kulağımdan mart-nisan gibi ameliyat olmayı düşünüyorum bende.
    Doktor risk var dedi ama yapalım da dedi.

Üye
    Tubasss Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    02:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@santomarine

Merhaba,Size de geçmiş olsun.İşitme testlerim şu an yanımda değil.Ama şu şekildeydi sol kulaktan ameliyat oldum
    sol kulak ameliyat öncesi hava=48 kemik=13 ameliyat sonrası hava=48 kemik=21 frekans bazında hatırlamıyorum onu soruyorsanız.Siz iki kulaktan aynı hastanede mi ameliyat oldunuz?

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkese merhaba nazim korkuta ameliyat oldum ve 3 ay gecti hersey yolunda cok sukur duyuyorum Sadece dilde tat alma henuz yerine gelmedi ve dikis izleri henuz gecmedi ama bunlar hic onemli degil duymak olsun yeterki Kendiniz icin dogru doktoru bulup hic teredut etmeyin burdan aneliyat olanlarin bilgi vermesi cok onemli ondan gene yaziyorum benim sormak istedigim 2 soru var sizlere.

1. Bu takılan protez icin hocam 30 sene rahat gider omur boyu bile gidebilir dedi bu durum neye gore degisiyor ve neden proteze karsi kireclenmeniz durduysa ameliyattan sonra gecici cozum gibi yorumlar var

2. Sorum ise anlamadigim bir durum protez farz edelim yerinden cikti neden tekrar takılması basari oranini dusuyor

Birde ameliyati ikinci kulagimdanda olacagim iki kulaktan olan var mi durum nedir iki kulak icin olmak risklimidir gelecek icin ozellikle ameliyat olanlar cevap verirse cok sevinirim herkese gecmis olsun

Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 101617181920