TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 16 / 17 İlkİlk ... 6121314151617 SonSon
Toplam 248 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dilde tat alma nasil ve zaman zaman aciyormu sizlama varmi kulagınızda ? Ve cinlama varmi bide siz kime ameliyat oldunuz

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağ taraftan tat alamıyorum
    Acı hafif derecede mevcut
    Sızlama şimdilik yok
    Çınlama devam ediyor.
    Baş dönmesi / mide bulantısı olmadı

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Cok gecmis olsun allah herkese şifalar versin ins kısa surede saglimiza kavusuruz Benim durumla aynisiniz ozaman bende sag kulaktan oldum yarin tam bir hafta olcak pazartesi tamponlar alincak ins guzel sonuclar paylasicam bende de agri artik yok ama bicak gibi kısa süre aci girip cikiyor azaldi şiddeti ama gene oluyor cinlama devam nabiz seside devam siz kime oldunuz ameliyat

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkürler Amin cümlemize.Çınlama konusu en çok merak ettiğim konu.Acaba ilerleyen dönemde azalacak mı ? çün ki ameliyat sonrası çınlama bir miktar arttı. Ameliyatımı Kocaeli üniversitesinde oldum.Doktorum Yrd.Doç.Fatih Mutlu beydi.Siz nerede olmuştunuz ?

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Çinlama bende hic yoktu ameliyattan once sadece sag kulagimda nabiz sesi hep vardi cinlama ameliyatla eklendi benim doktorum geccegini soyluyor ama bakalim ben istanbulda oldum nazim korkut doktorum sizinde sikayetleriniz az basarili duyuyor ameliyatiniz bide ceneninizi acabiliyormusunuz ben tam agzimi acamiyorum gittikce duzeliyor ama kulak yolum dar oldugu icin iki dikis attilar biraz daha acmak icin disina ondan sanirim bide cabuk yoruluyorum bir hafta olcak ama genelde yatıyorum

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yorgunluğunuz anesteziye bağlı olabilir.Endişe etmeyin birkaç gün sonra kalmayacaktır.Bana dikiş atılmamış , çenenizi dikiş sebebiyle açarken sorun yaşıyor olabilirsiniz merek etmeyin o da çok kısa bir zamanda düzelecektir .sol kulağınız da çınlama var mı sizin ? Bende var

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Benim sol kulagimda cok derinden var cinlama geceleri duyuyorum bazen oda nabiz seside yok seneyede ondan ameliyat olcam iki kulak esitledi birbirini sag kulagim cok hizli ilerledi sol kulagim cok yavas ilerledi ilk onda baslamisti zaten cinlama yok gibi ama ameliyat cinlama yapıyor anladigim kadariyla ama duzelebilir ben doktora nabiz sesi gecermi dedim gecebilirde gecmeyebilirde dedi cinlamada o sekılde sanirim akibeti zamanla belli olur benim kemigim baya sertlesmis zor cikti yerinden dedi doktor yapımıs yuzeye uzengi sizde hangi protez markasi kullanildi bide akinti gelmeye basladimi kulaktan ilac jel

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha dün akşam bu saatlerde ameliyattan çıktım. Kulağım henüz sarılı olduğu için kulaktan akıntı jel gelme durumunu henüz bilmiyorum.Yarın kulağıödan sargılar alınacak ardından kulağıma antibiyotik ve kortizonlu damla verildi.bu ikisini kullanmaya başlayacağım.Protezin markasını sormadım.

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Sargilar alincak derken tamponunuz degil dimi benim bir haftadir sarili hastaneden cikmadan tekrar bi sivi sıktılar pansuman yenilediler dort gun sonrada doktor cagirdi yanina gittim pansumaninyeniledi gene bir ilac surdu tamponun aralardan akti 10 gun sonra tampon cikicak baska bisey henuz vermediler bide haraket edince cinlama siddetleniyorantibiotik agumentin kullaniyorum iciyorum

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet tampon değil.pansuman demek istemiştim.tamponlar kendiliğinden eriyecekmiş fakat 28 ekim de eridikten sonra da kalan parçalar olabileceği için onları temizleyeceğiz dediler.çınlama bende de aynı şekilde hareket edince arttığını fark ediyorum.9 aralık ta ilk işitme testim.

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Beni pazartesi cagirdi doktor antibiotigim iki gune biticek zaten tamponun yogunlugu evet azaldi hissediyorum ama cikarcaklar kulagini bosaltiriz dedi sonrasinda damla vs verirmi bilmiyorum paylasirim sureci bir ay sonra kulak testi yaptiricam bende

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlk 3 ay çok dikkatli olmak gerekiyor dedi doktor.Size bu konuda ne söylediler ?

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Doktor bana sadece dalis 30 metrede yapamazsin omur boyu dedi kafani suya cikarip sokabilirsin dedi bide bir ay ıkınma yok dedi baska biseye takılmadi hapsurmayı sordum hapsurabilirsin dedi buyuk darbe alma dedi kafana agir bir trafik kazasi gecirirsen piston sıkıntı olur dedi suana kadar piston yerinden cikan ben gormedim dedi cok ustunde durmadi sizinki neler dedi neler yapıp neler yapamicaksiniz

Üye
    Brozek Avatarı

Son Giriş
    14.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlk üç ay ıkınma , 2 kilodan ağır hiç bir şeyi kaldırma , hapşırırken ağzını kapama , uçak yolculuğu , uzun kara yolculuğu yapma , rakım değişikliği yok dedi.uzun yolculuk yaparsan da mola vererek defam et dedi.3 aydan sonra sinirler iyileşecek ondan sonra bir sorun yok dedi

Üye
    Mervess Avatarı

Gerçek Adı
    Merv
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben istanbuldan izmire gidecegim otobus yolculuguyla bir ay sonra doktor gidebilirsin diyorda ben korkuyorum

Sayfa 16 / 17 İlkİlk ... 6121314151617 SonSon