Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ufukonur Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler arkadaşlar,

benim 5 yaşında oğlum var ve 6 aydır işitme cihazı kullanıyor. ince seslere karşı orta ileri seviyede her iki kulağındada işitme kaybı var. işitme kaybına kireçlenmenin sebep olduğunu yeni öğrendim. son olarakta sol kulakta ince sesleri hiç duyamama oluştu. bu kireçlenme için ilaç tedavisi verme durumu var ama riskli bir durum. ameliyatta 20 li yaşlarda oluyormuş. eğer bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan varsa hem ben hemde gerek duyan arkadaşlar faydalanmış olurlar.

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuya dair ilaç tedavisi yok bildiğim kadarıyla. Sadece eskiden kireçlenen bölgelerdeki kireç ameliyatla kazınır ve kireç dökülürdü. Şimdi kireçlenen parçayı alıp yerine protez takıyorlar. Çok çok daha başarılı sonuçlar alınıyor. Ancak henüz çok küçük oğlunuz. En doğrusunu iyi bir dr söyleyecektir size.. Siz sadece bitkisel olarak fayda sağlayabilecek yoğurt vs ile kalsiyum gıda takviyesi yapabilirsiniz belki..