Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    cannan;

en iyi uzmana kadar gittik özel hastane olsun devlet olsun..sonuç sinirsel dedi ve cihaz tak dedi o kadar başka birsey yok çözüm yok. araştırma yok

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne güzel ya hayat bak birde mutlu ol dıyorlar umut olmadan mutlulkmu olur. Hastalık var cözüm yok cıhaz tak sorunu çöz gerci bunada şikir diyecek konumdayız ya cıhaz olmasa hıc duyamazdık.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

duymadın dıyebıde mutlu ol dıyolar dıyosun cannan
    senın mutlu olman kendın ıcın ıyıdır baskaları ıcın cok sey ıfade etmez
    gozun goruyor ayagın yuruyor kendıne yetıyorsun.
    dıkkatle dudak okuyabılırsın kalıntı ısıtmenden yararlanır en kotu ıhtımalle etrafından haberdar olur dıkkat edebılırsın
    ama mutsuz hayattan vazgecmıs bırı olursan bunlara yazık
    duymamak en cok etrafımızdakı ınsanları kızdırıyor anlayıssız kendını bılmez takımını
    onuda salla senın ısıtme kaybın onu degıl senı ılgılendırır begenerek satın almadık sonucta
    basss cevır kafanı yasama dort elle sarıl

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

sevgili mühendis,senin şuan yaşadıklarını ben geçmişte yaşayan biriydim,ne yazıkki işitme kaybının tedavisi yok,emin olmadan araştırmaa yapmadan farklı şeyler denemeye kalkma sakın,benim gitmedigim doktor kalmadı,işitme kaybım dursun diye ilaçta kullandım ama hiç faydası olmadı,kaybım sürekli arttı.tabi pisikolojim bozuldu zamanla,nasıl bozulmasınki bu hastalık gerçekten kötü bir hastalıkve sana zamanla çok acı şeyler yaşatabiliyor,mesela ben işimde yükselme imkanım varken yükselemedim,arka planda çalışmak zorunda kaldım,şükürki kamuda çalışıyorum,yoksa birde iş problemi yaşayacaktım,sonra evlenmeyi düşündügüm kız arkadaşımdanda ayrıldım.gelecege dönük bütün hayallerim yıkıldı anlayacagın,toplumda bu şekilde yaşamak zor,yeri geliyo en çok sevdiklerin bile dışlayabiliyo seni,hayat acımasız,burda sana bir kardeş olarak tavsiyem kamuda mutlaka işe gir,en azından işin garanti olur,çünkü zaamanla kaybın artacak,ilerleyecek,bunada hazırlıklı ol,hayatını bu şekile göre hazır,cihazını kullan,birde işitme kaybının artması bünyenle alakalı bişey,tabi dış faktörlerde var.mesela benimki 10 sene gibi bir zamanda arttı,10 sene önce cihaz kullanmayan ben,şuan çok ileri derece cihaz kullanıyorum her iki kulaktada,inşallahh seninki hiç artmaz,alllah yardımcınız olsun

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sagol sukuhufe bazen bunalıma baglıyorum bazen daha ıyıyım degişiyor ruhhalım allah yardımcımız olsun hakancanında anlattıgı gıbı bende hayatıda deşiklikler yaptım kendıme gore hayatı gerıden yaşıyorum az ınsanla goruşuyorum ikili ilişkilerden kaçınıyorum buna benzer şeyler ıste

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12