Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar doğuştan sol kulak zarım delikti... 1992 de Cerrahpaşa da ameliyat oldum...doğal dokuyla kapatılan zar zaman içinde kulak içinde dolanmaya başladı...bu sefer de 1998 de asker iken Ankara Mevki Askeri hastanesinde 2.ameliyatımı oldum...bu defa daha başarılıydı..kulağı sudan korumak yeterli aslında...onun dışında işitme kaybıda mevcut tabi..ama hayatımı etkileyen bir durum yok...

İsviçrede de halam var kaç zamandır ziyaretlerine gitmek istiyorum davet göndermeleri halinde kolay...Uçakla yurtdışına çıkma niyetindeyim vizesiz ülkeleri her sene dolanmak istiyorum...buna benzer planlarım var...

ama Uçağı indirecek kadar östakideki basınc oranı değişirse havada Uçağı birbirine katıp acil iniş yaptırmak zorunda kalmak istemiyorum tabi...yüksek ses bende ciddi rahatsızlık ve agresiflik yapıyor...yüksek ses dayanılmaz bir şekilde beynime vuruyor diyebilirim...yakın zamanda bir odiometri testine girmek sol kulak işitme desibellerini öğrenmek istiyorum ..10 yıldan fazladır bu teste girmemiştim son durum ne unuttum...

bu ameliyatı olan ve Uçakla seyahat eden arkadaşlardan bilgi aktarımı yapmalarını rica ediyorum...kişiden kişiye dğeişken bir durum belki ama Uçak Yolculuğu tavsiye edermisiniz...doktora danışıcam testler yaptırırken tabi...ama Uçağa binmiş arkadaşlar neler yaşadı...bu yükseklikteki basınca dayanamazsam kafam patlayacak gibi olursa o Uçak inecek...

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bir sorun olmuyor benimde sol kulak zarım delik 5 yıldır böyle ameliyat olmadım .fakat çok sık ucak yolculugu yapıyorum .şimdilik birşey olmadı .bilemiyorum ki yinede siz doktorunuza sorun derim Banada haber verin

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

benimde sozde duyan kulagimin zarinda delik oldugunu soyler doktorum gecen bi ucak yolculugu yapmam gerekti acidi valla icten ice ucak havalanirken sonra gecti ama midemde bulandi bu ara
    isitme cihazimi yeni aldim bozulmasin diye cikarip kutusuna sakladim inenen kadar bilmem bozulma filan olurmu bilenoiniz varsa

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

aynurrr;
    sık yaptığına göre o zaman sıkıntı yok...doktorada sordum 98 de ki ameliyat sonrası hiç bişeycik olmaz diye garanti verdi...

shukufe;
    inşallah başıma böyle bişey gelmez...tırsıyorumda işin aslı...

Üye
    hsncnozygt Avatarı

Son Giriş
    05.07-2016
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kulak tıkacı alırsanız kulağınızı basınçtan korumuş olursunuz.

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

hsncnozygt;

inan bilmiyorum böyle bir ürün olduğunu..sağol verdiğin bilgi için..kulak tıkaclarının basıncla alakası olamaz diyede mesajına önyargıyla yaklaştım...

Everest Outdoor | KAMP MALZEMELERİ | Diğer Malzemeleri | Care Plus Basınç Dengeleyici Kulak Tıkacı 38480North Face ,Petzl,Deuter,Magellan,Husky,Suunto

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kulak tikaclarini satmak kolaymi ekmek aslanin agzinda haklisin burda mete
    sen cok problem yapmadan sakince pin otur ucagina agricagi varsada isvicre kac saatcik surda amerikaya gitmiyosun sonucta 15 saatlik yopl degil
    bi bildigim sakiz cignenirse basic etkisi azaliyomus iyi yolculuklar sana selam avrupa bende cok merak ediyorum isvicreye