Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ortasekerli Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yaş 33 yaklaşık 20 senedir bu sorun var.kronik otit media teşhisim var.kemikçikler alındı zarlar delik.orta kulak iltihabı oluşuyor antibiyotikle geçiyor.bir süre sonra yine iltihap.çınlamam bazen azalıyor bazen ileri derecede hayatımı etkliyor.farklı tedaviler uygulandı çare yok.
    Prof.Dr.Adnan saraçoğlu 200 tl lik kürü var toplamda en az 600 tl ödemem gerekiyor.
    Ömer çoskun'da kürü var.şuan 190 tl civarı en az 6 ay diyor.
    aslında defalarca kullandım olmuyor deyip bıraktım ucunda parada var.
    şimdi maalesef yine çok arttı.ömer çoşkun'dan alıcam arada bir kampanya yapıyormuş 6 aylık alıp uygulayacağım.internette araştırdı kullanan birini bulaamdım.
    sizin çınlamanız için nasıl araştırmalar yaptınız hangi tedavileri uyguladınız ve şuanda sonuç ne?

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

umudunuzu kırmak istemem ama o tür bikisel kürlere de paranızı harcamayın. tam bir para tuzağı bunlar... ortalıkta bir sürü insan dolaşıyor, insanların çaresizliğini istismar edip her derde deva olduğunu iddia ettikleri bitkisel karışımlarıyla umut tacirliği yapıyorlar... şu an için çınlamanın bir tedavisi ne yazık ki yok. olsa zaten modern tıp ve ilaç sektörü bunu kullanıp para kazanma yoluna gitmez miydi? bilim dünyasının çare bulamadığı şeylere bir tek ne idüğü belirsiz bu gibi kişiler mi çare bulabiliyor?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

koklear implant alindiktan beri cok asiri cinlamalarla bogusuyorum ota cope para vermedim ama
    ilacladan cok meted umup paralar doktum giden param oldu hic oyle elle tutulur birsey olmayinca salaklik yapmamak icin artik umursamiyorum
    amaaa sessiz gecelerde kalkipta cihazi takip uyudugumu bilirim cok ileri isitme kaybinda cihaz en iyi ilaci isitme cihazi iyi olmali cinlAMAYI BASTIRSIN OYLE SESI KAYIP DURAN SESI YUKSEK GELEN CIHAZLAR CINLAMAYI ARTIRIYOR bunada dikkat etmeli diyorum

antibiyotik kullanmakta cinlamalari artiriyor kulakta en ufak iltihap varsa buda cinlamalari artiriyor

Üye
    dadaş kızı Avatarı

Son Giriş
    13.03-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın ortaşekerli,
    Benim annemde de kulak çınlaması ve işitme kaybı vardı. Çok şükür işitme kaybı için cihaz aldık memnunuz. Ama çınlamaya bir çare bulamadık Cihaz almadan önce bizde annem için Dr. Ömer ÇOŞKUN'a gitmiştik .Avrupa yakasında baya uzak bir yerde yeri var. O günkü yaşadıklarımızı yazayım dedim baktım çok uzun sildim kısaca zor bir gün geçirdik, bazı bitkisel ilaçlar verdiler indirimli hali ile 270 tl verdim . Ne umutlarla nasıl muntazamlı bir şekilde kullandı annem onları ama bir faydasını görmedi. Ama hatırlıyorum da zaten Ömer Çoşkun açık açık faydasını görürsün de demedi. kulak çınlaması tıpta dahi çaresi zor bulunur fln dedi genede yazdı bişiler ve biz o kadar para verdik parasını da geçtim hadi ama o gün neler çektik.
    Kısaca ve özetle annem Dr. Ömer ÇOŞKUN'un tavsiye ettiği ilaçları kullandı ama faydasını görmedi.

Üye
    delta84 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2016
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dadaş kızı;

Arkadaşlar 2 yıldır ben de kulak çınlaması çekiyorum. Öyle böyle değil hemde. Ama son 1 haftadır falan yanlış olmasın %40 falan azalma hissediyorum. Ne yaptın derseniz tek fark çörekotu yağı kullandım. Ölümden başka her derde çaredir demiş Peygamber efendimiz (s.a.v.) Ben de buna inanarak başladım ve psikoloji mi gerçekten mi bilmiyorum ama son günlerde daha rahatım sanki. Zaten 6 ay kullanmak gerekiyormuş ben daha 1 hafta 10 gündür falan kullanıyorum. Ama bırakmayı düşünmüyorum inşallah Allah şifasını verir. Denemekten zarar gelmez bence siz de deneyin. Zaten ahdım var eğer benim çınlamamı geçirirse her yere yazıcam, herkeses anlatıcam çörekotunu İnşallah faydasını görürüz, hepinize geçmiş olsun. Allah dermansız dert vermesin..

Üye
    nyuksek42 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    22:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir yıldan fazla kulak çınlaması yaşadım.tebocan special diye bir ilacı doktorum almamı istedi yaklasık 1 yıl günde 3 kere kullandım Allah şükür böyle bir şikayetim kalmadı.Allah doktorumdan ve bu ilaccı yapanlardan razı olsun.ilaç bitkiseldir ve şimdi sadece rapor ile veriliyor.
    saygılarımla

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki bu ilacı aktarcılardanmı alcaz nerden alacaz raporla alınca devletmi ödüyo raporsuz olursa kaç para bilgi verirsen sevinirim