Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soerol Avatarı

Gerçek Adı
    özgür süleyman erol
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    45 günlük kızım işitme testlerinden kaldı, Gazi üni. Odyoloji bölümünde Bear testinden de geçemedi. aylık kontrole çağırdılar, bundan sonra ne yapmamız lazım süreç nasıl işleyecek yardımlarını bekliyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

size uzulmeyin diyemem uzuluyorsunuzdur ama lutfen panik yapmayin sogukkanlilikla esinize destek olun bu gunlerde
    ikiniz elele verir zorluklara daha kolay dayanirsiniz
    isitme kaybi dunyanin sonu degil bu teknolojinin bilginin son surat gelistigi gunumuzde biz sagirlar icin hayat daha kolay careler tukenmiyor
    bebekler icin cok bilgim yok ama turlu turlu cok gelismis cihazlar var
    dahada olmadi koklear implant var
    yalniz aceleci davranmayin iyi doktorlarla isi goturun
    gaziyi bilmemde profesor doktor LEVENT SENNAROGLU bu isitme isinde ameliyatlada cok iyi hacettepede kbb bolum baskani benimde yillardir ameliyatlarimi basariyla yapiyor allah gayret sabir versin

Üye
    soerol Avatarı

Gerçek Adı
    özgür süleyman erol
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    shukufe
    cevabınız için teşekkür ederim. İlk şoku atlattık şimdilik benim esas sorum bebeklerle ilgiliydi bu konuda bilgisi tecrubesi olan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

İkinci defa gazide abrden kaldık, bu forumda cihazlarla ilgili bilgisi olan çok var.Benim kız 3 aylık kaç aylıkken cihaz takılıyor, nasıl bir cihaz takılıyor, neye göre takılıyor bu konularda da bilgi olan varsa paylaşırsanız sevinirim.